Vídeňská 800, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí

Blefaroplastika dolních víček • 9 000 Kč

Blefaroplastika horních víček • 7 000 Kč

Jiné operace víček ze zdravotních i estetických důvodů

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

9 000 Kč

7 000 Kč

• oftalmologie

Ž

U pana doktora jsem podstoupila operaci horních víček. Jsem velice spokojená s výsledkem, ale i s přístupem pana doktora. Vše krásně vysvětleno, zákrok i hojení naprosto bezbolestné. Moc děkuji

Před pár lety mě MUDr. Záhlava operoval horní víčka a zažila jsem něco, s čím jsem se ještě nikdy nesetkala. Pan doktor je prostě zlatíčko. Poslala jsem k němu pár kamarádek a všechny si ho nemohly vynachválit. Pane doktore patří Vám velký dík za vaše spokojené pacienty a deset hvězdiček z deseti.

Umístění: Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice blefaroplastika horních víček

Pana doktora mohu jen doporučit.Po konzultaci jsem věděla, že jsem ve správných rukou.Profesionální a zároveň osobní přístup,empatie a perfektní práce.Maximální pooperační péče.Děkuji,více takových lékařů!

Dobrý operatér, ochotný, příjemný a trpělivý. Operace mi pomohla tělesně i psychicky. Děkuji pane doktore.

Umístění: Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice víčko

Pan Doktor mi druhý den po zákroku osobně volal a ptal se na pooperační stav, což mne velmi příjemně překvapilo a tento zodpovědný přístup ke své profesi a zdraví svého pacienta velmi potěšil !

Umístění: Oční oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice operace očních víček

Touto cestou bych chtěla poděkovat MUDr. Záhlavovi za vysoce profesionální výkon, kdy i dorovnával nerovnost víček po prodělané paréze lícního nervu a už po týdnu operace je vidět výsledek vynikající práce. Děkuji i celému operačnímu teamu za osobní přístup, kdy zákrok nebyl vůbec nepříjemný. Naopak mám díky této operaci rozjasněný svět. Určitě podstoupím na tomto pracovišti i operaci dolních víček.

Zatím proběhla konzultace k přípravě a už toto mě úplně dostalo. Pan doktor mi vysvětlil co budu potřebovat, co se bude dít, jaké budou pooperační postupy. Byla jsem unešená. Tohle ještě moc neznám. Ale musím uznat, že i oční lékař, který mě doporučil se mi věnuje nebývale. Děkuji za takové odborníky. doporučuji je to balzám na duši.

Pana doktora vřele doporučuji. Byl velice milý a vše ohledně operace podrobně vysvětlil. Vlastní operační zákrok byl maximálně profesionální i poporodní péče zcela nadstandardní. K jeho lékařským schopnostem i lidskému přístupu mám absolutní důvěru. Marcela M. Praha

Souhlasim, pan doktor je vyjimecny. Kdyby se vsichni doktori chovali ke svym pacientum jako on, meli bychom uzasne zdravotnictvi. Mate pravdu, zaslouzi si vice nez 5 hvezdicek.

Úžasný pan doktor! Milý, ochotný a především velmi dobrý lékař. Díky tomu, že je pan doktor vyhlášený, musíte počítat s delšími objednacími lhůtami. Stojí to však za to!