Jitka Kvíčalová, zubař Brno

MUDr. Jitka Kvíčalová

Zubař

Velkopavlovická 25, Brno
Praktická zubní lékařka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

ordinační hodiny:
Po: 7-12
Út: 12-17
St: 7-12
Čt: 7-12
Pá: 7-12

Názor přidán dne 30.06.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 21.06.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Nikdy jsem neměla žádný problém s paní Dr. Kvíčalovou a chodím k ní už cca 18let.

Názor přidán dne 22.02.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Po předchozích zkušenostech s jinými zubaři jsem konečně našla kvalifikovanou lékařku s lidským přístupem. Pomohla mi vyřešit problémy s citlivostí zubů, které mne trápily již několik let. Vřele doporučuji!!!!

Zatím jsem s paní doktorkou spokojená - vstřícně mi odpověděla na všechny mé dotazy a vše ochotně vysvětlila. Ovšem sestra velmi kazí dojem paní doktorky. Možná je dobrá ve svém oboru, bohužel ale neumí vycházet s lidmi (neochotná, hází úšklebky ap.), což je v této profesi také velmi důležité. Navrhuji vyměnit!

Názor přidán dne 16.08.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

nejlepší paní doktorka pod sluncem.. moje děti se k ní vyloženě těší (vše jim pěkně vysvětlí, ukáže tak, že se prostě nebojí a hrdinně drží a bojují proti kazíkům :-)) ), klobouk dolů před jejími odbornými i lidskými kvalitami. Sestra je opravdu trochu příkrejší, ale kvůli kvalitě paní doktorky se vyplatí tuto dámu nějak vystát, i když zrovna nemá svůj den (umí být i milá!).

Názor přidán dne 21.09.10 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

K paní doktorce chodíme celá rodina už několik let a jsme velmi spokojeni. Co se týká práce zubařky, nemůžu říct ani půl slova proti. Narozdíl od jiných zubařů kam jsem chodila, mi plomby od pí. zubařky drží a nevypadávají, amalgam ani bílé. Jsem spokojená, můžu doporučit.

ordinační hodiny:
Po: 7-12