MUDr.

Jiří Bastl

Gynekolog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Umístění: GYNOSAN, s.r.o.

  Na pana doktora mam jen samou chválu je to nejlepsi gynekolog, rad poradí a vyslechne vzdycky mi dokazal pomoci nikdy bych nezměnila gynekologa, sestřička je taky velmi prijemna.

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • V přívětivém prostředí nabízí komplexní gynekologickou a porodnickou péči na vysoké úrovni

  Služby

  GYNOSAN, s.r.o.

  Chodovická 10/484, 193 00 Praha, hl. město Praha

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4

  Obecné skóre
  71 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Umístění: GYNOSAN, s.r.o.

   Na pana doktora mam jen samou chválu je to nejlepsi gynekolog, rad poradí a vyslechne vzdycky mi dokazal pomoci nikdy bych nezměnila gynekologa, sestřička je taky velmi prijemna.

  • Umístění: GYNOSAN, s.r.o.Služby: prenatální vyšetření

   K panovi doktorovi jsem přestoupila v době počátečního těhotenství od gynekologa z Prahy, který má naprosto luxusní hodnocení. Prozatím jsem u pana doktora absolvovala jen dvě návštěvy, ale právě v době těhotenství, kdy žená vnímá podle mého názoru vše více citlivě,....z návštěv jsem nadšená. Milá, hodná a vstřícná sestřička, což je také moc důležité. Pan doktor také vstřícný, zajímá se. Vzbuzuje ve mně důvěru. Vše vysvětlí, poradí, nic nevnucuje. Zkrátka za mě jen samá superlativa. Nikdy bych nevěřila, že ke gynekologovi se může člověk těšit. Chápu, že mé hodnocení je více emotivní než plné racionálních faktů, ale třeba někomu i přesto pomůže.
   Kontakt na pana doktora jsem získala od výborné kamarádky a za sebe doporučím ráda dále.

  • P

   S panem doktorem Bastlem jsem velmi spokojená, prvním těhotenstvím mě provedl bez problémů a to i přes horší výsledky genetiky. Zápisy a žádanky byly vždy v pořádku, což si pochvalovali především na jiných odděleních, kde jsem byla vyšetřována. Přístup doktora byl vždy profesionální, občas s nějakým odlehčením situace. Sestřička je již nějakou dobu nová a je úžasná, milá a usměvavá. Já mohu doporučit.

  • T

   Od 9 let trpím velmi bolestivou menstruací a navštěvovala jsem ordinaci doktora Bastla. Žádná léčba, pouze léčba HA.
   Několikrát jsem s bolestmi skončila v nemocnici na ambulanci. Začala jsem navštěvovat jiného lékaře a jsem zcela V ŠOKU!!!!
   Neléčené záněty, o kterých jsem ani nevěděla, endometrioza a cysta velikosti tenisového míčku.
   Snažíme se o dítě a díky předchozí péči se ho možná ani nedočkáme. Info o nežádoucích účincích HA nulové.

  • E

   Pan doktor Bastl je moc milý, myslím, že i správně vyšetří. Díky němu jsem přišla na diagnózu, na kterou můj předešlý lékař nepřišel celých 12 let a ani ho to nezajímalo. Teď jsem díky tomu v péči IVF centra a jen doufám, že se mi někdy podaří otěhotnět. Pan doktor byl vždy ochotný a dá se s ním domluvit po emailu. Ovšem sestra, která v ordinaci pracuje... To je tragédie, v životě jsem se nesetkala s tak protivným člověkěm, nechápu, jak si někdo v jejím postavení může dovolit takové jednání, zvlášť v tak citlivém prostředí jako je obor gynekologie. Od pana doktora odcházím, ale jen kvůli sestře, nechci chodit k lékaři se strachem, že na mě bude někdo úplně bezdůvodně řvát. Je škoda, že jí stále zaměstnává, myslím, že by změna opravdu prospěla a měl by více spokojených pacientů.

  • Nikdy víc! Já k němu chodila cca 6 let, a přestože nikdy to nebylo nic strašného, po příhodě známé už absolutně nedoporučuji! Během 5 let ji pan doktor nebyl schopen řádně vyšetřit(bolestivá menstruace je u mladé ženy přece normální), a když pro neustávající bolesti a krvácení mimo cyklus byla nucena zajít jinam, okamžitě jí tam zjistili endometrozu a ještě objevili velkou cystu, kvůli které ji čeká operace(nejspíš odstranění dělohy i vaječníků). Za mě NE!

  • S

   Žádnou špatnou (ale ani dobrou) zkušenost s panem doktorem nemám. Spíše jsem dala na svoje pocity a když jsme se s manželem začali snažit o miminko, tak jsem vyměnila jeho ordinaci za ordinaci modernější, ale i dražší. Ani jsem nevěděla, že tak skvělý servis můžu mít (počínaje krásným diskrétním prostředím, kvalitními kapesníčky na otření a jednorázovými vložkami zadarmo :-) a konče přímým kontaktem s doktorkou na e-mailu či po telefonu a vazbou na nemocniční zařízení). Při vstupním vyšetření mi byly položeny takové otázky, na které se mě pan doktor Bastl nikdy v životě ani nezeptal a ani jsem nevěděla, že odpověď může mít vliv na moje zdraví. Taky je pravda, že mi sestřička svoji náladovostí často znepříjemnila celý den. Resumé: Změnila jsem svého gynekologa za jiného a konečně jsem poznala, co jsou to služby a jednání na úrovni.

  • N

   Moje zkušenost s Panem Doktorem je velmi špatná , chodím k němu jen rok,ale sem ráda že odcházím. Jeho úchylný průpovídky mi nevadí , už sem to zažila od více gynekologů, ale mě de o zdraví,a to u něj rozhodně nenajdu.
   Hodně trpím na výtoky a vagynální bolesti už tak tři roky ,přešla sem k němu protože sem si myslela že už mi konečně někdo pomůže ,ale on se o to vůbec nezajímá ,když mu o tom řeknu a kvůli to mu sem k němu šla, tak řekne jenom,, to je divný z čeho to furt mate... "ale co dál??? co nějaké léčení! Řešení ! Vždyt od toho tam přece je! za co ho platíme! Ne proto aby řek tuhle větu a poslal mě zpátky.Řek že mám zánět vaječníku ,žádný testy neudělal,jen mi napsal zase antibiotika a ani nechce abych přišla na kontrolu po dobrání. K tomu mi řek že mám cystu a když sem se ho zeptala ,co toje tak mě okřik, co se mu furt do toho pletu a že sem nějaká moc zvědavá ! tak sem si to musela zjistovat jinde. Taky mi mermomocí až neústupně pořád vnucoval HA a když sem nesouhlasila, tak mi je vnucovala ta jeho neuvěřitelně nepříjemná,nemilá a nesympatická a neskutečně důležitá sestra, která mi vždycky zkazí náladu svým chováním by si zasloužila dát ránu, opravdu, a neni to tím že by byla náladová, tam s nějakou klábosí tutununu směje se a pak tam de jiná a je na ní jak nějaká fůrie a na mě kord pořád. Myslim si že to zkouší jak na koho

  • L

   S panem doktorem jsem měla menší konflikt ohledně antikoncepce, ale vše vyřešil k mému prospěchu. Dojíždím za ním 70 km a patří mezi mé nejnavštěvovanější a nejoblíbenější lékaře. Nikdy přede mnou žádné narážky neměl a když jo, bylo to spíše na odlehčení situace, ale určitě to nebylo nic vlezlého a sprostého. Věřím mu, již několikrát mne přesvědčil, že má velké zkušenosti. Nasadí vždy léčbu a žádný problém nebere jako malý nebo banální.
   Padlo tu, že doporučuje drahou léčbu, že nahání pouze peníze, ale které léčení stojí prosím vás málo peněz? Možná tak chřipka... Zkuste si některá sehnat výpis od pojištovny a mnohdy se budete divit, že si lékaři naúčtují i za minutový telefon s váma.
   Sestru mám ráda, někdy nemá náladu, ale je to jen člověk. Zatím neznám jinou, která by lépe brala krev :-).
   Ordinace super vybavená, vycházejí maximálně vstříc v objednacích hodinách.

  • Nikdy se přede mnou doktor nezmínil o jiných pacientkách ani neměl narážky na moji "vaginu" atd.. a musím říct, že k němu chodím docela dlouho a dost často. Řešil moje rizikové těhotenství, ohleduplně a pečlivě. Jsem s ním spokojená, má zkušenosti a super přístup. Sestřička působí někdy jako psí čumák, ale je super, je prostě taková rázná :-)