Adresa

Mášova 20, Brno
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient

Super doktor ne měnila bych ani zanic odborník a ještě k tomu pojídat to se těžko hledá chodím k němu už 20 let i z vnučkou a teď i manžel


Ověřeny pacient

Chodíme k panu doktorovi celá rodina (6 lidí) od založení jeho praxe to jest asi 22 let. Chodíme pravidelně a za tu dobu jsme v čekárně NIKDY! nečekali. Když jsem na to jednou poukázala, že nestihnu ani otevřít časopis a už jsem na řadě, tak mi odpověděl, že sám nesnáší někde čekat. Dokonce když přijdeme na čas tak si nestíháme vyčistit zuby, protože už stojí v čekárně a z legrace se dívá na hodinky s větou : Kdopak půjde první? Nejvíce mě pobavil pan doktor, když mi volal a začal větou : ,,U telefonu váš oblíbený zubní lékař." Takže má mimo jiné i velký smysl pro humor a vždycky se s ním zasmějeme. Pokud se nedovoláte sestře, zavolá vám zpět a ochotně vás objedná. Po odborné stránce se mu nedá naprosto co vytknout. Je ochotný, vyslechne vás a zajímá se o vás i jako o člověka. Při nepříjemném vrtání někdy říká "teď budu chviličku hnusnej," vnímá vás a často i připíchne injekci, aby vás netrápil. Máme ho celá rodina moc rádi a vždycky se k němu těšíme což není normální, ale je to tak. Všici holasičáci :-)


M
Ověřeny pacient

K tomuto zubaři chodím nějakých devět let. Je pravda, že čekací lhůty jsou delší - 2 až 3 týdny, Ale možná je to tak u všech doktorů - mají hodně pacientů. Chodím prakticky výhradně na pravidelné prohlídky s občasným plombováním.

Velmi se mi líbí, že pokud je člověk objednán na určitou hodinu, nečeká vůbec nebo minimálně. V osobním kontaktu je pan Vostrejž vstřícný a příjemný, stejně jako sestra.

Mohu doporučit.


Velmi dobrý lékař.


vynikající lékař


Jen mě zaráží ta prázdná čekárna!


Kdo tam nebyl neuvěří!!! Vynikajicí Tým!!! Pacienti z Mistřína
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Osobně jsem měla možnost vyzkoušet pár zubních lékařů a specialistů, než jsem měla to štěstí potkat se osobně s panem doktorem Jaroslavem Vostrejžem. Jeho naprosto profesionální přístup, ochota, finální výsledek potřebných zákroků je s předchozími zkušenostmi s jinými zubními lékaři nesrovnatelný. Samozřejmě pochvalu si zaslouží celý tým včetně sestřičky a laborantek. I když nyní nebydlím v Brně, musím zdůraznit, že i kdybych měla dojíždět z větších dálek, tak to udělám....a nikdy bych neměnila. Jen je mi líto, že jsem neměla to štěstí dříve....Mažáriová Jana


K panu doktorovi Vostrejžovi chodím už hezkou řádku let.Je to velmi milý a hodný člověk,který dovede kdykoli pomoct a poradit,utěšit,pokud je třeba ,má velmi lidský přístup k pacientovi.U něj se nikdy nebojím.Skvělý je i po odborné stránce,takže jsem ráda,že ho mám. Neopomenu také pochválit sestřičku,která je také velice milá a vždy usměvavá.Chodit k zubaři sem-to je radost,ne stres.E.P.


B

Šikovný,milý atd. atd.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti