Jindřich Pohl, pediatr Praha

Inhalace +26 Více

Komplexní péče

Konzultace v respirační problematice

Měření okyslečení krve

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

- dvě atestace v oboru dětské lékařství (pediatrie) - dvě atestace v oboru plicní lékařství (pneumologie) Po promoci na Fakultě dětského lékařství...

• Dětské nemoci

Nastřelování naušnic

Obsazeno

Očkování

Praktický lékař pro děti a dorost

Potvrzení o zdravotním stavu pro brigády

Potvrzení pro sport.akce,sport.průkaz,dětské tábory

Praktický lékař pro děti a dorost

Použití respiračních pomůcek pro odhleňování

Přihláška do mš

Přihláška do učebního oboru,sš,vš

Praktický lékař pro děti a dorost

Přistrojové odsávání kojenců a batolat

Rychlá crp diagnostika

Rychlá diagnostika angin /streptest/

Rychlá diagnostika krevního cukru

50 Kč

Praktický lékař pro děti a dorost

Vyplnění žádosti do ozdravovny,léčebny,pro pojišťovny

Vyšetření řidiče

300 Kč

Praktický lékař pro děti a dorost

Zapůjčení el. odsávačky mléka medela na týden

250 Kč

Zapůjčení elektrické odsávačky

Zapůjčení inhalátoru

Zapůjčení inhalátoru na týden

Zapůjčení kojenecké váhy

Praktický lékař pro děti a dorost

Zapůjčení kojenecké váhy na týden

Praktický lékař pro děti a dorost

Zapůjčení čističky vzduchu na týden

Zdravotní a potravinový průkaz

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost komplexní péče

Velmi oceňuji zodpovědný a pečlivý přístup pana doktora ke zdravotním problémům i v rámci preventivní péče, kterou jsme s našimi 3 dětmi řešili. Pečlivě přistupuje k možným zdravotním problémům, šetří antibiotiky, zároveň dokáže trefně odtušit neodůvodněné obavy nás matek i případných biomatek. Moc se mi líbí sekce na internetových stránkách ordinace zejména "Domácí péče", která pomáhá odlehčit čekárně ordinace a šíření nákazy. Příjemné prostředí čekárny i ordinace s milými sestřičkami.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost komplexní péče

Sestricka je uzasna, mila a s miminky umi vyborne zachazet, pan doktor Pohl je spise laxni, nic moc extra neresi (napr. pokud dite moc nepribyva na vaze), na druhou stranu konkretne moc neporadi (napr. co se tyce upravy stravy pri metabolickych obtizich nebo reseni ekzemu apod.), odkazal nas na nalezeni rady na internetu

G
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělý přístup. Doktor Pohl je úžasný a jeho sestřička Radka Novotná je taky úžasná. Po lidské i odborné stránce jsem plně spokojeni.
Pozitivně hodnotím ordinaci a čekárnu pro zdravé děti a zvlášť pro nemocné děti. Takže se nepotkávají. Obě ordinace jsou na stejném patře. Čekárny jsou prostorné a skvěle vybavené. Samozřejmostí je koutek pro kojení.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vynikající lékař jak po odborné stránce, tak co se týče přístupu k dětem. Krásna ordinace i čekárna, děti se zabaví. Sestřička nejhodnější :-)

Skvely doktor! Vždy s dobrou naladou, otevreny komunikaci, neresi blbosti a hlavne nam nic nenuti. Jsme s nim moc spokojeni a určitě bychom neměnili.

Pan doktor nas vzal velmi rychle, prestoze ma dcera nikdy nebyla jeho pacientkou - jednalo se o akutni respiracni problem (diagnostikovana astmaticka bronchitida, ktera to zrejme vubec neni). Ackoliv ma dcera byla predtim 3 tydny lecena svou pediatrickou, tak po nastaveni lecby od MUDr. Pohla probehla radikalni zmena k lepsimu (vymizeni jakychkoliv dalsich priznaku). Ihned nas poslal na rengen a dalsi testy. Jeho a sestricky pristup k vysetreni batolatka (1,5 roku) byl svely, dcera se do nich ihned zamilovala. Rada bych jeste dodala, ze takto zarizenou cekarnu u detskeho lekare bych si vzdy predstavovala (hracky pro deti, skluzavka, odrazedlo, kojici koutek, jidelni zidlicka pro mala miminka, prebalovaci koutky, krasne ciste toalety, misto na kocarky...), nicmene toto je v CR poprve, kde jsem tak krasnou ordinaci videla v praxi. Snad vse dobre dopadne a zatim - moc dekujeme! Sarka Kohoutova - Praha

Rozhodne nemohu doporučit, lékař je naprosto nevhodný k dětem, nemá cit, vyšetření velice razantní bez vlivného přístupu s arogantní chováním. Uz k němu určitě nepůjdeme.

Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. K panu doktorovi docházíme s malou dcerou již od miminka a jsem naprosto spokojená. Pomůže a poradí i po telefonu a to mě naprosto uklidňuje. Vřele doporučuji. Michaela L. Praha

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemný člověk. Otevřený komunikaci a novým věcem. Byla jsem nadšená a věřím, že až se nám narodí miminko, bude to náš pan doktor.

Velmi vstřícný a milý pan doktor. Musím pochválit. Sestřička také. Nebojím se na cokoli zeptat, což ještě, bohužel, není pravidlem u všech lékařů. Vždy nám pomohl.

• Dětské nemoci

• dětské lékařství