Praktický zubní lékař
Klatovská 14, Brno

Vážně výborný zubař i lidsky. Zachranil mi hodně zubů, co by jiný hned trhali. Mohu jen a jen doporučit. Děkuji Vám pane doktore.

Pan doktor je skvělý! Právě mi zachraňuje půl pusy a opravuje práci jiných, kteří možná mají modernější vybavení a používají anestezii a rentgenové vyšetření při každé prohlídce, ale v jejich zájmu nejsou spravené zuby, nýbrž namaštěné kapsy a s tím související co nejdřívější návštěva.... Navíc jsem přesvědčena, že kvalitně udělaná práce není jen o materiálu, ale především o rukou! A že některé zákroky bolí nebo že si pan doktor nebere servítky? Bolí, kdyby nebolely, tak zubaře nepotřebujeme! A věřte, že pan doktor nikoho nesní, o to lepší práci odvádí a nemám pocit, že by měl pan doktor za potřebí si na někom cokoliv kompenzovat! Pane doktore, děkuji moc!

Profesně dobrý doktor,lidsky má hodně co zlepšovat

Velmi fajn a sympaticky zubar. Zubky mam po jeho starostlivosti super. Taktiez velmi mila sestricka :)

Zmena hodnotenia: K panovi zubarovi som chodila este ako studentka. Po oprave vsetkych zubov som sa u neho rok neukazala a sla som za nim az v dobe preventivnej prehliadky, kedy ma zaroven bolela celust a doktorka ma poslala k zubarovi. Pan doktor ma neslusne vyhodil, ze som k nemu urcite nikdy ako riadna pacientka nechodila a mam ist na pohotovost, ze ma plno. Zabudol, ze mi prerabal stare plomby a samozrejme som mu tam nechala par tisic.

K panu doktorovi jsem přišel s akutním zánětem kanálku zubu pod starým amalgámem. Dva týdny pracoval na ostatních zubech, až pak mi udělal rentgen a řekl, že ten zub "skončí tam, v koši". Ptal jsem se ho na jiné řešení, léčení zánětu - prý jiná možnost neexistuje. Pan doktor mi chtěl vyvrtat ještě jeden zub, to už jsem se ale nenechal.
Rozčilenému panu doktorovi jem podepsal, že jsem byl poučen a odešel k jiné paní doktorce. Hnis z dásně mi již vytékal i po stisknutí prstem. Paní doktorka odstranila starý amalgám, vyčistila a ošetřila zanícený kanálek a zub uzavřela dočasnou výplní, podle paní doktorky standartní ošetření. Stačilo "málo" a zub je zachráněn! Nad převisy plomb od pana doktora Husera paní doktorka jen kroutila hlavou a alespoň některé z nich mi zabrousila. Kaz který chtěl pan doktor vrtat nebyl na 5.vlevo dole, ale vlevo nahoře. Třeba jsem se zmýlil já, nebo pan doktor v afektu...
Původně jsem nechtěl psát negativní reference, třeba pan doktor skutečně snažil jak umí a za jeho nepříjemnou povahu může jeho vnitřní nespokojenost.
Tento víkend mi však napuchla horní čelist od jednoho ze zubů, který mi pan doktor Huser plomboval v posledním týdnu své pěče. Zánět mi tepe v hlavě jak kladivo a plomba je jak prodloužením nervu, do kterého ji nacpal. Doufám, že už to zkončí.
Nikomu takovou zkušenost nepřeji.

Přišel jsem za panem doktorem v době, kdy mě velmi bolel zub, ve kterém se vrtala předchozí paní lékařka (a tvrdila mi, že mě bolet nemůže. Pan doktor mi řekl " té bolesti Vás zbavím". A zbavil.
A že má někdy spoustu řečí kolem... řeči nebolí ;)

Co zde čtu, negativní hodnocení p. doktora je jen podle jeho chování? Profesionální stránka bez chyb. Takže pokud by byl pokrytec a jen se na vás usmíval a myslel si svoje, musel by mít jen to nejlepší hodnocení! Nestačí vám ale pacienti, že vám zachrání zuby a tím i vaše zdraví? To, co zachraňuje, ostatní doktoři by vůbec neřešili.A dost pacientů k němu přijde tehdy, kdy se dostanou na doporučení, že opravdu umí a opravuje pak chyby napáchané předchozím lékařem, který se jen usmíval. Já mu dávám jednoznačně nejlepší.

Velmi dobrý zubař. Zachránil mi před ll roky zuby. Do dnešního dne se řídím jeho pokyny. Zubní kartáček,mezizubní a solo kartáček používám celé roky.Zuby mám po jeho ošetření bez problémů.Děkuji Vám pane doktore.

Velmi dobrý lékař - poskytuje maximální možnou péči, snaží se zachránit i to co by jiný zubař rovnou odepsal - vytrhnul.

Pan doktor je dobrý lékař, svoji práci si dělá poctivě.

Pacientovi, který chování pana doktora přirovnal ke psu štěkajícímu za plotem, vzkazuji, že by si měl připomenout následující frazém: pes, který štěká nekouše. Pan doktor je upřímný, poněkud svérazný a pokud ho něco vyvede z míry, tak jsou to neukáznění pacienti, na ty umí být docela ostrý, ale jinak je sympatický,
a zdraví pacienta je pro něj důležité.