Písnická 761, Praha

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

S očima docházím k lékařům již od dětství, takže mohu srovnávat, a musím říci, že návštěva u MUDr. Hroudové mě velice mile překvapila. Již při vstupu do čekárny na mě dýchla pohoda. Okamžitě mě přivítala milá a usměvavá sestřička a po chvilce i milá paní doktorka, která mě trpělivě vyslechla, "důkladně" vyšetřila a lidsky vše vysvětlila. U paní doktorky jsem se cítila velice příjemně a rada se k ní zase vrátim.

Přišel jsem jen tak bez ničeho z ulice, vyčkal v čekárně až na mě přijde řada a pak mi provedla požadované běžné základní vyšetření bez podmínek a bez zbytečných vlezlých otázek, které nemají s procedurou vyšetření nic společného. Profesionální, slušný přístup. Po předchozích zkušenostech jinde hotový balzám na nervy. HALELUJA!

Pani doktorku jsem navstivil zatim pouze jednou, ale byl jsem velmi spokojeny. Moje puvodni lekarka s praxi skoncila a ja jsem potreboval rutinni prohlidku kvuli novym brylim. Po procteni recenzi na ostatni lekare a zarizeni jsem mel trochu strach, zda mi nebude neco vnucovano z mistni prodejny obrub. Nic takoveho se ale nedelo.

Mila sestra se mnou vyridila veskerou administrativu jeste v dobe, kdy pani doktorka vysetrovala predchoziho pacienta, takze jsem nasledne zbytecne neztracel cas. Pokud mohu ze svych predchozich zkusenosti soudit, tak jednani lekarky behem vysetreni bylo profesionalni a lidsky prijemne. Odesel jsem s 'univerzalnim' receptem na nove bryle, zadna tlacenka 'musite koupit tady nebo tady'.

Naprosta spokojenost, rad se zase vratim.