Adresa

V Hůrkách 1296/10, Praha
Oční klinika JL, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Jiné operace víček ze zdravotních i estetických důvodů

Operace očních víček • 7 500 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Jiné operace víček ze zdravotních i estetických důvodů


V Hůrkách 1296/10, Praha

Oční klinika JL, s.r.o.


Operace očních víček


V Hůrkách 1296/10, Praha

7 500 Kč

Oční klinika JL, s.r.o.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. víčko

Pan Doktor mi druhý den po zákroku osobně volal a ptal se na pooperační stav, což mne velmi příjemně překvapilo a tento zodpovědný přístup ke své profesi a zdraví svého pacienta velmi potěšil !


R
Ověřeny pacient
Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. operace očních víček

Touto cestou bych chtěla poděkovat MUDr. Záhlavovi za vysoce profesionální výkon, kdy i dorovnával nerovnost víček po prodělané paréze lícního nervu a už po týdnu operace je vidět výsledek vynikající práce. Děkuji i celému operačnímu teamu za osobní přístup, kdy zákrok nebyl vůbec nepříjemný. Naopak mám díky této operaci rozjasněný svět. Určitě podstoupím na tomto pracovišti i operaci dolních víček.


S
Ověřeny pacient

Zatím proběhla konzultace k přípravě a už toto mě úplně dostalo. Pan doktor mi vysvětlil co budu potřebovat, co se bude dít, jaké budou pooperační postupy. Byla jsem unešená. Tohle ještě moc neznám. Ale musím uznat, že i oční lékař, který mě doporučil se mi věnuje nebývale. Děkuji za takové odborníky. doporučuji je to balzám na duši.


Ověřeny pacient

Pana doktora vřele doporučuji. Byl velice milý a vše ohledně operace podrobně vysvětlil. Vlastní operační zákrok byl maximálně profesionální i poporodní péče zcela nadstandardní. K jeho lékařským schopnostem i lidskému přístupu mám absolutní důvěru. Marcela M. Praha


P
Ověřeny pacient

Souhlasim, pan doktor je vyjimecny. Kdyby se vsichni doktori chovali ke svym pacientum jako on, meli bychom uzasne zdravotnictvi. Mate pravdu, zaslouzi si vice nez 5 hvezdicek.


K
Ověřeny pacient

Úžasný pan doktor! Milý, ochotný a především velmi dobrý lékař. Díky tomu, že je pan doktor vyhlášený, musíte počítat s delšími objednacími lhůtami. Stojí to však za to!


I
Ověřeny pacient

Lékař, který si zaslouží víc než pět hvězdiček. Nejen vynikající profesionál a šikovný operatér, ale jeho přístup k pacientovi je jedinečný. Díky jeho vstřícnosti a ochotě máte pocit, že jste nejdůležitější a jediný jeho pacient, je schopen odpovědět na cokoli a sám se snaží popsat laicky naprosto vše, co je třeba. Navíc mi sám druhý den po operaci zavolal, aby zjistil, jak se cítím. Dosud jsem se s tak skvělým lékařem nesetkala!


O
Ověřeny pacient

Cekal jsem sice v čekárně 4 hodiny, nicméně doktor je to opravdu vstřícný a pozorný k pacientům. Doporučuji všem.


E
Ověřeny pacient

Výborný oční lékař-plastický chirurg. S plastikou víček jsem velmi spokojená. Pan doktor je nejen šikovný, ale i velmi hodný, vstřícný a pozorný k pacientům. Vše vysvětlí a ochotně odpoví na každou otázku ohledně lékařského výkonu. S takovým skvělým přístupem lékaře k pacientovi jsem se ještě nesetkala. Chválím i zdravotní sestry, které byly velmi milé a ochotné. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti