Praktická zubní lékařka

Út: 12-17
St: 7-12
Čt: 7-12
Pá: 7-12

Nikdy jsem neměla žádný problém s paní Dr. Kvíčalovou a chodím k ní už cca 18let.

Po předchozích zkušenostech s jinými zubaři jsem konečně našla kvalifikovanou lékařku s lidským přístupem. Pomohla mi vyřešit problémy s citlivostí zubů, které mne trápily již několik let. Vřele doporučuji!!!!

Zatím jsem s paní doktorkou spokojená - vstřícně mi odpověděla na všechny mé dotazy a vše ochotně vysvětlila. Ovšem sestra velmi kazí dojem paní doktorky. Možná je dobrá ve svém oboru, bohužel ale neumí vycházet s lidmi (neochotná, hází úšklebky ap.), což je v této profesi také velmi důležité. Navrhuji vyměnit!

nejlepší paní doktorka pod sluncem.. moje děti se k ní vyloženě těší (vše jim pěkně vysvětlí, ukáže tak, že se prostě nebojí a hrdinně drží a bojují proti kazíkům :-)) ), klobouk dolů před jejími odbornými i lidskými kvalitami. Sestra je opravdu trochu příkrejší, ale kvůli kvalitě paní doktorky se vyplatí tuto dámu nějak vystát, i když zrovna nemá svůj den (umí být i milá!).

K paní doktorce chodíme celá rodina už několik let a jsme velmi spokojeni. Co se týká práce zubařky, nemůžu říct ani půl slova proti. Narozdíl od jiných zubařů kam jsem chodila, mi plomby od pí. zubařky drží a nevypadávají, amalgam ani bílé. Jsem spokojená, můžu doporučit.

Paní doktorka je velice šikovná milá a jen doporučuji chodím k ní snad už přes 18let

Syn k ní chodí od narození a nemůžu si ztěžovat. Je to normální dobrá zubařka.