Další dostupný termín:

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
739 65.....

Psychoterapie • 1 500 Kč

Věřím, že pracovat na zlepšení svého života má smysl. Pracuji s dětmi, dospívajícími a dospělými. U dospělých je možná individuální i párová terapi...

• sociální fobie

1 500 Kč

Psychoterapie pomocí koní - 2 hodiny

3 000 Kč

Psychoterapie pomocí koní Equita Therapy

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha psychoterapie

S paní doktorkou jsem byla moc spokojená. Pomohla mi v nejtěžších obtížích.
Doporučuji. Je to výborná žena.

U paní Herzánové nacházím už půl roku pravidelně bezpečné místo, kde na sobě mohu pracovat a řešit problémy, které mě trápí. Na sezení se vždy těším a odcházím se spoustou podnětů k přemýšlení a lepší náladou. Za tu relativně krátkou dobu jsme udělaly kus práce. :-)

Konzultace u pani Herzanove byla velmi prijemna. Uz po prvnim sezeni jsem citila ulevu. Pani Herzanova mi vse vysvetlila, navrhla postup reseni problemu, velmi se snazila, abych se citila dobre a klidne. Dokazala mi dat nove nahledy na problematiku, se kterou jsem ji navstivila. Tesim se na dalsi setkani.

K paní psychoterapeutce docházím 10. měsíců, postupně a účinně odstraňujeme moje problémy, které se nastřádali za posledních 11 let. Paní Herzánová je úžasný člověk na svém místě. Vřele doporučuji!!!

Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha

Může se zdát, že dvě konzultace u psychologa jsou málo, ale vždy jsem odcházela od Mgr. Herzánové s pocitem, že se všechno zvládnu, že zase bude líp. Skvěle mě nasměrovala také doporučením knihy Probouzení tygra, inspirovala mě, jak ovládat svou mysl a vyhánět černé myšlenky z hlavy, jak zase v noci spát.
Není jednoduché vyprávět o svých problémech někomu, koho vidíte poprvé v životě. Ale z přístupu paní Herzánové byl cítit opravdový zájem a pochopení. Mnohokrát Vám děkuji za pomoc a přeji i Vám, abyste v životě byla šťastná.
Radka

Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha

Jsem moc spokojená s psychoterapií Jitky Herzánové. Našla jsem u ní, to co jsem hledala - bezpečné a příjemné místo pro práci na sobě. Oceňuju její profesionální a zároveň lidský přístup. Svojí práci má moc ráda a na výsledku je to vidět :).

Umístění: Psychoterapie pomocí koní Equita Therapy

Během půl roku v její terapii se se mnou stala obrovská změna. Krok za krokem, s jistotou a pochopením mne bezpečně provedla cestou ze stavu celkového hlubokého vyčerpání do stavu, kdy se CÍTÍM SKVĚLE. Jsem teď spokojená ve svém životě. Děkuji za to. S jistotou paní doktorku doporučuji.

Paní terapeutka Herzánová je úžasná dáma a žena na svém místě.Jsem moc ráda že zrovna na ni,jsem dostala doporučení.Je milá,klidná,vyrovnaná,dokáže naslouchat a v pravou chvíli říci hluboké,pravdivé,uklidňující moudro.Je to nádherná bytost,jsem za ni opravdu vděčná.Už věřím,že díky ní,budu zase jednou moc fungovat a stát na vlastních nohách.LŠ Praha

Umístění: Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - psychoterapie Praha Psychoterapie -konzultace 50 minut

Paní Herzánovou navštěvuji přes 5 měsíců kvůli duševnímu trápení sama v sobě. Jitku Herzánovou neberu jako psychoterapeutku ale něco jako svoji přítelkyni, které se můžu s čimkoliv svěřit, poradit a odbourat negativní věci abych na ně nemyslela. Vím že ona to nikomu nevyzradí. Určitě bych ji doporučila těm kdo trpí nízkým sebevědomím a nebo těm s jinýma problémama. Je to sympaticka paní, které se určitě rádi otevřete a ona vám dá dobrou radu a vyslechne si vás.

Paní Jitku Herzánovou dopuručuji už pár let všem kamarádkám,známým i spolupracovníkům. Velmi mi pomohla a pomáhá stále s mýma vleklýma problémama. Naučila mě přijímat sebe sama takovou jaká jsem,ale přijímat tak i ostatní. Práce na sobě je dřina a jsem ráda,že mi s ní p. Herzánová pomáhá.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už delší dobu mě trápí strach, úzkost, beznaděj a zoufalost. Stalo se několik věcí, které mě zasáhly. Dělala jsem si několik online testů na depresi a vyšlo mi, že mám velmi silnou depresi, a že bych urychleně měla vyhledat odbornou pomoc. Přijde mi, jako by můj život ztratil smysl. Nic mě nedělá šťastnou, jsem většinu dne nešťastná, unavená ze všeho a absolutně nepoužitelná. Několikrát jsem přemýšlela nad sebevraždou. Mám strach ze všeho. Bojím se chodit mezi lidi, bojím se chodit do školy, hledám výmluvy pro to, abych do té školy nemusela jít, protože mě to stresuje a jsem ztracená. Bojím se neúspěchu, zklamání, další bolesti..
    Jak mám být zase šťastná? Jak mám najít samu sebe?

Dobrý den, mrzí mě, že se Vám staly špatné věci. Vede mě to k úvaze, zda pak Vaše obtíže nemohou mít posttraumatický původ. Jsem přesvědčená, že by pro Vás byla vhodná psychoterapie, popř. konzultace s psychiatrem o medikaci. Ale takto písemně je těžké řict něco bližšího. Rozhodně však Vaše potíže nemusí být rozsudkem na doživotí a má smysl pracovat na jejich překonání. Dobrý pocit ze života stojí za to.
    Moc Vám držím palce.

Mgr. Jitka Herzánová

• Dobrý den, již delší dobu se potýkám s něčím, co podle mého vyhledávání na internetu je sociální fobie. Je pro mě těžké mluvit s cizími lidmi, ale, i když o něco méně, i s lidmi, které znám a s rodinou. Při tomhle kontaktu s, třeba, cizími lidmi se cítím úzkostně a ve stresu, buší mi srdce, to se stupňuje v závislosti na závažnosti situace. Ještě horší je např. když chci někam zavolat, nebo byť jen pomyšlení, že bych z vlastní iniciativy šel oslovit nějakou holku. Navíc k tomuto ještě koktám - nejsem si jistý, že je to koktání, ale pro mě je to takový psychický blok, kdy ta slova, co chci říct, prostě říct nejde. Občas to po chvilce snažení řeknu, občas to prostě nejde, což dokáže být velice frustrující. V poslední době se to celkem zhoršilo a opravdu řeknu plynule sotva 1-3 slova. To se také stupňuje se závažností situace, což by při hodně intenzivním případu, kdy bych byl ve velkém stresu mohlo znamenat, že toho opravdu moc neřeknu. Díky tomu se vyhýbám těmto situacím. Samozřejmě mi to komplikuje každodenní život a chtěl bych se toho nějak zbavit, a vzhledem k tomu, že mě za chvíli čeká maturita atd., co nejdříve. V tom článku na internetu, který mi utvrdil, že se jedná o soc. fobii také psali, že se to dá léčit buď konkrétním druhem antidepresiv, nebo kognitivně-behaviorální terapií. Před nedávnem jsem začal chodit k psychologovi, který ale kbt nedělá a nejsem si jistý, jestli mi to nějak pomáhá. Proto se ptám, co si myslíte, že by byla nejúčinnější volba léčby? Popř. jestli se má moje situace jinak, nebo co bych měl dělat? Děkuji.

Určitě je potřeba spolupracovat s odborníkem, to jdete dobrým směrem. Mohu se Vám nabídnout s metodami, které pracují s traumatickým podkladem těchto obtíží, ať už v pracovně nebo ve stáji. Koně mohou být jako terapeuti velmi napomocni a méně formální prostředí také. V každém případě držím palce, ať půjdete jakoukoliv cestou.

Mgr. Jitka Herzánová

• Komplexní krizová intervence - Remedium Praha - akreditovaný výcvik
  • Systemická práce s párem a rodinou - ISZ MC Praha - akreditovaný výcvik

• psychoterapie

Stáže

• Workshopy Lindy Kohanov (Sentient Communication, The Power Behind Nonviolence)
  • Člověk v tísni - konzultace krizové intervence
  • Psychologické poradenství na ZŠ Luštěnice a ZŠ Bělá pod Bezdězem