Sv. Čecha 60, Brno

Paní doktorka je příjemná,pracuje rychle a profesionálně,.Zbavila mě strachu ze zubního ošetření.Lékařům,ktéří mě ošetřovali dřívě se to nepodařilo.

Vynikající lékařka

svědomitá,pracovitá,rychlá

Paní doktorka je příjemná,Do stomatologické ordinace jsem přišel s obavami,které se hned rozptýlily.Paní doktorku doporučuji pacientům,kteří se obávají zubaře.Ošetření je rychlé a nebolí.

Svědomitá,milá paní doktorka s profesionálním přístupem k pacientům.

Paní doktorka mě s trpělivostí a s pochopením zbavila bolesti.Předtím jsem navštívil tři lékaře,ale bolest nepřestala.

Paní doktorka je velmi citlivá a svědomitá,zbavila mě v době dovolených okamžitě bolesti,takže jsem mohl vycestovat do zahraničí.Skvělá lékařka.Doporučuji.

Paní doktorka je pečlivá,svědomitá,má porozumění s bolestí pacientů.Často aplikuje injekci proti bolesti.čekací doba je úměrná množství pacientů,kteří potřebují ošetření.

Svědomitá,pracovitá lékařka s velkou klientelou spokojených pacientů,kterým vychází maximálně vstříc.Příjemná,věcná,chápající.

pečlivost,svědomitost