Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Šatrova 8, Praha
Gynekologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

www.akur.eu


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie Jiný

Pan doktor je profesionál na svém místě. Dojíždím za ním 40 km a nelituji. Ochotný, šetrný, příjemný. Vždy dokáže pomoci a poradit. Prostředí čekárny i ordinace vlídné, takřka domácí. Stejně tak i jednání pana doktora a sestřičky je taktní a milé. Děkuji za dosavadní péči.

R
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie Jiný

Pan doktor je jistě profesionální, ale.... Dala jsem na recenze a k panu doktorovi jsem šla na první prohlídku. Sestřička super, kabinka ok, dobrá dopravní dostupnost. Ordinace, no ... Nepořádek na stole, tak to je věc pana doktora, hlasitá country hudba, no tak panu doktorovi se holt líbí, ale slyšela jsem každé páté slovo a to fakt nejsem hluchá a jsem ještě mladá, takže fakt slyším dobře, ale musela jsem se na vše ptát, jelikož při té hudbě pan doktor lehce huhla. Přišlo mi, že je nervózní a jako kdybych ho obtěžovala. Při vyšetření překvapení, že nedělá i ultrazvukové vyšetření, kamera dovnitř, to mě zatím dělal každý lékař, i v klasické ordinaci, ne v soukromé. Pan doktor je asi pečlivý, nijak nesnižuji jeho schopnosti, ale asi jej budu měnit. Každopádně děkuji i za názory Vás ostatních, třeba Vás nových, abych si nepřipadala jak nějaká namyšlená fiflena

E
Umístění: Gynekologie Jiný

Neznám lepšího, příjemnějšího gynekologa. Naprosto úžasný člověk, starostlivý, pečlivý že 100% dávám 999%

A
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie gynekologické vyšetření

Pan doktor je moc hodný, milý a příjemný. I sestřičku má velmi příjemnou. Byla jsem s ním moc spokojena. Jednou jsem dokonce čekala o polední pauze a stejně mě vzal - šel na oběd později. Jen je daleko od mého bydliště, tak jsem přestala jezdit. Ale s pár věcmi jsem byla nespokojena. Jednou mi předepsal léky bez vyšetření a později výsledky vyšetření ukázaly, že je nepotřebuji brát. Také má EXTRÉMNĚ plnou čekárnu. Je sice milé, že můžete přijít kdykoli, ale...Čekat 2 hodiny v malé čekárně vážně nejde.PS: A rybičky v čekárně mají málo vody :-).

I
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie

Pan doktor mně byl před mnoha a mnoha lety doporučen a nikdy bych neměnila. Jednou jsem byla nucena jít jinam a byl to nepříjemný zážitek. Pan doktor Rohlíček je zlatý člověk a doufám, že se bude ještě léta těšit dobrému zdraví a bude se o nás starat.

Š
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi 9 let a jsem s ním velmi spokojená. Je klidný, ochotný, pečlivý (i zavtipkuje) a vše mi vždy mi vysvětlí. Je to člověk na svém místě.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie

Jsem s panem doktorem spokojená. Při druhém těhotenství jsem chodila do vinohradské nemocnice... Přístup otřesný, tak jsem hledala jiného doktora a naštěstí našla. Díky bohu. Pan doktor zjistil, že mi doktor z nemocnice ubral šest týdnů. Měla jsem všechna potřebná vyšetření a přístup pana doktora Rohlíčka mě mile překvapil. Se vším mi ochotně poradil a vše vysvětlil. Neměnila bych.

L
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již několik let a jsem mu velmi vděčná především za jeho chápající přístup, citlivý způsob vyšetření (jsem citlivka :-), jeho klid a profesionalitu. Provází mě momentálně mým prvním těhotenstvím a vyloženě mě několikrát povzbudil a podpořil v jednom mém nestandartním rozhodnutí. Cítím se v jeho péči bezpečně vzhledem k jeho obrovským zkušenostem. Obdivuji, jak zvládá provoz ordinace většinou bez sestry (která si ale myslím, že by mu mohla hodně odlehčit), ale nevadí mi to. Je to skvělý lékař a neměnila bych.
Lenka Černá

H
Ověřeny pacient

Dobrý den,
i já se přidám k názorům na pana doktora... Jsem jeho pacientka 28 let. A s panem doktorem jsem velmi spokojená, vždycky mi vše vysvětlil, zbytečně mě ničím nestrašil ( asi nejsem hysterka jako jiné přecitlivělé pacientky), a o otvíracích dobách jsem také věděla včas. Hned u vchodu do zahrady je totiž vyvěšena informace jak je otevřeno o prázdninách a kdy má pan doktor dovolenou, stačí se jen podívat :-) Vždycky mi vyšel pan doktor vstříc a kolikrát bych řekla,že i nadstandartně. Chápu, že se nemůže zavděčit všem pacientkám, ale letitá praxe,odbornost a péče o své pacientky je myslím tou kvalitou které si cením a nejen já. Vzhledem k tomu, že je to bývalý porodník z Podolské porodnice kde dodnes na něj s úctou a s respektem kvalitního lékaře vzpomínají tak i to mluví za jeho přednosti.
Jsem již po čtvrté těhotná a za panem doktorem jezdím přes 50 km a ROZHODNĚ bych neměnila.
Pro pana doktora: přeji Vám hezký den a jen samé spokojené pacientky. Hloupou kritiku si skutečně nezasloužíte. :-D

M
Ověřeny pacient

Z pana doktora jsem hodně zklamaná. Ze čtyř návštěv se choval normálně jednou, jinak byl vždycky protivný. A jeho protivnost se vždycky zhoršila, když jsem řekla, že si antikoncepci nekoupím u něj, ale že chci recept. A přes výslovné přání, že chci recept na tři měsíce, mi dal dvakrát po sobě recept jen na jeden měsíc (což jsem v obou případech zjistila až v lékárně). I bez těch receptů mi pan doktor Rohlíček vadí natolik, že přecházím jinam.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

38 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
1.3. jsem vysadila HA. Menstruace přišla jak měla 28.3. a končila 1.4. Jenže 3.4. nám praskl kondom a vzala jsem si za 12 hodin tabletku po. A hned 9.4. jsem dostala další menstruaci. Teď už je to 32 dní a menstruace nikde. Můžu být těhotná ?
Děkuji

Souihlasím s tím, že těhotenství je velmi nepravděpodobné, nicméně by asi bylo dobré zjistit příčinu tohoto stavu. I kdybychom počítali začátek nového cyklu dnem 9.4.2020, měla by další menstruace přijít 7.5.2020. Provedl bych těhotenský test. V případě negativity bych ještě počkal do 21.5.2020 a nedostaví-li se do té doby menstruace, navštívil bych gynekologa. V připadě pozitivity bych jej navštívil ihned.

MUDr. Jiří Rohlíček

Dobrý den,beru antikocepci,ale zapomnela jsem si ji jeden den vzit.Mela jsem pohlavní styk a koupila jsem si ellaone-nouzovou antikoncepci, abych mela jistotu,nechci nic riskovat.Je mi 16 a bojim se,že budu mít nějaké problémy dekuju

Dobrý den, jde o to, kterou pilulku jste zapomněla vzít, ne vždy je nutné brát postkoitální antikoncepci. Jestliže jste ji již vzla, tak pokračujte v užívání Vašíich tabletek a zapomenutou tabletku vyhoďte. Buď se nestane nic nebo lehce zašpiniíte až zakrvácíte. Otěhotnět byste neměla, v příštím cyklui již bude vše normální.
Zdravím Dr. Rohlíček

MUDr. Jiří Rohlíček

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

www.akur.eu