Praktická zubní lékařka
Rotalova 754/83, Brno

Nejlepší paní zubařka!! nehledí na peníze, ale na lidi!! Děkuji moc za to jak mi pomohla a že i jako cizího pacienta mě okamžitě přijala a pomohla od bolesti. Děkuji :)

Paní doktorka Farná má asi nejhorší dobu za sebou - za posledního půl roku velký obrat k lepšímu. Všechny ty negativní komentáře mají něco do sebe - ale bohužel i zubař je člověk a ten může padnout až na samé dno.... důležité je vstát a jít dál! Chodím k ní již 10 let a po loňském velmi krizovém roce je znát, že hůř už to nešlo a tudy cesta nevedla. Vyzdvihuji snahu o návrat zpět.
Na kvalitu lékařské péče si stěžovat nemohu a dal bych 90%. Vylepšovat je ale stálo co :-)

Velmi neprofesionální přístup, na nohou vytahané legíny, přes trošku unavené břicho visící mikina.Spousta chaotického povídání, bez jakéhokoliv vysvětení k právě probíhajícímu zákroku. Myslím, že tato žena nezvládá své životní eskapády a po psychické stránce je na tom velmi špatně, vše zastírá jakousi euforickou, servilní pózou. Měla by své praxe zanechat. Pokud možno vyhněte se velkým obloukem.

S paní doktorkou Farnou jsem se seznámila tak, že ošetřovala bolestivé případy mého stomatologa v době jeho dovolené. Už v čekárně mě čekal šok. Pootevřenými dveřmi bylo slyšet, jak se lékařka snaží tzv."rozmluvit" pacienta na křesle, který k tomu neměl chuť a odpovídal ano-ne-nevím, nebo vůbec nic. Nejednalo se o hovor "k věci", ale pel-mel (dovolená, vztahy, dřívější ordinace, s kým se zná..), bylo jasné že pacienta neošetřuje, sestra nebyla přítomna. Nakonec nerudného pána rozmluvila, byl uvnitř cca hodinu, chvíli bylo slyšet vrtačku, přerušovanou hovorem pí dr. Kdybych neslyšela úplný začátek hovoru, domnívala bych se, že se jedná o velmi dobrého známého, nebo kamaráda pí doktorky. Vyšla s ním do čekárny, doprovodila ho až na schodiště se srdečným rozloučením. Do ordinace šel další a situace se opakovala, ovšem bez vyprovázení - pacientkou byla žena. Řeči podobné. Zub mi bolel, hodinky jsem hypnotizovala. Její samomluvu jsem stále stáčela na můj bolestivý problém, se kterým si nevěděla rady a odešla jej konzultovat do ordinace o patro níž. Za chvíli s ní přišla jiná lékařka, něco si tiše řekly, následně mi provrtala zlatou korunku až ke kořeni a nějak ošetřila. Během té doby stále odcházela, otvírala zásuvky, něco četla a..mluvila..Sice mi zub dále bolel, ale rozhodla jsem se vydržet 4 dny do návratu mého ošetřujícího. Zvedal obočí nad jejím zákrokem, strhl totálně zničenou korunku, narušený zub se rozlomil.. vyčistil kanálky a zub začal léčit. Zákrok stomatol. kolegyně nekomentoval, ale na jeho vzdechy a kroucení hlavou se šla podívat i instrumentářka. Mohu říct, že jsem litovala, že jsem vůbec její ordinaci navštívila. Nepomohla mi, ba naopak a ještě z korunky zbylo torzo. Její "péči" nikomu nedoporučuji.

Paní doktorce byla v současné době, UKONČENA smlouva s vojenskou zdravotní pojišťovnou, z důvodu se bezdůvodného obohacování na účet pojišťovny a bylo na ní podáno TRESTNÍ OZNÁMENÍ....K paní doktorce jsem chodila delší dobu, ze začátku se mi zdála profesionální ale časem jakoby šla její práce od 10 k 5. Díky nyní mě nové korunky vyšli na mnohem víc, protože mi zbrousila zuby natolik, že nakonec museli uplně pryč a já mám zuby na trnech. Tohle napravování již u jiného zubaře mě stálo dvakrát více než by mohlo v základu kdybych to neabsolvovala u paní zubařky Farné. Další věcí je to, že jakmile jsme přešla k jinému zubaři, měla jsem spoustu kazů, kterých si paní zubařka nějak nevšimla, to že blomby vypadávali byl častý jev, jak už tu někdo zmiňoval, úžasné bylo že mi zhotovila pouze korunky z pryskiřice a na pojišťovně si naúčtovala korunky keramické, a nejlepší konec toho všeho byl, že paní doktorka mi odmítala vydat mojí kartu,na což nemá právo, museli jsme se sní dlouho hádat. Paní doktorka, není čestná, krade a ještě ani neodvádí svou práci dobře. Dobře jí tak, doufám že si to odnese.

Jen bohužel musím potvrdit zklamání jiných pacientů. Po přestěhování do Brna jsem hledal stomatologa v místě. Paní doktorka je sice milá a velmi komunikativní, velice zdůrazňující, jak měla mnoho možností pracovat v tomto oboru v zahraničí, jak moc tam po ní toužili, když "viděli" výsledky její práce. Bohužel opak je pravdou.
Plomby vydrží tak 3 týdny, pak není termín, pak není sestra v práci, když má rodinné problémy (porod štěňat, bývalý dělá problémy, ...). Výsledek po roce stomatologické péče je tristní. Vytržení osmičky jsem si musel vydupat pro nesnesitelné tlaky a bolesti, sedmičky po ošetření nakonec zůstaly bez plombování (plomby vypadávaly neustále) a dvě se nakonec zlomily a zůstaly jen pahýly, takže nyní probíhá záchrana chrupu již jinde, u jiného stomaloga. Prohlášení nového lékaře bylo velmi krátké a přesné - toto je na odebrání diplomu. A to nemluvím o finanční náročnosti stávající opravy. Takže pokud máte někoho, koho nemáte ani trochu rádi, vřele ji můžete doporučit.

K paní doktorce jsem chodila velmi dlouho, ale cítila jsem, že něco není v pořádku - kontrola proběhla velmi rychle, a také jsem v ordinaci musela čekat třeba i několik hodin... Zubní jsem nedávno změnila, a zubařka mi našla několik velmi vážných kazů - u některých mi budu muset i tahat nervy + mě čeká vytrhávání osmiček, které mám narostlé už několik let a vybočují a křiví se mi díky nim ostatní zuby, na což Farná dřív reagovala tak, že "mi nic trhat nebude, protože těm zubům nic není." Všem bych raději doporučovala si zajít k jinému doktorovi, aby nedopadli jako já..

K teto zubarce jsem chodil asi 2 roky - celou dobu mi tvrdila, jak mam krasne zdrave zuby. Rok od posledni kontroly jsem zasel k jinemu zubarovi (prestehoval jsem se) a me prekvapeni neznalo mezi - nekolik kazu, jeden zub zachranen tesne pred cistenim kanalku. Nastesti me nemela "v peci" prilis dlouho na nejake trvalejsi nasledky. Pozdni prichody a povidani jsem take zazil.

v pohodě

Souhlasim s komentarem : veškerý zájem této rádoby doktorky směřoval k jejím soukromým problémům a k neustálé sháňce chlapů..
V ordinaci stravite hodinu ,jelikoz jeji upovidanost nezna meze ,ale z toho vas osetruje cca 5 minut. Stim ze je vse v poradku,ale pritom zuby v poradku nejsou. Nedoporučuji !