Kateřinská 30, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Plaňanská 573/1, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Jiří Piťha, je nejen velký odborník na správném místě, ale také úžasný a skvělý člověk s velkým srdcem. Jeho přístup je lidský a zároveň profesionální, zároveň vždy hledá cestu jak pacientovi pomoci tim nejlepším způsobem. Vždy jsem si moc vážil jak mi vše vysvětlil a mluvil na rovinu. Moc mi pomohl, nebýt jeho tak nevím jestli bych tu byl. Pane doktore moc děkuji za vše.

Pan doktor Piťha je odborník s velkým O.Vzdy mi vše vysvětlil -i když jsem byla někdy poněkud narvrdla.Vdecim mu za to,ze dnes opět chodím,mluvím a za to ze si ziju svůj obyčejný ale krasny život.Mela jsem tu cest léčit se u nej deset let-což není málo.Dekuji Vám pane doktore ????

Umístění: Ordinace Jiný

Panu doktorovi nemůžu dát jinak než 5 hvězdiček. Díky němu žiju zcela normální život. Vždy mi vše vysvětlil, poradil a jako jediný se nebál zkusit více variant léčby abych mohla fungovat. Děkuji pane doktore za váš profesionální a lidský přístup.

Umístění: Ordinace

Pan doktor Piťha mě léčil od dětství. Vźdy jsem do něj a jeho odbornosti a zároveň jeho lidskosti vkládala velkou důvěru. Pomohl mi vždy s úsměvem a pozitivním až otcovským přístupem. Všechny kroky léčby vždy řádně vysvětlil a odůvodnil. Byl a je mou jistotou, oporou a to je pro mne mnoho. Děkuji mu velice za péči a podporu

Pan doktor Piťha je velice vzdělaný a lidský člověk, který mně léčil na roztroušenou sklerózu v MS centrum Teplice. Je upřímný a vše říká na rovinu, jak se věci mají. Vždy jsem se mohl na něj obrátit s různými dotazy ohledně léčby a bylo mi odborně odpovězeno. Velice si vážím jeho práce a vřele doporučuji.
Voldřich Aleš Velké Hamry

Dlouho jsem trpěla škubáním ve svalech a menšími problémy s polykáním, jeden neurolog mě vystrašil smrtelnou nemocí ALS a na na neuropohotovosti ze mě udělali hypochondra. Na internetovém fóru mi pacient se skoro stejnými příznaky doporučil právě pana doktora Piťhu protože jako bývalý primář má spoustu zkušeností. Věnoval se mi skoro hodinu a proklepával mě pečlivě a mnohem víc než předchozí dva neurologové. Řekl mi jako první o 'benigních fascikulacích' a uklidnil mě, že i přes malé odchylky co našel to určitě nevypadá na uvedenou ALS. Navíc mi nabídl možnost vyzkoušet léky které cukání omezí a doporučil další postup. A měl pravdu protože od návštěvy už nějaký čas uplynul a mám se fajn. Kdybych k němu nešla tak bych žila ve strachu z hrozné nemoci a nevěděla bych nic, není totiž neurolog jako neurolog! Mohu jen a jen doporučit!
Kateřina

Já tedy neznám Mudr.Jiřího Piťhu osobně,ale myslím,že je to velice vzdělaný člověk a dělá maximum pro pacienty.Kdykoli potřebuji něco vědět,ochotně mi odpoví a to by vůbec nemusel,protože nejezdím kvůli vzdálenosti na dispenzář do Prahy.Mohl by mě odbýt,má svoji práce dost a já se často ptám.Ptám se proto,proto,že chci mít jistotu.

Je zcela logické , že každý kdo má navštívit poprvé nového lékaře má určité obavy a netrpělivě očekává jaký přístup bude mít. Obdobně tomu bylo i v mém případě. S velkou dávkou nervozity jsem v daný den odjížděl do Prahy za panem primářem Jiřím Piťhou. Mé obavy ze mne rázem spadly hned při vstupu do jeho ordinace. Jeho vlídné přijetí a zejména podrobné vysvětlení mé nemoci a zejména postup jak bude nemoc léčit bylo velice profesionální , vlídné jedním slovem obdivuhodné. Jednoznačně je nutno konstatovat , že pan primář Jiří Piťha je špičkový odborník ve svém oboru , který má vždy vlídný a přívětivý postoj k pacientovi a dovede svým vlídným slovem pacienta přímo "pohladit". Na vyšetření jsem u něho byl teprve 2x a musím konstatovat , jsem na základě předchozí návštěvy za ním do ordinace podruhé jel bez jakéhokoliv stresu a nervozity. Přístup pana primáře k pacientovi je přátelský a se zájmem vyslechne problémy se , kterými se pacient potýká a vhodným způsobem podrobně vysvětlí jak tyto odstranit nebo alespoň částečně zmírnit. Je přitom obdivuhodné , že nehledí na čas , ale na to jak pacienta poučit a dát radu. Jednoznačně lze konstatoval , že jde o špičkového lékaře a odborníka ve svém oboru , který o dané nemoci pacienta má nadstandartní znalosti a dovede nemoc podrobně popsat včetně potíží , se kterými se pacient setká .Nutno podotknout , že si pacient pochopitelně musí při návštěvě jeho ordinace všimnout i skvělé spolupráce se svojí zdravotní sestřičkou , která též působí velice příjemným dojmem a přístupem k pacientovi. Závěrem konstatuji, že každý pacient , který ordinaci pana primáře navštíví musí odcházet po vyšetření se skvělým pocitem a pravdivým konstatováním , že jsem byl skutečně u skvělého člověka a špičkového odborníka , který pacientovi rozumí a v maximální možné míře mu poskytuje vhodnou léčbu .V každém případě jde o skvělého lékaře a zejména člověka , který s pokorou a lidským přístupem k pacientovi je příkladem pro ostatní..Vacek ,spokojený pacient.

Od setkání s tímto odborníkem jsme očekávali pomoc a úlevu. Bohužel mne nenechal mluvit a popsat své potíže a useknul mne na začátku věty s tím, že bychom tu byli do večera... Chápeme, že lékaři jsou časově přetíženi, ale v první řadě by měl být na pořadu dne pacient a teprve potom další aktivity a povinnosti lékařů (semináře, vzdělávání, činnost pro farmaceutické firmy, schůze, papírování, atd.).

P. primář Piťha je možná špičkový odborník, ale pokud není ochoten přijmout byť jen nepatrnou námitku ze strany pacienta, nemůže být dobrým lékařem.

MUDr. Jiří Piťha

Pokud se námitky ze strany pacienta neslučují s přesvědčením kvalifikovaného lékaře nemocnému prospět a udělat vše, co je v jeho silách nemůže být dobrým lékařem? Důležité je především nemocného vyslechnout a vysvětlit mu podrobně podstatu problému. Je jen na něm, jak se zachová.