Běžný termín

Infrazářič (solux) pro uvolnění rýmy z dutin

Inhalace +26 Více

50 Kč

300 Kč

250 Kč

Praktický lékař pro děti a dorost

- dvě atestace v oboru dětské lékařství (pediatrie)
- dvě atestace v oboru plicní lékařství (pneumologie)

Po promoci na Fakultě ...

Léčené nemoci

• dětské lékařství
  • pneumologie a ftizeologie

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Běžný termín

K Dr Pohlovi je zbytecne chodit odběry nedělá vytery také ne prý jsou zbytecne a neprukazne.
Přístup arogantní jsem také zdravotnik takže některé věci pochopit muzu ale jeho přístup ala nedělám nic nechapu.
Odběry nám udělal kolega pana doktora když jsme volali na výsledky tak mi Pohl vynadal proč se odběry dělaly a odmítli mi sdělit výsledky. Příšerné chování i jednání .

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Běžný termín

Za panem doktorem dojizdim z jineho mesta. Respektujici lekar. Oddelene ordinace a cekarny pro zdrave a nemocne.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost komplexní péče

Velmi oceňuji zodpovědný a pečlivý přístup pana doktora ke zdravotním problémům i v rámci preventivní péče, kterou jsme s našimi 3 dětmi řešili. Pečlivě přistupuje k možným zdravotním problémům, šetří antibiotiky, zároveň dokáže trefně odtušit neodůvodněné obavy nás matek i případných biomatek. Moc se mi líbí sekce na internetových stránkách ordinace zejména "Domácí péče", která pomáhá odlehčit čekárně ordinace a šíření nákazy. Příjemné prostředí čekárny i ordinace s milými sestřičkami.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost komplexní péče

Sestricka je uzasna, mila a s miminky umi vyborne zachazet, pan doktor Pohl je spise laxni, nic moc extra neresi (napr. pokud dite moc nepribyva na vaze), na druhou stranu konkretne moc neporadi (napr. co se tyce upravy stravy pri metabolickych obtizich nebo reseni ekzemu apod.), odkazal nas na nalezeni rady na internetu

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělý přístup. Doktor Pohl je úžasný a jeho sestřička Radka Novotná je taky úžasná. Po lidské i odborné stránce jsem plně spokojeni.
Pozitivně hodnotím ordinaci a čekárnu pro zdravé děti a zvlášť pro nemocné děti. Takže se nepotkávají. Obě ordinace jsou na stejném patře. Čekárny jsou prostorné a skvěle vybavené. Samozřejmostí je koutek pro kojení.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vynikající lékař jak po odborné stránce, tak co se týče přístupu k dětem. Krásna ordinace i čekárna, děti se zabaví. Sestřička nejhodnější :-)

Skvely doktor! Vždy s dobrou naladou, otevreny komunikaci, neresi blbosti a hlavne nam nic nenuti. Jsme s nim moc spokojeni a určitě bychom neměnili.

Pan doktor nas vzal velmi rychle, prestoze ma dcera nikdy nebyla jeho pacientkou - jednalo se o akutni respiracni problem (diagnostikovana astmaticka bronchitida, ktera to zrejme vubec neni). Ackoliv ma dcera byla predtim 3 tydny lecena svou pediatrickou, tak po nastaveni lecby od MUDr. Pohla probehla radikalni zmena k lepsimu (vymizeni jakychkoliv dalsich priznaku). Ihned nas poslal na rengen a dalsi testy. Jeho a sestricky pristup k vysetreni batolatka (1,5 roku) byl svely, dcera se do nich ihned zamilovala. Rada bych jeste dodala, ze takto zarizenou cekarnu u detskeho lekare bych si vzdy predstavovala (hracky pro deti, skluzavka, odrazedlo, kojici koutek, jidelni zidlicka pro mala miminka, prebalovaci koutky, krasne ciste toalety, misto na kocarky...), nicmene toto je v CR poprve, kde jsem tak krasnou ordinaci videla v praxi. Snad vse dobre dopadne a zatim - moc dekujeme! Sarka Kohoutova - Praha

Rozhodne nemohu doporučit, lékař je naprosto nevhodný k dětem, nemá cit, vyšetření velice razantní bez vlivného přístupu s arogantní chováním. Uz k němu určitě nepůjdeme.

Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. K panu doktorovi docházíme s malou dcerou již od miminka a jsem naprosto spokojená. Pomůže a poradí i po telefonu a to mě naprosto uklidňuje. Vřele doporučuji. Michaela L. Praha