Ke Kurtům 383, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 5 Více

Obsazeno

Očkování • 150 Kč

Nastřelení náušnic • 450 Kč +26 Více

Zapůjčení inhalátoru na týden • 100 Kč

Potvrzení pro sport.akce,sport.průkaz,dětské tábory • 100 Kč

Vyplnění žádosti do ozdravovny,léčebny,pro pojišťovny • 100 Kč

- dvě atestace v oboru dětské lékařství (pediatrie) - dvě atestace v oboru plicní lékařství (pneumologie) Po promoci na Fakultě dětského lékařství...

• dětské nemoci

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělý přístup. Doktor Pohl je úžasný a jeho sestřička Radka Novotná je taky úžasná. Po lidské i odborné stránce jsem plně spokojeni.
Pozitivně hodnotím ordinaci a čekárnu pro zdravé děti a zvlášť pro nemocné děti. Takže se nepotkávají. Obě ordinace jsou na stejném patře. Čekárny jsou prostorné a skvěle vybavené. Samozřejmostí je koutek pro kojení.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vynikající lékař jak po odborné stránce, tak co se týče přístupu k dětem. Krásna ordinace i čekárna, děti se zabaví. Sestřička nejhodnější :-)

Skvely doktor! Vždy s dobrou naladou, otevreny komunikaci, neresi blbosti a hlavne nam nic nenuti. Jsme s nim moc spokojeni a určitě bychom neměnili.

Pan doktor nas vzal velmi rychle, prestoze ma dcera nikdy nebyla jeho pacientkou - jednalo se o akutni respiracni problem (diagnostikovana astmaticka bronchitida, ktera to zrejme vubec neni). Ackoliv ma dcera byla predtim 3 tydny lecena svou pediatrickou, tak po nastaveni lecby od MUDr. Pohla probehla radikalni zmena k lepsimu (vymizeni jakychkoliv dalsich priznaku). Ihned nas poslal na rengen a dalsi testy. Jeho a sestricky pristup k vysetreni batolatka (1,5 roku) byl svely, dcera se do nich ihned zamilovala. Rada bych jeste dodala, ze takto zarizenou cekarnu u detskeho lekare bych si vzdy predstavovala (hracky pro deti, skluzavka, odrazedlo, kojici koutek, jidelni zidlicka pro mala miminka, prebalovaci koutky, krasne ciste toalety, misto na kocarky...), nicmene toto je v CR poprve, kde jsem tak krasnou ordinaci videla v praxi. Snad vse dobre dopadne a zatim - moc dekujeme! Sarka Kohoutova - Praha

Rozhodne nemohu doporučit, lékař je naprosto nevhodný k dětem, nemá cit, vyšetření velice razantní bez vlivného přístupu s arogantní chováním. Uz k němu určitě nepůjdeme.

Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. K panu doktorovi docházíme s malou dcerou již od miminka a jsem naprosto spokojená. Pomůže a poradí i po telefonu a to mě naprosto uklidňuje. Vřele doporučuji. Michaela L. Praha

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemný člověk. Otevřený komunikaci a novým věcem. Byla jsem nadšená a věřím, že až se nám narodí miminko, bude to náš pan doktor.

Velmi vstřícný a milý pan doktor. Musím pochválit. Sestřička také. Nebojím se na cokoli zeptat, což ještě, bohužel, není pravidlem u všech lékařů. Vždy nám pomohl.

Dobrý den, s panem dr. jsme velmi spokojeni I se sestřičkou Jsou velmi ochotni, mohu všem jenom doporučit

Přijemnej doktor a sympatická sestři. Dobře nám poradil. Pavel S. z Libuše

450 Kč

Zapůjčení inhalátoru na týden

Potvrzení pro sport.akce,sport.průkaz,dětské tábory

Praktický lékař pro děti a dorost

Vyplnění žádosti do ozdravovny,léčebny,pro pojišťovny

Praktický lékař pro děti a dorost

Zapůjčení čističky vzduchu na týden

Praktický lékař pro děti a dorost

Zapůjčení kojenecké váhy na týden

Přihláška do učebního oboru,sš,vš

Zdravotní a potravinový průkaz

Vyšetření řidiče

300 Kč

300 Kč

Praktický lékař pro děti a dorost

Potvrzení o zdravotním stavu pro brigády

Praktický lékař pro děti a dorost

Zapůjčení el. odsávačky mléka medela na týden

250 Kč

Zapůjčení inhalátoru

Měření okyslečení krve

Komplexní péče

Praktický lékař pro děti a dorost

Infrazářič (solux) pro uvolnění rýmy z dutin

Zapůjčení kojenecké váhy

Konzultace v respirační problematice

Nastřelování naušnic

Praktický lékař pro děti a dorost

Přistrojové odsávání kojenců a batolat

Rychlá crp diagnostika

Praktický lékař pro děti a dorost

Použití respiračních pomůcek pro odhleňování

Běžný termín

Návštěva z ZnamyLekar.cz