Apolinářská 18, Praha, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem vděčná, že jsem dostala od kamarádky doporučení na doktora J. Slámu! Velice milý, lidský a vše podrobně vysvětlí. Opravdu jde vidět, že svoji práci dělá rád a věřím, že nejen ke mě, ale ke všem svým pacientkám přistupuje individuálně. Od začátku do konce jsem mu plně důvěřovala. Více takových doktorů ve svém oboru! Sestřička Diana taky moc milá! Skvělá dvojka. Moc Vám děkuji za váš přístup a skvělou práci, kterou odvádíte! S velkým pozdravem Diana Schá.

Umístění: Ordinace Jiný

U pana Doktora jsem byla pred 13lety u Apolinare, uz tenkrat byl strasne super Jako clovek, lekar a odbornik…

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel nedokáži slovy dostatečně dobře vyjádřit svou obrovskou spokojenost. Neskutečná osobnost, pečlivý, milý, profesionální přístup. Kéžby takových kapacit bylo víc. Opravdu Vám moc děkuji!

Umístění: Ordinace Jiný

Jeden z nejlepších doktorů, které jsem měla šanci pozná. Profesor Sláma je doktor s velkým D. Moc děkuji za takovéto profesionály se srdcem na pravém místě.

Umístění: Ordinace Jiný

Jeden z nejlepsich lekaru, co znam. Jsem vdecna, ze mi jej muj gynekolog doporucil. Vse ochotne vysvetli a je velmi peclivy. Z jeho chovani je patrne, ze svou praci dela rad. Kez jsou vsichni lekari alespon z poloviny tak lidsti, jako je pan prof. Slama. Dekuji a doporucuji.

Umístění: Ordinace Rakovina delozniho cipku

Pan profesor je ochotny, mily, peclivy. Machr na delozni cipky, nejlepsi v republice. Jsem rada, ze jsem se dostala prave k jeho rukam! Diky!

Ráda bych přidala jeden názpr na pana docenta. Je to velmi vstřícný lékař, který je neuvěřitelně lidský. Dnes už naštěstí chodím pouze na prevenci a jsem velmi ráda, že chodím zrovna k tomuto lékaři. Pane doktore děkuji Vám za neskutečnou profesionalitu a laskavost. Přeji Vám v životě jen to nejlepší....Lenka T.

Dneska jsem pana docenta navštívila a jen muzu pridat pozitivni hodnoceni.Vse vysvetlil a vysetreni bylo setrne.Jsem o něco moudrejsi hned.
Takových lekaru vice :-)

Dobrý den, ráda bych se podělila o dojem z pana doktora. Už DLOUHO jsem nezažila tak profesní přístup k pacientovi. Nejenom, že nespěchal honem za dalším pacientem, ale vše mi krásně vysvětlil, velice jemně mě vyšetřil a moc mě uklidnil v mé situaci. Mluvil se mnou jako s člověkem, né jako s dalším "případem" Takže dámy, moc doporučuji a Vám pane doktore moc děkuji!

Přidávám velmi kladné hodnocení. Sice jsou velmi dlouhé objednací doby, ale je jasné, že k nejlepšímu doktorovi chtějí chodit všichni! Pan doktor je velmi velmi profesionální, lidský a vstřícný.
Přestože jde o kontroly, kam se ženy většinou netěší, musím napsat, že je to nejlepší doktor, jakého vůbec znám! A především - komunikuje celou dobu s pacientem a ne, že si klábosí se sestřičkou jako většina!