Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Šatrova 8, Praha
Gynekologie

www.akur.eu

Umístění: Gynekologie gynekologické vyšetření

Pan doktor je moc hodný, milý a příjemný. I sestřičku má velmi příjemnou. Byla jsem s ním moc spokojena. Jednou jsem dokonce čekala o polední pauze a stejně mě vzal - šel na oběd později. Jen je daleko od mého bydliště, tak jsem přestala jezdit. Ale s pár věcmi jsem byla nespokojena. Jednou mi předepsal léky bez vyšetření a později výsledky vyšetření ukázaly, že je nepotřebuji brát. Také má EXTRÉMNĚ plnou čekárnu. Je sice milé, že můžete přijít kdykoli, ale...Čekat 2 hodiny v malé čekárně vážně nejde.PS: A rybičky v čekárně mají málo vody :-).

Umístění: Gynekologie

Pan doktor mně byl před mnoha a mnoha lety doporučen a nikdy bych neměnila. Jednou jsem byla nucena jít jinam a byl to nepříjemný zážitek. Pan doktor Rohlíček je zlatý člověk a doufám, že se bude ještě léta těšit dobrému zdraví a bude se o nás starat.

Š

Chodím k panu doktorovi 9 let a jsem s ním velmi spokojená. Je klidný, ochotný, pečlivý (i zavtipkuje) a vše mi vždy mi vysvětlí. Je to člověk na svém místě.

Umístění: Gynekologie

Jsem s panem doktorem spokojená. Při druhém těhotenství jsem chodila do vinohradské nemocnice... Přístup otřesný, tak jsem hledala jiného doktora a naštěstí našla. Díky bohu. Pan doktor zjistil, že mi doktor z nemocnice ubral šest týdnů. Měla jsem všechna potřebná vyšetření a přístup pana doktora Rohlíčka mě mile překvapil. Se vším mi ochotně poradil a vše vysvětlil. Neměnila bych.

K panu doktorovi chodím již několik let a jsem mu velmi vděčná především za jeho chápající přístup, citlivý způsob vyšetření (jsem citlivka :-), jeho klid a profesionalitu. Provází mě momentálně mým prvním těhotenstvím a vyloženě mě několikrát povzbudil a podpořil v jednom mém nestandartním rozhodnutí. Cítím se v jeho péči bezpečně vzhledem k jeho obrovským zkušenostem. Obdivuji, jak zvládá provoz ordinace většinou bez sestry (která si ale myslím, že by mu mohla hodně odlehčit), ale nevadí mi to. Je to skvělý lékař a neměnila bych.
Lenka Černá

Dobrý den,
i já se přidám k názorům na pana doktora... Jsem jeho pacientka 28 let. A s panem doktorem jsem velmi spokojená, vždycky mi vše vysvětlil, zbytečně mě ničím nestrašil ( asi nejsem hysterka jako jiné přecitlivělé pacientky), a o otvíracích dobách jsem také věděla včas. Hned u vchodu do zahrady je totiž vyvěšena informace jak je otevřeno o prázdninách a kdy má pan doktor dovolenou, stačí se jen podívat :-) Vždycky mi vyšel pan doktor vstříc a kolikrát bych řekla,že i nadstandartně. Chápu, že se nemůže zavděčit všem pacientkám, ale letitá praxe,odbornost a péče o své pacientky je myslím tou kvalitou které si cením a nejen já. Vzhledem k tomu, že je to bývalý porodník z Podolské porodnice kde dodnes na něj s úctou a s respektem kvalitního lékaře vzpomínají tak i to mluví za jeho přednosti.
Jsem již po čtvrté těhotná a za panem doktorem jezdím přes 50 km a ROZHODNĚ bych neměnila.
Pro pana doktora: přeji Vám hezký den a jen samé spokojené pacientky. Hloupou kritiku si skutečně nezasloužíte. :-D

Z pana doktora jsem hodně zklamaná. Ze čtyř návštěv se choval normálně jednou, jinak byl vždycky protivný. A jeho protivnost se vždycky zhoršila, když jsem řekla, že si antikoncepci nekoupím u něj, ale že chci recept. A přes výslovné přání, že chci recept na tři měsíce, mi dal dvakrát po sobě recept jen na jeden měsíc (což jsem v obou případech zjistila až v lékárně). I bez těch receptů mi pan doktor Rohlíček vadí natolik, že přecházím jinam.

Proboha,paní Andreo,nespletla jste si adresáta? Vždyť všechno,co tu píšete,je přesně naopak.K panu doktorovi chodím už dlouhá léta a už i moje dvě dcery provedl všemi jejich těhotenstvími tak dokonale a mile,že se vždy těšily na další návštěvu. A ač jedna z dcer neměla tabulkové hodnoty a měla i jiné problémy, nikdy ji nestrašil,ba naopak dokázal jí vše vysvětlit a uklidnit ji tak skvěle, že byla v naprosté pohodě. Pan doktor je absolutní profesionál, díky jeho dlouholetým zkušenostem a praxi výborný diagnostik a ochotný a naprosto spolehlivý člověk. Navíc nepatří mezi soukromé lékaře,kteří za vyšetření vybírají pět set i tisíc korun - ovšem potom asi nemůže mít načančanou ordinaci. Za to bychom mu měly být ale vděčné. Nejdůležitější není nejnovější vybavení,ale erudice a zkušenosti. Snad jediné, co se mu dá vytknout, je častá nepřítomnost sestry, ale - předpokládám, že často postonávající sestra je především palčivý problém pro lékaře,my to v té čekárně jednou za čas zvládneme.A i v tom vidím laskavost pana doktora, vždyť kdo z nás by se takové spolupracovnice nesnažil zbavit a tím ji nejspíš uvrhnout do velkých problémů. Zkrátka panu doktorovi děkujeme a dáváme mu nejvyšší počet bodů.

Dostala jsem se k panu doktorovi na doporučení, ale přiznám, že jsem byla zklamaná. Začala jsem k němu chodit krátce před těhotenstvím a ze začátku těhotenství mě zbytečně nervoval a strašil, má zastaralé zařízení, neosobní přístup, zapomněl mě upozornit na důležité vyšetření, vše bere podle tabulek... jako těhule jsem si přístup představovala jinak a nebýt toho, že jsem velký ultrazvuk absolvovala ve screeningovém centru, kde měl pan doktor přesně takový přístup, jaký jsem si představovala (nezařazoval mě do tabulek, hodnotil vše individuálně, ikdyž jsem ho viděla poprvé a pak podruhé, tak byl milý, vstřícný a empatický, jako kdybych byla jeho pravidelná pacientka, vše na co mi pan doktor Rohlíček nedokázal pořádně odpovědět nebo mi to málo vysvětlil, nebo mě zahrnul hned do tabulek, tak mi vysvětlil lidsky znova a odcházela jsem od něj s pocitem blaha, že je vše v pořádku a ne jako od pana doktora, že jsem mimo limit tabulky...), tak bych to asi považovala za standart, ale takle vím, že to jde i jinak... Asi není špatný pan doktor, ani jako doktor, ani jako člověk, ale už je starší, často tam nemá sestru, občas mi přijde takový chaotický, staré názory,... Dobré je určitě to, že se člověk nemusí objednávat :)

Dříve to byl velice dobrý lékař, ale poslední dobou se tam absolutně nestíhá a řekla bych, že je nepečlivý. Třikrát jsem ho upozornila na jeden svůj problém, třikrát udělal normální vyšetření, které nic neukázalo a víc se o nic nezajímal. Protože se na prohlídky není potřeba objednávat, nezřídka se stane, že čekací doba je i přes dvě hodiny. Že má v ordinaci nepořádek je pro mě to poslední, pokud je jako lékař dobrý, ale po posledních několika zkušenostech jsem radši lékaře změnila.

38 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    1.3. jsem vysadila HA. Menstruace přišla jak měla 28.3. a končila 1.4. Jenže 3.4. nám praskl kondom a vzala jsem si za 12 hodin tabletku po. A hned 9.4. jsem dostala další menstruaci. Teď už je to 32 dní a menstruace nikde. Můžu být těhotná ?
    Děkuji

Souihlasím s tím, že těhotenství je velmi nepravděpodobné, nicméně by asi bylo dobré zjistit příčinu tohoto stavu. I kdybychom počítali začátek nového cyklu dnem 9.4.2020, měla by další menstruace přijít 7.5.2020. Provedl bych těhotenský test. V případě negativity bych ještě počkal do 21.5.2020 a nedostaví-li se do té doby menstruace, navštívil bych gynekologa. V připadě pozitivity bych jej navštívil ihned.

MUDr. Jiří Rohlíček

• Dobrý den,beru antikocepci,ale zapomnela jsem si ji jeden den vzit.Mela jsem pohlavní styk a koupila jsem si ellaone-nouzovou antikoncepci, abych mela jistotu,nechci nic riskovat.Je mi 16 a bojim se,že budu mít nějaké problémy dekuju

Dobrý den, jde o to, kterou pilulku jste zapomněla vzít, ne vždy je nutné brát postkoitální antikoncepci. Jestliže jste ji již vzla, tak pokračujte v užívání Vašíich tabletek a zapomenutou tabletku vyhoďte. Buď se nestane nic nebo lehce zašpiniíte až zakrvácíte. Otěhotnět byste neměla, v příštím cyklui již bude vše normální.
    Zdravím Dr. Rohlíček

MUDr. Jiří Rohlíček