Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vídeňská 800, Praha
Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí

Blefaroplastika dolních víček • 9 000 Kč

Blefaroplastika horních víček • 7 000 Kč

Jiné operace víček ze zdravotních i estetických důvodů


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • oftalmologie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vídeňská 800, Praha

9 000 Kč

Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocniceVídeňská 800, Praha

7 000 Kč

Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocniceVídeňská 800, Praha

Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: jiné místo Jiný

Před pár lety mě MUDr. Záhlava operoval horní víčka a zažila jsem něco, s čím jsem se ještě nikdy nesetkala. Pan doktor je prostě zlatíčko. Poslala jsem k němu pár kamarádek a všechny si ho nemohly vynachválit. Pane doktore patří Vám velký dík za vaše spokojené pacienty a deset hvězdiček z deseti.


N
Ověřeny pacient
Umístění: Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice blefaroplastika horních víček

Pana doktora mohu jen doporučit.Po konzultaci jsem věděla, že jsem ve správných rukou.Profesionální a zároveň osobní přístup,empatie a perfektní práce.Maximální pooperační péče.Děkuji,více takových lékařů!
.


M
Umístění: Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice blefaroplastika horních víček

Dobrý operatér, ochotný, příjemný a trpělivý. Operace mi pomohla tělesně i psychicky. Děkuji pane doktore.


Ověřeny pacient
Umístění: Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice víčko

Pan Doktor mi druhý den po zákroku osobně volal a ptal se na pooperační stav, což mne velmi příjemně překvapilo a tento zodpovědný přístup ke své profesi a zdraví svého pacienta velmi potěšil !


R
Ověřeny pacient
Umístění: Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice operace očních víček

Touto cestou bych chtěla poděkovat MUDr. Záhlavovi za vysoce profesionální výkon, kdy i dorovnával nerovnost víček po prodělané paréze lícního nervu a už po týdnu operace je vidět výsledek vynikající práce. Děkuji i celému operačnímu teamu za osobní přístup, kdy zákrok nebyl vůbec nepříjemný. Naopak mám díky této operaci rozjasněný svět. Určitě podstoupím na tomto pracovišti i operaci dolních víček.


S
Ověřeny pacient

Zatím proběhla konzultace k přípravě a už toto mě úplně dostalo. Pan doktor mi vysvětlil co budu potřebovat, co se bude dít, jaké budou pooperační postupy. Byla jsem unešená. Tohle ještě moc neznám. Ale musím uznat, že i oční lékař, který mě doporučil se mi věnuje nebývale. Děkuji za takové odborníky. doporučuji je to balzám na duši.


Ověřeny pacient

Pana doktora vřele doporučuji. Byl velice milý a vše ohledně operace podrobně vysvětlil. Vlastní operační zákrok byl maximálně profesionální i poporodní péče zcela nadstandardní. K jeho lékařským schopnostem i lidskému přístupu mám absolutní důvěru. Marcela M. Praha


P
Ověřeny pacient

Souhlasim, pan doktor je vyjimecny. Kdyby se vsichni doktori chovali ke svym pacientum jako on, meli bychom uzasne zdravotnictvi. Mate pravdu, zaslouzi si vice nez 5 hvezdicek.


K
Ověřeny pacient

Úžasný pan doktor! Milý, ochotný a především velmi dobrý lékař. Díky tomu, že je pan doktor vyhlášený, musíte počítat s delšími objednacími lhůtami. Stojí to však za to!


I
Ověřeny pacient

Lékař, který si zaslouží víc než pět hvězdiček. Nejen vynikající profesionál a šikovný operatér, ale jeho přístup k pacientovi je jedinečný. Díky jeho vstřícnosti a ochotě máte pocit, že jste nejdůležitější a jediný jeho pacient, je schopen odpovědět na cokoli a sám se snaží popsat laicky naprosto vše, co je třeba. Navíc mi sám druhý den po operaci zavolal, aby zjistil, jak se cítím. Dosud jsem se s tak skvělým lékařem nesetkala!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • oftalmologie