Gynekologie
Šatrova 8, Praha

www.akur.eu

Umístění: Gynekologie Jiný

Pan doktor je profesionál na svém místě. Dojíždím za ním 40 km a nelituji. Ochotný, šetrný, příjemný. Vždy dokáže pomoci a poradit. Prostředí čekárny i ordinace vlídné, takřka domácí. Stejně tak i jednání pana doktora a sestřičky je taktní a milé. Děkuji za dosavadní péči.

Umístění: Gynekologie Jiný

Pan doktor je jistě profesionální, ale.... Dala jsem na recenze a k panu doktorovi jsem šla na první prohlídku. Sestřička super, kabinka ok, dobrá dopravní dostupnost. Ordinace, no ... Nepořádek na stole, tak to je věc pana doktora, hlasitá country hudba, no tak panu doktorovi se holt líbí, ale slyšela jsem každé páté slovo a to fakt nejsem hluchá a jsem ještě mladá, takže fakt slyším dobře, ale musela jsem se na vše ptát, jelikož při té hudbě pan doktor lehce huhla. Přišlo mi, že je nervózní a jako kdybych ho obtěžovala. Při vyšetření překvapení, že nedělá i ultrazvukové vyšetření, kamera dovnitř, to mě zatím dělal každý lékař, i v klasické ordinaci, ne v soukromé. Pan doktor je asi pečlivý, nijak nesnižuji jeho schopnosti, ale asi jej budu měnit. Každopádně děkuji i za názory Vás ostatních, třeba Vás nových, abych si nepřipadala jak nějaká namyšlená fiflena

Umístění: Gynekologie Jiný

Neznám lepšího, příjemnějšího gynekologa. Naprosto úžasný člověk, starostlivý, pečlivý že 100% dávám 999%

Umístění: Gynekologie gynekologické vyšetření

Pan doktor je moc hodný, milý a příjemný. I sestřičku má velmi příjemnou. Byla jsem s ním moc spokojena. Jednou jsem dokonce čekala o polední pauze a stejně mě vzal - šel na oběd později. Jen je daleko od mého bydliště, tak jsem přestala jezdit. Ale s pár věcmi jsem byla nespokojena. Jednou mi předepsal léky bez vyšetření a později výsledky vyšetření ukázaly, že je nepotřebuji brát. Také má EXTRÉMNĚ plnou čekárnu. Je sice milé, že můžete přijít kdykoli, ale...Čekat 2 hodiny v malé čekárně vážně nejde.PS: A rybičky v čekárně mají málo vody :-).

Umístění: Gynekologie

Pan doktor mně byl před mnoha a mnoha lety doporučen a nikdy bych neměnila. Jednou jsem byla nucena jít jinam a byl to nepříjemný zážitek. Pan doktor Rohlíček je zlatý člověk a doufám, že se bude ještě léta těšit dobrému zdraví a bude se o nás starat.

Chodím k panu doktorovi 9 let a jsem s ním velmi spokojená. Je klidný, ochotný, pečlivý (i zavtipkuje) a vše mi vždy mi vysvětlí. Je to člověk na svém místě.

Umístění: Gynekologie

Jsem s panem doktorem spokojená. Při druhém těhotenství jsem chodila do vinohradské nemocnice... Přístup otřesný, tak jsem hledala jiného doktora a naštěstí našla. Díky bohu. Pan doktor zjistil, že mi doktor z nemocnice ubral šest týdnů. Měla jsem všechna potřebná vyšetření a přístup pana doktora Rohlíčka mě mile překvapil. Se vším mi ochotně poradil a vše vysvětlil. Neměnila bych.

K panu doktorovi chodím již několik let a jsem mu velmi vděčná především za jeho chápající přístup, citlivý způsob vyšetření (jsem citlivka :-), jeho klid a profesionalitu. Provází mě momentálně mým prvním těhotenstvím a vyloženě mě několikrát povzbudil a podpořil v jednom mém nestandartním rozhodnutí. Cítím se v jeho péči bezpečně vzhledem k jeho obrovským zkušenostem. Obdivuji, jak zvládá provoz ordinace většinou bez sestry (která si ale myslím, že by mu mohla hodně odlehčit), ale nevadí mi to. Je to skvělý lékař a neměnila bych.
Lenka Černá

i já se přidám k názorům na pana doktora... Jsem jeho pacientka 28 let. A s panem doktorem jsem velmi spokojená, vždycky mi vše vysvětlil, zbytečně mě ničím nestrašil ( asi nejsem hysterka jako jiné přecitlivělé pacientky), a o otvíracích dobách jsem také věděla včas. Hned u vchodu do zahrady je totiž vyvěšena informace jak je otevřeno o prázdninách a kdy má pan doktor dovolenou, stačí se jen podívat :-) Vždycky mi vyšel pan doktor vstříc a kolikrát bych řekla,že i nadstandartně. Chápu, že se nemůže zavděčit všem pacientkám, ale letitá praxe,odbornost a péče o své pacientky je myslím tou kvalitou které si cením a nejen já. Vzhledem k tomu, že je to bývalý porodník z Podolské porodnice kde dodnes na něj s úctou a s respektem kvalitního lékaře vzpomínají tak i to mluví za jeho přednosti.
Jsem již po čtvrté těhotná a za panem doktorem jezdím přes 50 km a ROZHODNĚ bych neměnila.
Pro pana doktora: přeji Vám hezký den a jen samé spokojené pacientky. Hloupou kritiku si skutečně nezasloužíte. :-D

Z pana doktora jsem hodně zklamaná. Ze čtyř návštěv se choval normálně jednou, jinak byl vždycky protivný. A jeho protivnost se vždycky zhoršila, když jsem řekla, že si antikoncepci nekoupím u něj, ale že chci recept. A přes výslovné přání, že chci recept na tři měsíce, mi dal dvakrát po sobě recept jen na jeden měsíc (což jsem v obou případech zjistila až v lékárně). I bez těch receptů mi pan doktor Rohlíček vadí natolik, že přecházím jinam.

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Obracím se na Vás s dotazem ohledně periody a bolesti při ní. Je mi 21 let, periodu mám dost nepravidelnou. Poslední tři měsíce se mi ale zhoršily bolesti. Vždy jsem ji měla bolestivou,ale dalo se to "rozchodit",poslední tři měsíce ale trpím návaly, horečkami, velkou bolesti,kterou bych na stupnici ohodnotila opravdu 10. Tento měsíc mi bylo zle natolik,ze se mi rozostrilo vidění, zalehlo mi v uších, zbelala jsem a nešlo se mi nadechnout,k tomu mi bylo zle od žaludku. Pomohlo mi teprve spaní ( 1-2 hod.), po probuzení mě břicho z periody bolelo zase "normálně " a všechny ostatní problémy zmizely.
Automaticky si to spojuji s periodou, protože mi nikdy jindy zle není a toto je již pravidelně.
Samozřejmě může být i jiný důvod, proto se chci poradit, minimálně co v dané situaci dělat, prosím. Samozřejmě si zajdu ke své lékařce, ale jsem objednaná až za 14 dní a tak bych se ráda s někým poradila dříve.
Léky žádné neberu.

Předem Vám moc děkuju za odpověď.

asi Vám nic lepšího než návštěvu Vaší gynekoložky neporadím, obtíže patrně jsou s cyklem spojeny, ale příčin může být mnoho a proto je potřeba je postupně vyšetřováním vylučovat nebo potvrdit.
S pozdravem
MUDR.J.Rohlíček

MUDr. Jiří Rohlíček

přítelkyně v létě prodělala zánět močových cest. Lékaře navštěvovala, léky dobrala, jak měla.

Od té doby ji ale ovšem močový měchýř stále pobolívá, v poslední době však celkem výrazně. Ostrou bolest a píchání musí tlumit léky. Někdy jí to začne samo od sebe, jindy trochu foukne. Někdy ji to taky velice bolí při pohlavním styku. Po něm je už prášek rutinnou.

Jde tento problém nějak vyřešit? Bolest ji v životě už tak dost limituje, v poslední době se navíc zase horší.. Má doporučený taky nápoj, který se míchá s vodou a bolest taky téměř okamžitě odstraní, je to ovšem něco navíc a situace je nepříjemná.

Děkuji za rady

Myslím, že jediná možnost je opět navštívit gynekologa, který buď potvrdí přetrvávání infekce nebo novou infekci a pak ji bude léčit. Je nutné vyšetřit i poševní prostředí. Po léčbě je nutná kontrola i když by byla pacientka bez obtíží. Pokud infekci neprokáže, bude se muset přítelkyně obrátit na urologa.

MUDr. Jiří Rohlíček