Umístění: Dermatovenerologie

Pana doktora mohu jen doporučit. Je sice svůj, ale je vidět, že svému oboru opravdu rozumí. Dříve jsem navštěvovala dermatologa, který mi vnucoval jen přípravky od společností, se kterými měl uzavřenou spolupráci. S tím se u pana doktora nesetkáte a proto si cením jeho férového jednání.

Vinohradská 1513/176, Praha
Dermatovenerologie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Dermatovenerologie Bradavice

Je super, že pan doktor bere bez objednání. Vyřešil mi bradavici bez dusíku, kterého se bojím. Předepsal mi na ni roztok, který jsem si 3x namazala a bradavice zmizela!!! Opravdu neuvěřitelné.

Umístění: jiné místo

Já se omlouvám, nevím čím to bylo způsobené, ale pan doktor usnul 4x během psaní ať propiskou, nebo na PC. To co napsal následně po sobě nemohl přečíst. Rozuměla jsem mu každé 3. slovo. Na vyrážku po antb mi napsal kotykojdy. Ty si ale nevyzvednu a hned ráno jdu na jiné kožní. Nikdy více.

Jak si může lékař ve 21. století dovolit jednat tak, že se Vám po tom, co za ním jdete s problémem vysměje, že chcete odběr krve, následně Vám sdělí, že jste “zoufalej” a bez jakékoli prohlídky vypisuje recept? Tak může. Je to přesně tento lékař, jehož recept nepovažuju za kompetentní stejně jako jeho jednání a přístup. Absolutně neprofesionální.

Dobrý den,a s panem doktorem vždy příjemný a pěkný...Hluboce smekám,s jakou péčí se věnoval mé hluboké ráně a i psychicky mě podržel..Veliké díky za vše,jsem šťastná,že k Vám mohu chodit a že jste...N.Rysová

Téměr od narození trpím atopickým ekzémem. Péče u pana doktora je vynikající. Více než dvacet let jsem obcházela různé kožní lékaře a nikdo mi nedokázal pomoci a poradit. K panu doktorovi jsem se dostala ve stavu rozsáhlého zánětu, ruce mi svědily a bolely tak, že jsem téměř nemohla spát a pracovat. Již po první návštěvě se můj stav výrazně zlepšil, byla jsem o všem důkladně poučena a pan doktor mi pomohl vyvrátit řadu mýtů o léčbě, které jsem za ta léta posbírala. Do té doby mi nikdo tam kompletní servis neposkytl. Nyní procházím systematickou léčbou. Je pravda, že mastí mám předepsaných opravdu hodně, ale vše co jsem u pana doktora užívala a užívám mi pomohlo. Vřele doporučuji všem, kteří mají chronické kožní problémy.

C

K panu doktorovi chodím přes patnáct let.Na Zeleném pruhu měl vždy práznou čekárnu, což také ovlivňovalo moji volbu lékaře.Pravdou bylo telefonování a pozdní příchody.Jeho schopnosti diagnostikovat nemoci byly omezeny zkušenostmi.Nyní má ordinaci Na Vinohradech, v čekárně lidi a nebýt jeho, domnívám se, že by mi můj problém nepomohl nikdo jiný řešit.
Dnes můžu jen doporučit.

Pro me je nejskvelejsi dermatolog a to ze jsem jich za zivot musela vystridat snad 20, nez jsem ho nasla. pak si prestehoval ordinaci a ja ho 2roky nemohla najit! mezitim jsem s temi ostatnimi trpela jako pes! pak jsem pana doktora nasla a vynadala mu ze tak zmizel,zmenil cislo a jsem stastna ze ho nakonec nasla! Jeste ma syna dermatologa se stejnym jmenem,ale s nim zkusenost nemam...

Pana doktora si nemohu vynachválit. Sice má svérázné způsoby, ale mě nevadí a dalo by se říci, že se mi tento způsob jednání a postojů i líbí. Opravdu dokáže pomoci a ač se nezdá je i velmi vnímavý, co se týká psychiky pacienta. Jestli se chcete skutečně uzdravit a to ještě tim nejlevnějším způsobem, doporučuji MUDr. Krauskopfa.

Pan doktor má sice někdy zvláštní styl komunikace a jednání, je holt "svůj":-), ale je naprosto vynikající diagnostik!!! Vždy mi maximálně pomohl! Nejen s vyrážkami, alergickými reakcemi, ekzémem atp., ale i s "odporným cosi" na obličeji. Tři lékaři před ním mi řekli, že se jedná o pásový opar... On se jen letmo podíval, řekl, že se jedná o plíseň. Na kožní klinice to ze vzorku kůže potvrdili. Nasadil mastičku a po pár dnech jsem zas "vypadala jako člověk"!:) DOPOROČUJI!

Umístění: Dermatovenerologie Bradavice

Umístění: jiné místo