Stomatolog, privátní praxe
Úpatní 9, Brno

Umístění: Stomatolog, privátní praxe Jiný

U lékařky jsem byla kdysi dávno se synem (cca 4-5let zpátky) a to pouze 1x, jako akutní případ, když naše registrující lékařka nebyla přítomna, a tato lékařka sídlí ve stejné budově. Jaké bylo mé překvapení, když jsem teď našla ve výpisu pojišťovnou zaplacené péče, že tato lékařka si na mého syna účtuje v celém roce 2022 kapitační poplatky!!! viděli jsme se s ní 1x kdysi dávno, nic ohledně registrace jsem jí nepodepsala. Neumím si představit, že bych já dostala takto jednoduše peníze za nic. Omyl to asi nebude, už jsem takto nachytala i jednu další lékařku, která taky cucala vesele peníze na celou naši rodinu.

Chodím k paní doktorce už léta, ale stále mám problémy se zuby. Teď se to dovršilo tím, že jsem musela na zubní pohotovost.
Srovnávám postupy se zubařem mého muže a nedá se to srovnat.
Přecházím jinam. Nejsem spokojená. Nemá zdravotní sestru k ruce, dovolat se je zázrak. Pod plombami od ní mám stále kazy, proto ty problémy. Mezi zubní kazy moc neřeší, nebo je nevidí. Za mě rezolutní NE a nikdy víc!

Paní doktorka je sice velice příjemná a upovídaná, ale s vybavením její ordinace a hlavně jejími stomatologickými schopnostmi už to tak slavné není. Přesto, že mi na první pohled celkem obstojně spravila 2 zuby, po čase se ukázalo, že zuby spravila špatně. Nechala v nich totiž kaz, špatně je vyplnila a díky tomu se mi oba po čase rozežraly zevnitř a zlomily. Podotýkám, že odstup mezi spravením obou zubů byl cca 1 rok, takže se nejedná o chvilkovou slabost. Skutečnost, že není důsledná, šetří na materiálu a dle mého názoru je zkrátka neschopná, způsobila to, že jsem zbytečně skoro přišel o 2 zdravé zuby. Nehledě na skutečnost, že si nevšimla cca 3 kazů, které jsem měl v mezizubním prostoru. Nutno podotknout, že znám další 3 lidi, kteří paní doktorku navštěvovali, a všem se stalo v podstatě to stejné. Výrazně nedoporučuji navštěvovat její ordinaci! Sice možná prvních pár let ušetříte, protože si neúčtuje tolik, jako někteří jiní zubaři, nicméně vše se vám po čas vrátí i s úroky a za napravení chyb MUDr. Adámkové necháte u jiného zubaře desetitisíce.

Jsem spokojen, je velmi pečlivá, odvádí kvalitní práci.

jme celá rodina maximálně spokojení s přístupem i prací.

Paní doktorka umí! Na vrtání je moc šikovná. Někdy se déle čeká, ale to pro mě není rozhodující.

MUDr. Jaroslava Adámková je jistě pečlivý stomatolog, ale pod maskou vlídnosti se skrývá
neupřímnost a vypočítavost. Zklamala jsem se v ní jako zdravotní sestra, ale i jako pacientka.

Paní doktorka je příjemná, pečlivá. Práce na 1* !!!
Jenom se často dlouho čeká (i přesto, že jste objednaní) a jednou se mi i stalo, že jsem byla objednaná cca měsíc dopředu, paní doktorka pak odjela na dovolenou a nezavolala, aby mě přeobjednala :-(

Jseme velmi spokojena neznám lepší,spolehlivější lékařku a hlavně se k ní nebojím chodit.
:-)))