Karlovo náměstí 7, Praha
TOP GYNEKOLOGIE s.r.o.

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Velice šikovný pán doktor, poradi mi vždy všechno co je pro mně nejlepší, pošle kám je potřeba na dalši vyšetření a ošetření. Nemá dlouhou objednavací dobu. Doporučuji.

Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. gynekologické vyšetření

Jsem velmi spokojena s panem doktorem. Všechno Vám vysvětli, ukáže a budete cítit, že Vaše zdraví zajímá ne jenom Vás. Doporučuji.
Yulia D.

Naprosta spokojenost. S radosti tohto doktora doporucuji. Velmi peclivy, zodpovi vsechny otazky, na vsechno mysli, opravdu mu zalezi vykonat svou praci na 100%. Nikdy jsem nevidela nekoho tak odusevneleho do gynekologicke profese.

S panem doktorem Vráblikem jsem naprosto spokojená. Vyzkoušela jsem řadu gynekologů, než jsem ho našla, ale od té doby nebylo třeba měnit. Je to skvělý lékař. Profesionální, důkladný a lidský. Umí naslouchat, vysvětlit a pomoci. Co víc si přát? Vřele doporučuji.

K panu doktorovi chodím už dlouhá léta a naprostá spokojenost. Poskytne veškeré informace bez vyptávání, poradí i něco navíc. Je velmi pečlivý, profesionální a s milým přístupem. Chodí k němu i naše ženská část rodiny. Doporučuji ho bez obav i svým kamarádkám. I když už dávno nebydlím v Praze, tak za panem doktorem si ráda dojedu. Opravdu mohu doporučit, kéž by většina doktorů byla jako on :)

K panu doktorovi chodim ja aj moja mama a obe sme velmi spokojne. Je velmi pedantny a otvorene hovori o vasom stave aj o moznostiach, ktore mozu nastat. Chodila som k nemu aj do tehu poradne a maximalna spokojnost.

S panem Vráblíkem jsem maximálně spokojená. Během vyšetření je spíše jako detektiv, který se snaží přijít na kloub všemu, co Vás trápí. Je pohotový a po celou dobu vyšetření se Vám věnuje se 100% nasazením. Je opravdu ujišťující být v rukou někoho, kdo svou profesi vykonává pečlivě a dělá maximum pro spokojenost, a především zdraví svých pacientek. V minulosti jsem prošla ordinacemi více gynekologů (i soukromých), ale žádný z nich se k mému zdraví nestavil tak pečlivě a zodpovědně jako pan Vráblík. Sestřička je taky moc příjemná. Rozhodně doporučuji!

Pan doktor je pečlivý a profesionální, i když někomu se může zdát moc přímý a otevřený. Já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti, chodím k němu již více než 5 let, naštěstí obvykle jen na preventivní prohlídky a v těhotenství bez větších komplikací.