Apolinářská 18, Praha, Praha
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace Rakovina delozniho cipku

Pan profesor je ochotny, mily, peclivy. Machr na delozni cipky, nejlepsi v republice. Jsem rada, ze jsem se dostala prave k jeho rukam! Diky!

Ráda bych přidala jeden názpr na pana docenta. Je to velmi vstřícný lékař, který je neuvěřitelně lidský. Dnes už naštěstí chodím pouze na prevenci a jsem velmi ráda, že chodím zrovna k tomuto lékaři. Pane doktore děkuji Vám za neskutečnou profesionalitu a laskavost. Přeji Vám v životě jen to nejlepší....Lenka T.

Dneska jsem pana docenta navštívila a jen muzu pridat pozitivni hodnoceni.Vse vysvetlil a vysetreni bylo setrne.Jsem o něco moudrejsi hned.
Takových lekaru vice :-)

Dobrý den, ráda bych se podělila o dojem z pana doktora. Už DLOUHO jsem nezažila tak profesní přístup k pacientovi. Nejenom, že nespěchal honem za dalším pacientem, ale vše mi krásně vysvětlil, velice jemně mě vyšetřil a moc mě uklidnil v mé situaci. Mluvil se mnou jako s člověkem, né jako s dalším "případem" Takže dámy, moc doporučuji a Vám pane doktore moc děkuji!

Přidávám velmi kladné hodnocení. Sice jsou velmi dlouhé objednací doby, ale je jasné, že k nejlepšímu doktorovi chtějí chodit všichni! Pan doktor je velmi velmi profesionální, lidský a vstřícný.
Přestože jde o kontroly, kam se ženy většinou netěší, musím napsat, že je to nejlepší doktor, jakého vůbec znám! A především - komunikuje celou dobu s pacientem a ne, že si klábosí se sestřičkou jako většina!

milá Jarmilo ,nebyla jste u nejakeho jineho lekare,to co popisujete nemuze byt stejny doktor Slama,u ktereho jsem byla pred casem ja.Je to uplne nejlepsi lekar s jakym jsem se ve svem zivote setkala,nikdo mi neodpovidal tak jako on,pro me andel,s nesmirne lidskym pristupem,pokud zrovna nemel uplne svuj nej den,plne to chapu,me take operoval v den kdy mu nebylo nejlip ,zranilo se mu dite,praci odvedl profesionalne,ale bezva naladu proste nemel,ale to je naprosto lidske!!!a plne pochopitelne.

Nemohu souhlasit s hodnocením tohoto lékaře. Všechny pacientky ho hodnotí v superlativech-není to podezřelé?Setkala jsem se s panem doktorem 2x na vyšetření jsem vždy čekala několik měsíců a samotné vyšetření trvalo jen několik minut. Od mého problému mě nepomohl, doporučil stejnou operaci, kterou jsem měla před cca rokem a byla bez efektu. Na moje otázky odpovídal neochotně a měla jsem dojem, že ho obtěžuji. Bohužel nemám s tohoto lékaře dobrý dojem.

To nejlepší, s čím se může člověk setkat. Když narazíte na tak pěkného, milého, symaptického, charismatického a SKVĚLÉHO ODBORNÍKA, rázem máte pocit, že ano, tohle je ještě možné. Kdyby byli všichni lékaři jako on, na světě by nebyli nemocní lidé. Žena se kterou je, našla životní štěstí, je to jako narazit na vzácný poklad. Není slov, které by ho dostatečně vyzdvihly, a kdo se s ním setkal, ví, že nepřeháním.

Také chci moc poděkovat panu doktorovi Slámovi za všechno. Jeho přístup by měl být příkladem všem doktorům, a to nejen (onko)gynekologům. Vřele pana doktora všem doporučuji.

super spřístup, velmi kvalitní dotkor