V Úvalu 84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole - Gynekologicko-porodnická klinika 2. LF UK (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Vynikající lékař. Můj porod proběhl bezbolestne dekuju moc.Proste budu rodit jedone u pana doktora Horáka.

Velmi dobrý lékař. Provedl mi AC a můžu říct, že jizvu mám strašně malou až nenápadnou. Profesionální přístup!

Výborný lékař s perfektním přístupem k pacientkám. Člověk, kterému vděčím za to, že díky jeho rychlému a profesionálnímu přístupu dopadl můj komplikovaný porod na jedničku s hvězdičkou a i v mé nejkritičtější situaci mě na sále dokázal rozesmát.. Pane doktore, děkuji moc! :)

Lékař se skvělým lidským přístupem. U mého porodu pouze dohlížel nad finální fází, nicméně jeho klidný úsměv a povzbuzující slova byla to, co jsem v dané chvíli velmi ocenila.

Skvělý lékař,skvělý člověk! Velmi milý přístup k pacientkám,vše vysvětlí. Díky němu jsou na světě naše dvojčátka a jsou v pořádku! Doživotní vděčnost!

Chtěla jsem napsat " velmi dobrý ", nějak se technicky nezdařilo. Tak ještě jednou - opravdu skvělý lékař ! Moc doporučuji.

Perfektní lékař, úžasný lidský přístup. Díky němu jsem porod sekcí zvládla bez větších komplikací. Moc mu děkuji a přeji mnoho spokojených pacientek.

Skvělý lékař, který má perfektní přístup k pacientkám. Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala. Navždy mu budu vděčná za to, jak díky němu porod proběhl rychle a bezbolestně. Je moc šikovný, u porodu rychlý a ještě navíc uklidňuje. Nikdy jsem nepotkala tak skvělého lékaře.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravim chci se zeptat jestli moc vadi ze jsem si vzala včera (pondělí) kolem 16:00 hodin prasek jako vždy a další hned chvilku po pulnoci jako za úterý jsem si to uvědomila až po chvili a beru ji už dost dlouho a jestli se musíme nějak s přítelem omezovat dekuji

Dobrý den,
    Pokud jde o antikoncepční funkci tablet - nic se neděje, spolehlivost zůstává. Pokud jde o možné vedleší účinky, záleží na fázi cyklu. Nejspíš se nic nestane, je ale možné, že se objebí slabší krvavý výtok, který ale přejde. Užívání dalších tablet nepřerušit a dobrat celou dávku, e´vent. bez té 1 taboety, co jste vzala "navíc". Pokud by se objevilo krvácení silnějí nebo delší, navštivte svého gynekologa.
    Držím palec.
    HJorák

MUDr. Jiří Horák

• Dobrý den,

jsem prvorodička v 37tt a v posledních týdnech jsem si všimla, že miminko má často škytavku- aspoň 2x denně. Škytavku má skoro každou noc, když ležím na boku. Je možné, že je něco v nepořádku s pupečníkem? Měla bych se zkontaktovat se svojím lékařem? Děkuji Vám.

S pozdravem

Liliana

Pocit "škaytání" může být také přenosem pulzu Vaší aorty přes dělohu - zkuste si zkontrolovat, jestli souhlasí s vaším pulzem.
    Každopádně o podobných pocitech nebo vnímání aktivita plodu mluví spousta těhotných a nemá vliv na stav mimonka.

MUDr. Jiří Horák