Jitka Hroudová, oční lékař Praha

MUDr. Jitka Hroudová

Oční lékař Více

3 názory

Uložit


Adresa

Písnická 761, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

I
Ověřeny pacient

S očima docházím k lékařům již od dětství, takže mohu srovnávat, a musím říci, že návštěva u MUDr. Hroudové mě velice mile překvapila. Již při vstupu do čekárny na mě dýchla pohoda. Okamžitě mě přivítala milá a usměvavá sestřička a po chvilce i milá paní doktorka, která mě trpělivě vyslechla, "důkladně" vyšetřila a lidsky vše vysvětlila. U paní doktorky jsem se cítila velice příjemně a rada se k ní zase vrátim.


Ověřeny pacient

Přišel jsem jen tak bez ničeho z ulice, vyčkal v čekárně až na mě přijde řada a pak mi provedla požadované běžné základní vyšetření bez podmínek a bez zbytečných vlezlých otázek, které nemají s procedurou vyšetření nic společného. Profesionální, slušný přístup. Po předchozích zkušenostech jinde hotový balzám na nervy. HALELUJA!


T
Ověřeny pacient

Pani doktorku jsem navstivil zatim pouze jednou, ale byl jsem velmi spokojeny. Moje puvodni lekarka s praxi skoncila a ja jsem potreboval rutinni prohlidku kvuli novym brylim. Po procteni recenzi na ostatni lekare a zarizeni jsem mel trochu strach, zda mi nebude neco vnucovano z mistni prodejny obrub. Nic takoveho se ale nedelo.

Mila sestra se mnou vyridila veskerou administrativu jeste v dobe, kdy pani doktorka vysetrovala predchoziho pacienta, takze jsem nasledne zbytecne neztracel cas. Pokud mohu ze svych predchozich zkusenosti soudit, tak jednani lekarky behem vysetreni bylo profesionalni a lidsky prijemne. Odesel jsem s 'univerzalnim' receptem na nove bryle, zadna tlacenka 'musite koupit tady nebo tady'.

Naprosta spokojenost, rad se zase vratim.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti