Adresa

V Hůrkách 1296/10, Praha
Oční klinika JL, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Jiné operace víček ze zdravotních i estetických důvodů

Operace očních víček • 7 500 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Jiné operace víček ze zdravotních i estetických důvodů


V Hůrkách 1296/10, Praha

Oční klinika JL, s.r.o.


Operace očních víček


V Hůrkách 1296/10, Praha

7 500 Kč

Oční klinika JL, s.r.o.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. víčko

Pan Doktor mi druhý den po zákroku osobně volal a ptal se na pooperační stav, což mne velmi příjemně překvapilo a tento zodpovědný přístup ke své profesi a zdraví svého pacienta velmi potěšil !


R
Ověřeny pacient
Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. operace očních víček

Touto cestou bych chtěla poděkovat MUDr. Záhlavovi za vysoce profesionální výkon, kdy i dorovnával nerovnost víček po prodělané paréze lícního nervu a už po týdnu operace je vidět výsledek vynikající práce. Děkuji i celému operačnímu teamu za osobní přístup, kdy zákrok nebyl vůbec nepříjemný. Naopak mám díky této operaci rozjasněný svět. Určitě podstoupím na tomto pracovišti i operaci dolních víček.


S
Ověřeny pacient

Zatím proběhla konzultace k přípravě a už toto mě úplně dostalo. Pan doktor mi vysvětlil co budu potřebovat, co se bude dít, jaké budou pooperační postupy. Byla jsem unešená. Tohle ještě moc neznám. Ale musím uznat, že i oční lékař, který mě doporučil se mi věnuje nebývale. Děkuji za takové odborníky. doporučuji je to balzám na duši.


Ověřeny pacient

Pana doktora vřele doporučuji. Byl velice milý a vše ohledně operace podrobně vysvětlil. Vlastní operační zákrok byl maximálně profesionální i poporodní péče zcela nadstandardní. K jeho lékařským schopnostem i lidskému přístupu mám absolutní důvěru. Marcela M. Praha


P
Ověřeny pacient

Souhlasim, pan doktor je vyjimecny. Kdyby se vsichni doktori chovali ke svym pacientum jako on, meli bychom uzasne zdravotnictvi. Mate pravdu, zaslouzi si vice nez 5 hvezdicek.


K
Ověřeny pacient

Úžasný pan doktor! Milý, ochotný a především velmi dobrý lékař. Díky tomu, že je pan doktor vyhlášený, musíte počítat s delšími objednacími lhůtami. Stojí to však za to!


I
Ověřeny pacient

Lékař, který si zaslouží víc než pět hvězdiček. Nejen vynikající profesionál a šikovný operatér, ale jeho přístup k pacientovi je jedinečný. Díky jeho vstřícnosti a ochotě máte pocit, že jste nejdůležitější a jediný jeho pacient, je schopen odpovědět na cokoli a sám se snaží popsat laicky naprosto vše, co je třeba. Navíc mi sám druhý den po operaci zavolal, aby zjistil, jak se cítím. Dosud jsem se s tak skvělým lékařem nesetkala!


O
Ověřeny pacient

Cekal jsem sice v čekárně 4 hodiny, nicméně doktor je to opravdu vstřícný a pozorný k pacientům. Doporučuji všem.


E
Ověřeny pacient

Výborný oční lékař-plastický chirurg. S plastikou víček jsem velmi spokojená. Pan doktor je nejen šikovný, ale i velmi hodný, vstřícný a pozorný k pacientům. Vše vysvětlí a ochotně odpoví na každou otázku ohledně lékařského výkonu. S takovým skvělým přístupem lékaře k pacientovi jsem se ještě nesetkala. Chválím i zdravotní sestry, které byly velmi milé a ochotné. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti