Starý Brázdim 17,
Psychoterapie pomocí koní Bendito Farm (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
739 65.....
731 53.....

Psychoterapie pomocí koní (2 000 Kč)

V Jámě 8, Praha 1, Praha
Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
739 65.....
731 53.....

Psychoterapie (od 1 000 kč)

Běžný termín

Věřím, že pracovat na zlepšení svého života má smysl. Pracuji s dětmi, dospívajícími a dospělými. U dospělých je možná individuální i párová terapi...

• sociální fobie

• Systemická práce s párem a rodinou - ISZ MC Praha - akreditovaný výcvik

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha

Může se zdát, že dvě konzultace u psychologa jsou málo, ale vždy jsem odcházela od Mgr. Herzánové s pocitem, že se všechno zvládnu, že zase bude líp. Skvěle mě nasměrovala také doporučením knihy Probouzení tygra, inspirovala mě, jak ovládat svou mysl a vyhánět černé myšlenky z hlavy, jak zase v noci spát.
Není jednoduché vyprávět o svých problémech někomu, koho vidíte poprvé v životě. Ale z přístupu paní Herzánové byl cítit opravdový zájem a pochopení. Mnohokrát Vám děkuji za pomoc a přeji i Vám, abyste v životě byla šťastná.
Radka

Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha

Jsem moc spokojená s psychoterapií Jitky Herzánové. Našla jsem u ní, to co jsem hledala - bezpečné a příjemné místo pro práci na sobě. Oceňuju její profesionální a zároveň lidský přístup. Svojí práci má moc ráda a na výsledku je to vidět :).

Umístění: Psychoterapie pomocí koní Bendito Farm

Během půl roku v její terapii se se mnou stala obrovská změna. Krok za krokem, s jistotou a pochopením mne bezpečně provedla cestou ze stavu celkového hlubokého vyčerpání do stavu, kdy se CÍTÍM SKVĚLE. Jsem teď spokojená ve svém životě. Děkuji za to. S jistotou paní doktorku doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha psychoterapie

Paní terapeutka Herzánová je úžasná dáma a žena na svém místě.Jsem moc ráda že zrovna na ni,jsem dostala doporučení.Je milá,klidná,vyrovnaná,dokáže naslouchat a v pravou chvíli říci hluboké,pravdivé,uklidňující moudro.Je to nádherná bytost,jsem za ni opravdu vděčná.Už věřím,že díky ní,budu zase jednou moc fungovat a stát na vlastních nohách.LŠ Praha

Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha Psychoterapie -konzultace 50 minut

Paní Herzánovou navštěvuji přes 5 měsíců kvůli duševnímu trápení sama v sobě. Jitku Herzánovou neberu jako psychoterapeutku ale něco jako svoji přítelkyni, které se můžu s čimkoliv svěřit, poradit a odbourat negativní věci abych na ně nemyslela. Vím že ona to nikomu nevyzradí. Určitě bych ji doporučila těm kdo trpí nízkým sebevědomím a nebo těm s jinýma problémama. Je to sympaticka paní, které se určitě rádi otevřete a ona vám dá dobrou radu a vyslechne si vás.

Paní Jitku Herzánovou dopuručuji už pár let všem kamarádkám,známým i spolupracovníkům. Velmi mi pomohla a pomáhá stále s mýma vleklýma problémama. Naučila mě přijímat sebe sama takovou jaká jsem,ale přijímat tak i ostatní. Práce na sobě je dřina a jsem ráda,že mi s ní p. Herzánová pomáhá.

K paní psychoterapeutce jsem přišla, jelikož jsem se ve 25ti letech totálně přepracovala. Pomohla mi, poradila, donutila se zamýšlet a za to jí moc moc děkuji. Myslím, že každý se občas dostaneme do situace, kdy už nevíme kudy kam. Jsem moc ráda, že jsem se k paní Herzánové rozhodla jít a problém řešit. Díky:-) Pavlína

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tímto bych ráda doporučila paní Herzánovou, která velmi lidským a přátelským způsobem pomohla mé dceři, ale vlastně i nám, rodičům, zvládnout problémy ve škole, které se přenesly i domů. Člověk nemá pocit, že se nachází u psychologa, lékaře, ale u přítelkyně, které se s důvěrou svěří, a která umí odborně poradit :-). Děkujeme

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám za sebou první 4 setkání a rozhodně budu pokračovat.

Jednoho dne jsem už opravdu nevěděl co dřív a tak jsem se zastavil a zhroutil.
Moc děkuji paní Herzánové za podanou ruku. Ukázala mi příčiny, mého vyčerpání,
Teď hledáme na co dát pozor a jak zkratům předcházet. ¨
Opravdu děkuji za účinnou pomoc. Změn si už všimlo i mé okolí a myslím, že jsou ku prospěchu všem. Moc díky Tomáš Zajac

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bylo by fajn si ihned ze začátku vyjasnit důvod návštěvy a zda má lékař praxi v dané oblasti. Dle mého názoru je paní lékařka schopná, ale bohužel se jednalo o mou první hodinu, kdy jsem si připadala, že situaci povídám jako své kamarádce, ale bez nějaké zásadní odpovědi. Kdybychom jsme si toto vyjasnily ihned, myslím že bych mohla dát kladnější hodnocení. Bylo by i profesionální si např. prvních 30min. neúčtovat. Jelikož po hodině mého povídání jsem zaplatila 600Kč, ale necítila jsem žádnou úlevu či pomoc. Je mi líto.

Psychoterapie pomocí koní

Radka

Umístění: Psychoterapie pomocí koní Bendito Farm

C

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám za sebou první 4 setkání a rozhodně budu pokračovat.

Jednoho dne jsem už opravdu nevěděl co dřív a tak jsem se zastavil a zhroutil.
Moc děkuji paní Herzánové za podanou ruku. Ukázala mi příčiny, mého vyčerpání,
Teď hledáme na co dát pozor a jak zkratům předcházet. ¨

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mám hrozně deprese a nevím jak se jich zbavit stydím se to říct doktorovi že bych potřebovala mluvit s nějakou psycholožkou nevím jak se objednat protože mám trochu problém s komunikací su spíše málomluvna a vše dusim v sobě.Nevidim na sobě nic pozitivního jen to špatné.Zacinam se stranit lidem a nejlépe je mi doma samé.Nekdy mě děsí mě myšlenky které mě napadají protože si připadám zbytečná . Nemám žádný smysl života .

Praktický lékař není jediná cesta, jak začít, pokud máte zábrany s ním mluvit o svých těžkostech.Můžete se objednat rovnou ta terapii a nebýt tak na své trápení sama. Ono to takhle totiž nemusí být napořád. Je velká šance, že při pravidelné práci budete moci již jaro přivítat mnohem radostněji.

Mgr. Jitka Herzánová

• Dobrý den, už delší dobu mě trápí strach, úzkost, beznaděj a zoufalost. Stalo se několik věcí, které mě zasáhly. Dělala jsem si několik online testů na depresi a vyšlo mi, že mám velmi silnou depresi, a že bych urychleně měla vyhledat odbornou pomoc. Přijde mi, jako by můj život ztratil smysl. Nic mě nedělá šťastnou, jsem většinu dne nešťastná, unavená ze všeho a absolutně nepoužitelná. Několikrát jsem přemýšlela nad sebevraždou. Mám strach ze všeho. Bojím se chodit mezi lidi, bojím se chodit do školy, hledám výmluvy pro to, abych do té školy nemusela jít, protože mě to stresuje a jsem ztracená. Bojím se neúspěchu, zklamání, další bolesti..
    Jak mám být zase šťastná? Jak mám najít samu sebe?

Dobrý den, mrzí mě, že se Vám staly špatné věci. Vede mě to k úvaze, zda pak Vaše obtíže nemohou mít posttraumatický původ. Jsem přesvědčená, že by pro Vás byla vhodná psychoterapie, popř. konzultace s psychiatrem o medikaci. Ale takto písemně je těžké řict něco bližšího. Rozhodně však Vaše potíže nemusí být rozsudkem na doživotí a má smysl pracovat na jejich překonání. Dobrý pocit ze života stojí za to.
    Moc Vám držím palce.

• Komplexní krizová intervence - Remedium Praha - akreditovaný výcvik
  • Systemická práce s párem a rodinou - ISZ MC Praha - akreditovaný výcvik

• psychoterapie

Stáže

• Workshopy Lindy Kohanov (Sentient Communication, The Power Behind Nonviolence)
  • Člověk v tísni - konzultace krizové intervence
  • Psychologické poradenství na ZŠ Luštěnice a ZŠ Bělá pod Bezdězem