Praktické zubní lékařství
Husova 13, Brno

Pana doktora mohu jen doporučit na panu doktorovi si važím hlavně jeho přistupu k pacientum a velice seriozní přístup k odvaděné praci.Velice se mi libí i jeho ochota vše do podrobna vysvětlit co a jak momentalně provadí a jaká varianta ošetření je nejlepší a z jakých duvodu

Jen je zde na pana doktora ještě napsaná stará adresa pan doktor nyni sydlí na Husova 13

Vystřídala jsem několik stomatologů,ale rozhodně nejlepší je tento pan doktor.Přes velké problémy se zuby jsem u něj nikdy nepocítila bolest nebo nepříjemné pocity při vyšetření.Je stoprocentní odborník, má laskavý přístup k pacientům, nikdy jsem neměla žádné námitky, že by něco provedl nesprávně. Všem doporučuji.

Po zkušenostech u jiných stomatologů musím ohodnotit velmi vřelý přístup k pacientovi a především kvalitu provedené práce. Někomu může připadat, že "vrtá" víc než jiní, ale je to lepší, než mít několik let kazy a nevědět o nich (i když chodíte na pravidelné kontroly)...

Mám nyní velké problémy v 37letech.
Pan doktor mi najednou hodně na rychlo ošetřil šestku a sedmičku, byla jsem řádně objednaná v listopadu ne přiliš bolestivá, mohlo hrozit, že krčky jsou děravé, stěžovala jsem si na ně již rok, dal tam depulpin, který byl vložen do obou stoliček může při nesnadném a chybném umístění prosáknout na dásně a i do kosti nebo i v důsledku děravých krčků, neměly by dělat 2důležité zuby u sebe najednou, měl se zvážit postup jak to udělat stav zubu jednoho druhého a možná se dal minimálně i jeden kořen zachránit i více tot otázka
Po 3dnech s víkendem ještě snesitelných bolestí po zákroku, mi bylo doktorem nervozně řečeno, že jsem si bolesti mohla způsobit sama, že piji kávu a znovu mi ve spěchu dal depulpin nový do obou zubů,po tomto jsem měla již absolutně nesnesitelné bolesti, které jsem večer konzultovala se známou zubařkou, která mne okamžitě převzala do péče resp. její zkušená šéfová, vyndaly depulpin, nechaly zuby otevřené, s tím, že vidí rozsáhlou nekrozu rozsáhlou dásní a zřejmě i čelistní kosti.
Měla jsem nesnesitelné bolesti, doktorky měly snahu počkat jak se to vyvine,dělali jen nezbytné úkony, čištění, když došlo k zánětu dásní propíchnutí hnisu a odtoku, nasadily mi antibiotika, s tím, že zuby se dají trhat vždy, až se to zahojí, opravdu hrůza,
neurolol konstatoval sekundárně chycen trojklanný nerv, což jsou uznávané nejhorší bolesti co mohou být, že se nedá nic dělat, jen léky na bolest.
takto to trvalo cca 3týdny, v té době jsem zrovna nastupovala do práce
pak naštěstí největší bolesti pominuly nicméně zuby byly velmi vyklavé hodně byla vidět odhalená kost dásně kolem a mezi zuby byly pryč.
šla jsem i dalším renomovaným odborníkům co dělat na mikroskopický rentgen a všichni konstatovali, že v důsledku nekrozy a obě stoličky - je mi 37let musí pryč i s čištěním kosti, že se nedají zuby ani jeden kořen z těchto důležitých stoliček zachránit, po podrobném seznámení s celou věcí konstatovali i možnost zvolení jiného postup na začátku
nyní jsem už po zákroku na stomatochirgii, hodně kosti se odstranilo včetně zubů vše je foceno na klinice a budeme půl roku rok čekat zda vůbec bude možné dát alespon jeden implantát.stojí od 22tis. minimálně, zda další operace atp.
spíše nikoliv protože bylo odstraněno hodně kosti až ke kanálu trojklan nervu a mohlo byl hrozit že by se aktivoval a což znám je nejhorší hrůza bolesti
Pan doktor na můj telefon zda připouští,že se to mohlo stát a zda by se nepodílel na bolestném a jiné náklady, zubaři jsou pojištěni, reagoval velmi ješitně, jemu se nic nemohlo stát, přestože jsem ho znala jako zkušeného zubaře a dobrého trhače, který byl však dotčen když jsem žádala o ošetření v rukavicích.
Každému v každém povolání se může stát, že něco nevyjde i shodou okolností, ale čekala bych více účasti a připuštění této varianty a ne zcela odmítavý postoj
nikdy jsem se nesoudila, ale v tomtö případě se zřejmě obrátím na komoru a možná i více, pokusím se s zubařem ještě spojit, jsem matka malých dětí pracující

jsem velice spokojen

Doporučuji

Velmi dobrý lékař,který má laskavý přístup k pacientovi a odvádí profesionální práci.Mohu jenom doporučit.

Takových kdyby bylo více a blíže.....

Velmi milá a příjemná pan doktor.

Má velmi dobrý přístup k pacientům,pečlivě odvádí svoji práci.