Poliklinika Zelený pruh - 2.patro
Roškotova 1717/2, Praha

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - 2.patro Jiný

Pan doktor je úžasný. Jsem vděčná, že k němu chodíme. Vždy milý, ví si rady. Jediný doktor, kam chodím i ráda. A nemůžu nezmínit i skvělou sestřičku. Tady se to prostě povedlo.

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - 2.patro Jiný

Pan doktor je skvělí, poradí kdykoliv i v neděli přes email. Je to doktor, který nedává hned nějaké chemické prášky. Vřele doporučuji

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - 2.patro Jiný

Komunikuje po emailu i mimo ordinační hodiny, srozumitelné rady, lidský přístup, vysoká erudice. Do ničeho netlačí a nechává prostor rozhodnutí rodiče. Skvělý lékař a člověk.

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - 2.patro

Nejlepší dětský lékař široko daleko!!
Pošlete mu email a během chvilky máte odpověď. Nemusíte zbytečně navštěvovat ordinaci s kašlem a rýmou. Vždy dobře poradí i emailem.

Umístění: jiné místo Sono

Byli jsme velmi spokojení. Doktor byl ochotný, sympatický a upřímný. K dětem má pěkný vztah a jde vidět, že ho práce s dětmi baví a naplňuje.

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - 2.patro Preventivní prohlídka

Pan doktor je skvělý! Má rozumný přístup a nenasazuje zbytečné léky, pokud to není třeba! Pohotově komunikuje také přes email, což jsme již několikrát ocenili. Profesionál, milý na děti. Za nás velká SPOKOJENOST!!!

Umístění: Poliklinika Zelený pruh - 2.patro pravidelné zdravotní prohlídky

profesionální přístup, lidský, usměvavý, poradí, vysvětlí, objednaní na termín, online porada a rada, skvělá sestřička,
oba dva zaobcházejí s miminkem jemně, citlivo, milo a lískavě

Vynikající pan doktor, který poskytuje dle mého názoru vysoce nadstandardní přístup. Oceňuji partnerský přístup (dokonce i k hysterkám v šestinedělí). Vše vždy vysvětlí, nic nevnucuje, jen vysvětlí a nechá na rodiči, ať si udělá názor (např. v tématu očkování je velmi otevřený diskusi). Oceňuji také pečlivost a zároveň to, že nedělá z komára velblouda. Nedává zbytečně antibiotika, vždy nejdříve pečlivě zváží a udělá krevní testy, zda je to opravdu potřeba. Super jsou konzultace po emailu. Dokonce i o vlastní dovolené aktivně sám nám psal, jak se daří dceři, se kterou jsme byli u něj den před jeho odjezdem. To se mi zdá až neuvěřitelné, to bych od doktora ani nechtěla...

Je to nejlepsi detsky doktor, ktereho jsme potkali za 8 let v CR, je nam moc lito, ze starsimu synovi bude 19 a musi prejit k dospelemu obvodnimu (aspon s mensim uzijeme jeste spolecnost pana doktora).Dekuji Vam Pane Doktore, You are simply the best!!! Nataliya

Pana doktora muzu jen doporucit. Velice ocenuji vstricnost a ferove jednani. Uz jen to, jak rodice bere jako partnery a ikdyz jsem byla po porodu hodne vystresovana (syn mel vrozenou vadu achilovek), byl moc mily a chapavy. Sestricka uzasna. Velke plus jsou pro me konzultace po telefonu nebo po mailu, ze clovek nemusi hned lelet s kazdou blbosti. Take se me libi, ze se pta i na nator matky, na jeji pocit ze situace...podpori ten matersky instinkt, ktery pak kolikrat cloveku pomuze vyresit nejakou situaci. Takovych lekaru a sestricek vice.
Pavlina