Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Při první návštěvě mi paní doktorka nechala vyjet EKG (pro předoperační vyšetření) a protože mi naměřila vysoký TK
předepsala mi na něj léky. Po několika pokusech našla ty, které trochu zabírají. Od té doby (několik let) mi asi tak 1x až 2x ročně přeměří tlak . Jinak prostřednictvím sestry obdržím vždy recept na požadované léky, kdy mně paní doktorka ani nevidí, natož aby mě prohlédla, nebo vyjela kontrolní EKG. Přesto jsem z výpisu VZP zjistila, že pojišťovně vykazuje
téměř každý měsíc tzv.cílené vyšetření internistou 2 v částce 349 až 384 Kč. Rovněž podle pojišťovny pí. doktorka na mé jméno vystavila recepty na léky, které jsem nikdy neužívala. Skutečně zajímavé. !! Nevím u kolika pacientů to takhle praktikuje.Naštěstí chodím i k jiným skutečně dobrým lékařům

Paní doktorka vcelku má zájem léčit. Nicméně si myslím, že by měla věnovat více času některým vyšetřením a né si jen vyjet EKG za 5 sekund, pokud pacient udává, že obtíže se nahodile vyskytují během dne. Bylo mi z jiných zdrojů potvrzeno, jak se v takových případech postupuje a postup bývá jiný. Takže pokud máte standartní obtíže typu vysoký tlak související s věkem nebo tak něco, tak mohu jen doporučit, ale pokud máte nějaký závažnější problém, který je třeba rozmotat, tak bych se poohlédnul jinde