Adresa

Karlovo náměstí 7, Praha
TOP GYNEKOLOGIE s.r.o.

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient

Velice šikovný pán doktor, poradi mi vždy všechno co je pro mně nejlepší, pošle kám je potřeba na dalši vyšetření a ošetření. Nemá dlouhou objednavací dobu. Doporučuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: TOP GYNEKOLOGIE s.r.o. gynekologické vyšetření

Jsem velmi spokojena s panem doktorem. Všechno Vám vysvětli, ukáže a budete cítit, že Vaše zdraví zajímá ne jenom Vás. Doporučuji.
Yulia D.


M
Ověřeny pacient

Naprosta spokojenost. S radosti tohto doktora doporucuji. Velmi peclivy, zodpovi vsechny otazky, na vsechno mysli, opravdu mu zalezi vykonat svou praci na 100%. Nikdy jsem nevidela nekoho tak odusevneleho do gynekologicke profese.


H
Ověřeny pacient

S panem doktorem Vráblikem jsem naprosto spokojená. Vyzkoušela jsem řadu gynekologů, než jsem ho našla, ale od té doby nebylo třeba měnit. Je to skvělý lékař. Profesionální, důkladný a lidský. Umí naslouchat, vysvětlit a pomoci. Co víc si přát? Vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už dlouhá léta a naprostá spokojenost. Poskytne veškeré informace bez vyptávání, poradí i něco navíc. Je velmi pečlivý, profesionální a s milým přístupem. Chodí k němu i naše ženská část rodiny. Doporučuji ho bez obav i svým kamarádkám. I když už dávno nebydlím v Praze, tak za panem doktorem si ráda dojedu. Opravdu mohu doporučit, kéž by většina doktorů byla jako on :)


T
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim ja aj moja mama a obe sme velmi spokojne. Je velmi pedantny a otvorene hovori o vasom stave aj o moznostiach, ktore mozu nastat. Chodila som k nemu aj do tehu poradne a maximalna spokojnost.


V
Ověřeny pacient

S panem Vráblíkem jsem maximálně spokojená. Během vyšetření je spíše jako detektiv, který se snaží přijít na kloub všemu, co Vás trápí. Je pohotový a po celou dobu vyšetření se Vám věnuje se 100% nasazením. Je opravdu ujišťující být v rukou někoho, kdo svou profesi vykonává pečlivě a dělá maximum pro spokojenost, a především zdraví svých pacientek. V minulosti jsem prošla ordinacemi více gynekologů (i soukromých), ale žádný z nich se k mému zdraví nestavil tak pečlivě a zodpovědně jako pan Vráblík. Sestřička je taky moc příjemná. Rozhodně doporučuji!


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je pečlivý a profesionální, i když někomu se může zdát moc přímý a otevřený. Já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti, chodím k němu již více než 5 let, naštěstí obvykle jen na preventivní prohlídky a v těhotenství bez větších komplikací.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti