Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělý přístup. Doktor Pohl je úžasný a jeho sestřička Radka Novotná je taky úžasná. Po lidské i odborné stránce jsem plně spokojeni.
Pozitivně hodnotím ordinaci a čekárnu pro zdravé děti a zvlášť pro nemocné děti. Takže se nepotkávají. Obě ordinace jsou na stejném patře. Čekárny jsou prostorné a skvěle vybavené. Samozřejmostí je koutek pro kojení.

Ke Kurtům 383, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 5 Více

Očkování (150 Kč)

Nastřelení náušnic (450 Kč)

Zapůjčení inhalátoru na týden (100 Kč) + 26 Více

Potvrzení pro sport.akce,sport.průkaz,dětské tábory (100 Kč)

Vyplnění žádosti do ozdravovny,léčebny,pro pojišťovny (100 Kč)

Zapůjčení čističky vzduchu na týden (100 Kč)

- dvě atestace v oboru dětské lékařství (pediatrie) - dvě atestace v oboru plicní lékařství (pneumologie) Po promoci na Fakultě dětského lékařství...

• dětské nemoci

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vynikající lékař jak po odborné stránce, tak co se týče přístupu k dětem. Krásna ordinace i čekárna, děti se zabaví. Sestřička nejhodnější :-)

Skvely doktor! Vždy s dobrou naladou, otevreny komunikaci, neresi blbosti a hlavne nam nic nenuti. Jsme s nim moc spokojeni a určitě bychom neměnili.

Pan doktor nas vzal velmi rychle, prestoze ma dcera nikdy nebyla jeho pacientkou - jednalo se o akutni respiracni problem (diagnostikovana astmaticka bronchitida, ktera to zrejme vubec neni). Ackoliv ma dcera byla predtim 3 tydny lecena svou pediatrickou, tak po nastaveni lecby od MUDr. Pohla probehla radikalni zmena k lepsimu (vymizeni jakychkoliv dalsich priznaku). Ihned nas poslal na rengen a dalsi testy. Jeho a sestricky pristup k vysetreni batolatka (1,5 roku) byl svely, dcera se do nich ihned zamilovala. Rada bych jeste dodala, ze takto zarizenou cekarnu u detskeho lekare bych si vzdy predstavovala (hracky pro deti, skluzavka, odrazedlo, kojici koutek, jidelni zidlicka pro mala miminka, prebalovaci koutky, krasne ciste toalety, misto na kocarky...), nicmene toto je v CR poprve, kde jsem tak krasnou ordinaci videla v praxi. Snad vse dobre dopadne a zatim - moc dekujeme! Sarka Kohoutova - Praha

Rozhodne nemohu doporučit, lékař je naprosto nevhodný k dětem, nemá cit, vyšetření velice razantní bez vlivného přístupu s arogantní chováním. Uz k němu určitě nepůjdeme.

Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. K panu doktorovi docházíme s malou dcerou již od miminka a jsem naprosto spokojená. Pomůže a poradí i po telefonu a to mě naprosto uklidňuje. Vřele doporučuji. Michaela L. Praha

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemný člověk. Otevřený komunikaci a novým věcem. Byla jsem nadšená a věřím, že až se nám narodí miminko, bude to náš pan doktor.

Velmi vstřícný a milý pan doktor. Musím pochválit. Sestřička také. Nebojím se na cokoli zeptat, což ještě, bohužel, není pravidlem u všech lékařů. Vždy nám pomohl.

Dobrý den, s panem dr. jsme velmi spokojeni I se sestřičkou Jsou velmi ochotni, mohu všem jenom doporučit

Přijemnej doktor a sympatická sestři. Dobře nám poradil. Pavel S. z Libuše

Běžný termín

Cena není uvedená

Infrazářič (solux) pro uvolnění rýmy z dutin

Komplexní péče

Konzultace v respirační problematice

Měření okyslečení krve

Zapůjčení elektrické odsávačky

Zapůjčení inhalátoru

Zapůjčení kojenecké váhy

Nastřelování naušnic

Cena není uvedená

Použití respiračních pomůcek pro odhleňování

Cena není uvedená

Přistrojové odsávání kojenců a batolat

Rychlá crp diagnostika

Inhalace

Rychlá diagnostika krevního cukru

50 Kč

50 Kč

Zapůjčení kojenecké váhy na týden

100 Kč

Zapůjčení čističky vzduchu na týden

Očkování

Potvrzení pro sport.akce,sport.průkaz,dětské tábory

Nastřelení náušnic

450 Kč

450 Kč

Zapůjčení inhalátoru na týden

100 Kč

Vyplnění žádosti do ozdravovny,léčebny,pro pojišťovny

Přihláška do učebního oboru,sš,vš

Přihláška do mš

Rychlá diagnostika angin /streptest/

150 Kč

Zapůjčení el. odsávačky mléka medela na týden

250 Kč

250 Kč

Potvrzení o zdravotním stavu pro brigády

Zdravotní a potravinový průkaz

Vyšetření řidiče