V Úvalu 84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole - Gynekologicko-porodnická klinika 2. LF UK

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Vynikající lékař. Můj porod proběhl bezbolestne dekuju moc.Proste budu rodit jedone u pana doktora Horáka.

Velmi dobrý lékař. Provedl mi AC a můžu říct, že jizvu mám strašně malou až nenápadnou. Profesionální přístup!

Výborný lékař s perfektním přístupem k pacientkám. Člověk, kterému vděčím za to, že díky jeho rychlému a profesionálnímu přístupu dopadl můj komplikovaný porod na jedničku s hvězdičkou a i v mé nejkritičtější situaci mě na sále dokázal rozesmát.. Pane doktore, děkuji moc! :)

Lékař se skvělým lidským přístupem. U mého porodu pouze dohlížel nad finální fází, nicméně jeho klidný úsměv a povzbuzující slova byla to, co jsem v dané chvíli velmi ocenila.

Skvělý lékař,skvělý člověk! Velmi milý přístup k pacientkám,vše vysvětlí. Díky němu jsou na světě naše dvojčátka a jsou v pořádku! Doživotní vděčnost!

Chtěla jsem napsat " velmi dobrý ", nějak se technicky nezdařilo. Tak ještě jednou - opravdu skvělý lékař ! Moc doporučuji.

Perfektní lékař, úžasný lidský přístup. Díky němu jsem porod sekcí zvládla bez větších komplikací. Moc mu děkuji a přeji mnoho spokojených pacientek.

Skvělý lékař, který má perfektní přístup k pacientkám. Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala. Navždy mu budu vděčná za to, jak díky němu porod proběhl rychle a bezbolestně. Je moc šikovný, u porodu rychlý a ještě navíc uklidňuje. Nikdy jsem nepotkala tak skvělého lékaře.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

jsem prvorodička v 37tt a v posledních týdnech jsem si všimla, že miminko má často škytavku- aspoň 2x denně. Škytavku má skoro každou noc, když ležím na boku. Je možné, že je něco v nepořádku s pupečníkem? Měla bych se zkontaktovat se svojím lékařem? Děkuji Vám.

S pozdravem

Liliana

Pocit "škaytání" může být také přenosem pulzu Vaší aorty přes dělohu - zkuste si zkontrolovat, jestli souhlasí s vaším pulzem.
    Každopádně o podobných pocitech nebo vnímání aktivita plodu mluví spousta těhotných a nemá vliv na stav mimonka.

MUDr. Jiří Horák

• Dobrý den,
    jsem ve 20 tt těhotenství. Včera paní doktorka po utz vyslovila podezření na rozštěp rtu. Na prvotrimestrarnim screeningu ale nic takového jiný pan doktor neříkal. A podle informací už by to mělo být vidět i tam.
    Jdu sice ještě na další vyšetření ale do té doby se zbláznim.
    Děkuji za odpověď

Dobrý den,
    Rozštěp může být různě rozsáhlý, operuje se dnes bezporstředně nekolik dní po porodu a výsledky bývají velmi dobré. Po ověření diagnózy bude dobře porodit v některém centru, která mají na poporodní operaci návaznost.

MUDr. Jiří Horák