Úrazová nemocnice v Brně
Ponávka 6, Brno

Umístění: Úrazová nemocnice v Brně zlomený zub

Paní doktorka spravuje moje velmi křehké zuby naskládané na těsno na sebe již 5 let. Nikdy jí nebylo za těžko mě informovat o všem co bude dělat a jak to bude dělat takovým způsobem, že to bylo pochopitelné i pro laika. Informovala mě i o rizicích spojených s daným zásahem, byla-li ta možnost, dala mi vybrat z možných variant, jak řešit daný problém. S opravou zlomené jedničky nahoře spravila i na ni navazující dvojku nahoře tak, že se mi citelně ulevilo původní napětí v puse po ne příliš vydařené opravě tohoto zubu po jiné paní doktorce. Vždy se snaží zachovat moje původní zuby, i když ji to stojí mnoho úsilí. Paní doktorka je zkrátka skvělá a mám dojem, že ji práce velice naplňuje a baví. Je neuvěřitelně zručná. Má zkrátka zlaté ruce! Velmi mě těší, že mám takové štěstí, že k ní mohu chodit. Má mou naprostou důvěru.

K paní doktorce jsem začala chodit před několika lety na doporučení kamarádky, byla jsem naprosto překvapená z profesionality, kterou paní doktorka Hýblová opravdu představuje se vším všudy. Velmi milá, opravdu pečlivá, snaží se o maximální bezbolestnost a navíc opravdu pacienta vnímá jako člověka. I po dvou porodech, kdy se mi zuby opravdu téměř rozpadaly, tak vyvinula největší úsilí abychom vše dali dopořadku. Má můj obrovský obdiv a velmi jí děkuji za vše co pro mě udělala. Plně doporučuji, lepší těžko najdete.

Po presťahovaní do Brna som musela hľadať nového zubára. Dostala som doporučenie na pani doktorku a vôbec neľutujem. Je to skvelá zubárka, je šikovná a profesionálna. Všetkým určite odporúčam.

Jsem spokojená maximálně. Nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla :) Je ochotná, hodná a strašně šikovná, jsem ráda, že k ní chodím... A zubaře jsem se konečně přestala bát, protože u paní doktorky není důvod :)

Byla jsem u této paní doktorky na pohotovosti. Měla jsem štěstí, že jsem ji potkala. Byla milá, i když jsem tam přijela po půlnoci, vše mi vysvětlila, snažila se, aby mě to opravdu bolelo co nejméně. Dívala se na můj zdravotní stav komplexně, tedy nejenom z pohledu svého oboru. Byla opravdu šikovná a pomohla mi. Musím ji velmi pochválit. Doporučuji. Je to nejenom skvělý lékař, ale i člověk. To se mi již dlouho nestalo, abych někoho takového potkala!

Skvělá mladá lékařka, ke které mám 100 % důvěru a mohu ji všem doporučit.

Paní zubařku mohu jedině doporučit. Po letech jsem přešla od svého zubaře k paní Hýblové na doporučení. Jsem velmi spokojená. Chodíme celá rodina :)

Mladá a velmi šikovná zubařka se skvělým přístupem. Vždy jsem se zubařů bál. To se však po návštěvě paní Hýblové změnilo. Vyzařuje z ní klid. Vše dobře vysvětlí, proč, co a jak se chystá udělat. To samé platí během samotného zákroku. Odcházel jsem s úsměvem na rtech a to se mi ještě u zubaře nestalo.

Jsem maximálně spokojený!Pečlivost,vstřícnost,profesionalita,bezbolestnost...nej,nej...:-)