TOP GYNEKOLOGIE s.r.o.
Karlovo náměstí 7, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

C
Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. Jiný

Za mě, je nejlepší gynekolog v Praze, vše vysvětlí a je velmi pečlivý. Paní sestřička je velmi hodná a milá, pokud nebere telefon když volám, tak ona zavolá zpátky a taky vysvětlí co mám dělat. Děkuji moc pane doktore a paní sestřičko.

NEDOPORUČUJI
- Několikrát jsem dostala vynadáno, že nenosím těhotenský průkaz v obalu od firmy Femibion, který mi dali. Prý je to povinné.
- Sestra mě objednávala na další prohlídky, aniž by se mě zeptala, zda mám v ten den čas. Následně mi vynadala, že už přece datum napsala do průkazu a nemůže ho měnit.
- Doktor na všechny dotazy reaguje tím, že se vám vysměje a sdělí vám, že si můžete dělat, co chcete, ale že jeho pacientka XY ve stejné situaci potratila/zemřela/neotěhotněla…. (Podle situace)
- Kontrolu srdečních ozev plodu začal větou “Zkontrolujeme srdíčko. To se musí. Teď jsem tu měl pacientku a žádné ozvy nebyly, tak musela na potrat.”
- Pokud si nepředplatíte, prakticky se doktorovi nedovoláte a vaše maily padají do spamu.
- Dostala jsem přednášku o tom, že si mám na utírání gelu po ultrazvuku nosit svoje vlastní kapesníky, protože mu papírové ubrousky nehradí pojišťovna.

Druhé těhotenství jsem již byla u jiné lékařky a rozdíl v péči je donebevolající.

Nevyhovuje mi příliš arogantní přístup Jaroslava Vráblíka, kdy pacientku shazuje či se jí vysmívá. Ivedu příklady:
- smál se, že když mi pošle výsledky prevence na firemní email, bude se mi správce sítě smát a od něj se o tom dozví celá firma.
-když jsem se pokusila léčit svědění sama volně dostupnými mastmi z lékárny, dostala jsem vynadáno. Jindy pacient zas slyší, že lékárny jsou plné léků, tak co chodit k lékaři?
-provedl mi stěr v 8.měsíci těhotenství čili krátce před porodem. Bohužel jsem začala kvůli jeho zákroku krvácet.
-stěr byl u něj vždy velice bolestivý ačkoliv nemusí být a u jiných gynekologů nemám tuto zkušenost
- v těhotenství mi vyhrožoval, že pokud nepřiberu, pošle mě na kapačky do nemocnice
-chtěl, abych se neholila, vyloženě mi to vymlouval. Myslím, že je to moje rozhodnutí.
-a další.

Z těchto a dalších důvodů jsem od něj odešla.
Rozhodně nelituji, chodím k lepšímu a citlivějšímu gynekologu.
NEDOPORUČUJI

Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. Jiný

Pan lékař je profesionál.Mě bohužel nevyhovoval osobní přístup:
- pokud voláte z jiného tel.čísla,než je zaregistrované,nemáte možnost se dovolat
- pravidla:jednou přijdete a máte si položit kabelku na židli.Přijdete po druhé,máte si pověsit na věšák. Při další návštěvě dáváte věci na věšák- je to špatně, protože minule se stalo, že nějaká pacientka tíhou tašky věšáček ulomila, máte si to dávat na židli
- při mykóze. Pan doktor řekl, že neví, proč jsem čekala na prohlídku že jsem si měla dojít do lékárny. Při další návštěvě,jsem dostalaproslov,kdo si myslím,že jsem,že si takhle něco kupuji sama v lékařná,že přece nemám přes jeho 20 let zkušeností
- poslední kapkou bylo, když jsem na poslední prohlídku čekala v čekárně (to mi samozřejmě nevadilo,chápu,že někde se prohlídka pacienta protáhne),ale lékař se mi omlouval za zdržení ze slovy,že paní, která byla přede mnou řeší krvácení v době těhotenství
Takže, věřím, že pan doktor je profesionál. Mě bohužel nesedl osobní přístup.

Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem velmi spokojená od první návštěvy po současnost. S lepším gynekologem jsem se nesetkala. Velký odborník, velmi pečlivý, ptá se na souvislosti. Dokumentaci od jiných lékařů, kterou mu předáte, nastuduje a na každé návštěvě ověří, zda nedošlo ke změně. Laboratorní výsledky / výsledky cytologie po podepsání souhlasu zasílá emailem se závěrem fyziologický/patologický. Pokud je jakékoliv podezření na problém, udělá potřebná vyšetření nebo Vás na ně pošle.

Jasná komunikace, proaktivní, ochotný poradit a pomoci. Jeho doporučení, založené na dlouholeté soukromé a nemocniční praxi, si velmi vážím a díky nim jsem se zbavila chronických obtíží. Dobrého gynekologa poznáte podle přístupu při řešení problémů / nemoci. Proto pana doktora velmi doporučuji.

Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. Jiný

NEDOPORUČUJI - K panu doktorovi jsem chodila leta. Nevadilo mi, když při první zmíňce o očkování proti HPV virům začal ukazovat fotografie genitálních bradavic, ani příběh o zemřelých dvojčatech díky odběru plodové vody. Jinak se staral dobře i s dvěma porody. Ale poslední návštěva mě opravdu vyléčila. Běda jak nemáte předplaceno a chcete panu doktorovi zavolat nebo napsat s urgencí. Na nejbližší návštěvě vás bude urážet, zda umíte číst a s internetem, protože z celého dne existuje jediná hodina, kdy se vám možná podaří, že vám telefon někdo zvedne. E-maily padají do spamu a prý se s tím udělat nic nedá. Spraví to jedině peníze, kdy vás pan doktor ze spamového koše milostivě vytáhne. Věta že samoléčbou jsem si všechno zkazila a jestli jsem byla těhotná, tak jsem to dítě zabila, mě dokonale přesvědčila, že pana doktora opravdu nemohu doporučit!

NEDOPORUČUJI. Kvůli praktikám MUDr Jaroslava Vráblíka při preventivní gynekologické prohlídce jsem od něj odešla... NEDOPORUČUJI.

Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. Jiný

Pana doktora můžu doporučit, vše dopře vysvětlí a pošle na na potřebná vyšetření. Prošla jsem s ním 2 těhotenství a můžu doporučit.

Velice šikovný pán doktor, poradi mi vždy všechno co je pro mně nejlepší, pošle kám je potřeba na dalši vyšetření a ošetření. Nemá dlouhou objednavací dobu. Doporučuji.

Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. gynekologické vyšetření

Jsem velmi spokojena s panem doktorem. Všechno Vám vysvětli, ukáže a budete cítit, že Vaše zdraví zajímá ne jenom Vás. Doporučuji.
Yulia D.