Soukalova 3355, Praha
Poliklinika Modřany (mapa)

Slušný, odborník, trpělivý, vše vysvětlí, zmíní různé alternativy, tipy, do ruky dá materiály - úžasné.

Skvělý lékař! Velmi pěkně se mi věnoval, vzpomínám i po letech... pomohl tam, kde jiní nepomohli. Moc doporučuji!

Strašnej sympaťák :-)

Pán doktor je člověk na svém místě, opravdu jediný z mnoha doktorů, kteří OPRAVDU pomohou s léčbou, vše řádně vysvětlí, dokáže Vám odpovědět na všechny otázky, používá moderní léčbu, má na Vás tolik času, kolik je potřeba. Velice ochotný a vstřícný, je to nejlepší dermatolog, kterého jsem kdy pozvala, mohu jen vřela doporučit!

Jak již bylo napsáno, tak pan doktor je opravdu profesionál a jsem MOC ráda, že k němu mohu se svými problémy docházet. Jeho přístup je citlivý, vše jasně vysvětlí a je velmi ochotný! Opravdu mohu také jen doporučit!

Velmi příjemný, trpělivě vše vysvětlí, ochotný, profesionální - podá mnoho informací a zároveň je velmi lidský, není arogantní, ale velmi slušný.

Docházím k panu doktorovi již několik let a opravdu mi pomohl.Jsem velmi spokojená s jeho přístupem a s výší jeho odbornosti a profesionality.

Velmi dobrý, věcný přístup. Orientace i v nových lécích a moderních postupech

Chodím k panu doktorovi se svým pětiměsíčním synem, který trpí atopickým ekzémem. Jeho přístup je skutečně výborný - neléčí jen vyrážku, instruuje i co se týče životosprávy, oblékání, prostředí... Vždy ochotně odpoví na všechny mé dotazy, předepíše vhodné léky, doporučí... Svůj postup vždy odůvodní, vysvětlí, ohledně léků mě seznámí s jejich principem, riziky. Navíc díky systému objednávání jsme nikdy nečekali déle než 10 minut. Lepšího dermatologa si lze jen těžko představit.

Pan doktor je profesionál v naší kotlině málokdy vídaný. Nejen že mi pomáhá řešit moje problémy velmi úspěšně, ale nikdy nezapomíná na potřebu celkového přístupu a přesto, že návštěva u něj odsejpá, vždy dostanu odpovědi na svoje otázky, které jsou často jen nesměle naznačené. Prohlídky u něj jsou věcné, člověk tam neztrácí čas a dostane se mu čeho potřebuje.