Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Dolinách 16/826,Praha 4-Podolí, Praha
Oční ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá. Léčila jsem se u ní již 2x se zánětem duhovky. Preciznost a lidskost. Sestřička také velmi příjemná. Díky paní doktorce jsme rozjeli sérii vyšetření k vyloučení autoimunitního onemocnění. Prozatím se nic nepotvrdilo. Zánět doléčen bez následků, ale velmi oceňuji její přístup a to, že nic nezanedbá a jde po původu nemoci a neřeší jen následek. Velmi doporučuji!

T
Ověřeny pacient

Jednoznačně doporučuji! Na oční normálně nechodím a hledala jsem pouze pomoc při zánětu spojivek. Sestřička velmi příjemná a paní doktorka mě bez sebemenšího zaváhání ochotně přijala a vyšetřila, přestože jsem se předem nijak neobjednávala. Navíc bez žádného velkého čekání. Předepsala mi léky a objednala mě následně na kontrolu. Zánět úspěšně vyléčen. Na závěr paní doktorka ještě neváhala poznamenat, že až budu potřebovat, ať se na ni neváhám znovu obrátit. Zacházení a komunikace s pacientem na jedničku, což se v dnešní době bohužel vidí zřídkakdy .

J
Ověřeny pacient

Pani doktorka i sestřička jsou velmi milé,pani doktorka je pečlivá,vše podrobně vysvětlí,s péčí jsem velice spokojena,proto vřele doporučuji!

P
Ověřeny pacient

Dnes jsem poprvé navštívila paní doktorku, potřebovala jsem akutně řešit problém kdy mi kvůli viróze tekla rýma i z očí, měla jsem je celé rudé a bolely. Nebyla jsem sice objednaná, tak jsem si trochu počkala, i tak se mi paní doktorka i sestřička omlouvali za čekání, což ani nemusely. Celkově byla paní doktorka moc milá, chápavá a příjemná. Myslím, že je i zároveň šikovná profesionálka. Pokud budu opět něco potřebat ohledně očí, vím určitě kam se obrátit.

Velmi dobrá a příjemná doktorka

P

Vynikající lékařka se zkušenostmi z oboru. Její přístup k pacientům je takový, jaký pacient od lékaře očekává - věnuje mu dostatek času, nesnaží se z pacienta dělat jen číslo v kartotéce. Také přístrojové vybavení její ordinace je relativně špičkové. Hledáte-li v Praze očaře, který Vám nejen "padne do oka", ale opravdu Vám pomůže, obraťte se na ni.

M

Příjemná doktorka i sestra, perfektně a účelně vybavená ordinace a kompetní služba pro oči.

super doktorka
všem vřele doporučuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti