Adresa

Karlovo náměstí 7, Praha
TOP GYNEKOLOGIE s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

P
Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. Jiný

Pana doktora můžu doporučit, vše dopře vysvětlí a pošle na na potřebná vyšetření. Prošla jsem s ním 2 těhotenství a můžu doporučit.


R
Ověřeny pacient

Velice šikovný pán doktor, poradi mi vždy všechno co je pro mně nejlepší, pošle kám je potřeba na dalši vyšetření a ošetření. Nemá dlouhou objednavací dobu. Doporučuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. gynekologické vyšetření

Jsem velmi spokojena s panem doktorem. Všechno Vám vysvětli, ukáže a budete cítit, že Vaše zdraví zajímá ne jenom Vás. Doporučuji.
Yulia D.


M
Ověřeny pacient

Naprosta spokojenost. S radosti tohto doktora doporucuji. Velmi peclivy, zodpovi vsechny otazky, na vsechno mysli, opravdu mu zalezi vykonat svou praci na 100%. Nikdy jsem nevidela nekoho tak odusevneleho do gynekologicke profese.


H
Ověřeny pacient

S panem doktorem Vráblikem jsem naprosto spokojená. Vyzkoušela jsem řadu gynekologů, než jsem ho našla, ale od té doby nebylo třeba měnit. Je to skvělý lékař. Profesionální, důkladný a lidský. Umí naslouchat, vysvětlit a pomoci. Co víc si přát? Vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už dlouhá léta a naprostá spokojenost. Poskytne veškeré informace bez vyptávání, poradí i něco navíc. Je velmi pečlivý, profesionální a s milým přístupem. Chodí k němu i naše ženská část rodiny. Doporučuji ho bez obav i svým kamarádkám. I když už dávno nebydlím v Praze, tak za panem doktorem si ráda dojedu. Opravdu mohu doporučit, kéž by většina doktorů byla jako on :)


T
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim ja aj moja mama a obe sme velmi spokojne. Je velmi pedantny a otvorene hovori o vasom stave aj o moznostiach, ktore mozu nastat. Chodila som k nemu aj do tehu poradne a maximalna spokojnost.


V
Ověřeny pacient

S panem Vráblíkem jsem maximálně spokojená. Během vyšetření je spíše jako detektiv, který se snaží přijít na kloub všemu, co Vás trápí. Je pohotový a po celou dobu vyšetření se Vám věnuje se 100% nasazením. Je opravdu ujišťující být v rukou někoho, kdo svou profesi vykonává pečlivě a dělá maximum pro spokojenost, a především zdraví svých pacientek. V minulosti jsem prošla ordinacemi více gynekologů (i soukromých), ale žádný z nich se k mému zdraví nestavil tak pečlivě a zodpovědně jako pan Vráblík. Sestřička je taky moc příjemná. Rozhodně doporučuji!


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je pečlivý a profesionální, i když někomu se může zdát moc přímý a otevřený. Já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti, chodím k němu již více než 5 let, naštěstí obvykle jen na preventivní prohlídky a v těhotenství bez větších komplikací.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti