Dermatovenerologická ordinace
Frýdecká 439, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ordinace dermatologická konzultace

Paní doktorka byla velmi vstřícná.
Přišla jsem bez objednání a bohužel nemá smlouvu s mou pojišťovnou, takže jsem si vše hradila sama, ale přijala mě bez problému. Napsala recept, který jsem nutně potřebovala a byla velmi dobrá. Chovala se velmi mile, vyslechla můj problém, zajímala se, upřesnila detaily, vysvětlila, jak bude probíhat léčba a odpověděla na moje dotazy. Upřímně jsem to ani nečekala. Dneska moc vstřícných doktorů není, ale paní doktorku ráda doporučím.
Bohužel jsem zapomněla vyfotit ordinační hodiny, ale co si pamatuji, tak pondělí a úterý bylo od 8:00-13:00 ordinace i pro neobjednané.
Za mě ano:)

objednací doby u paní doktorky jsou velmi dlouhé - asi měsíc a půl - i při akutním stavu onemocnění.
Velmi se mi zhoršil ekzém, který už mám léta. Přišla jsem k paní doktorce s tím, že již mi nezabírá mast, kterou jsem dlouho používala a ona mi předepsala něco nového. Po tom ale došlo k dalšímu zhoršení, tak jsem chtěla co nejdříve opět přijet, ale sestra mě odmítla s tím, že mi paní doktorka radí vrátit se k léku, který jsem měla dřív a o kterém jsem jí dva týdny předtím říkala, že mi nezabírá. Po dalším týdnu a dalším zhoršení stavu mi sestra sdělila, že mě nemůžou přijmout a že mi něco paní doktorka předepíše. Opět bez toho, že by se na ten ekzém podívala a mám přijet za měsíc.... Rozhodla jsem se změnit lékaře a dobře jsem udělala, během čtrnácti dnů mi nový pan doktor pomohl a hlavně vím, že můžu kdykoliv přijet a poradit se.

Dobrý den, předchozí hodnocení píší zřejmě přátelé a příbuzní. Já mám bohužel opačný názor, na doporučení naší obvodní lékařky jsem se objednal k prvnímu ošetření, přesto, že jsem sestře říkal, že mám na noze otevřené záněty musl jse čekat čtrnáct dní, až měli volno dle objednání. V čekárně jsem si počkal téměř hodinu, přesto, že jsem byl objednán na danný čas, paní doktorka mi napsala recept a šel jsem, tato léčba nikam bohužel nevedla, tak jsem se objednal znovu. V čekárně jsem si počkal opět hodinku, přesto, že jsem byl zase objednán, paní doktorka se zběžně podívala na mojí nohu a napsala mi jinou mast a léky, při tom řekla sestře, řekněte pacientovi, jak to má užívat, já jsem hrozně unavená a při tom si vyřídila dva hovory na mobilu a já seděl jako trubka a čekal, musím přiznat, že tato léčba zabrala, ale jen pokud jsem to mazal, jak jsem dle způsobu medikace začal vynechávat opět se záněty vracely. V den t.j. 17.1.2013 kdy jsem byl objednán na kontrolu na 15,00 hod. jsem přišel do čekárny ve 14,45 sestra si mě napsala a já čekal zase jako trubka, v 16,00 jsem se opovážil zeptat, kdy půjdu na řadu a sestra mi sdělila, že si to musím hlídat, tak nachápu na co se objednávám. S odporem k tomuto jednání jsem odešel a zařekl se , že už sem nepáchnu. Jan Kugler.

Vynikající lékařka.

Nejlepší paní doktorka, měla jsem možnost poznat více dermatologů, ale jen sním jsem naprosto spokojena...

Moc prijemna pani doktorka, mohu doporucit.

Nejlepší kožní lékařka, kterou sem měla možnost poznat!!