MUDr.

Jaroslav Krauskopf

Kontaktní informace

• N

Dobrý den,a s panem doktorem vždy příjemný a pěkný...Hluboce smekám,s jakou péčí se věnoval mé hluboké ráně a i psychicky mě podržel..Veliké díky za vše,jsem šťastná,že k Vám mohu chodit a že jste...N.Rysová

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    Na základě doporučení jsem navštívila paní doktorku kvůli ne moc povedené aplikace výplně. Je to asi moje nejlepší… Více

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Ekaterina Viatckova
    Ekaterina Viatckova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Jana Synková
    Jana Synková
    Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• D

Jak si může lékař ve 21. století dovolit jednat tak, že se Vám po tom, co za ním jdete s problémem vysměje, že chcete odběr krve, následně Vám sdělí, že jste “zoufalej” a bez jakékoli prohlídky vypisuje recept? Tak může. Je to přesně tento lékař, jehož recept nepovažuju za kompetentní stejně jako jeho jednání a přístup. Absolutně neprofesionální.

• N

• V

Téměr od narození trpím atopickým ekzémem. Péče u pana doktora je vynikající. Více než dvacet let jsem obcházela různé kožní lékaře a nikdo mi nedokázal pomoci a poradit. K panu doktorovi jsem se dostala ve stavu rozsáhlého zánětu, ruce mi svědily a bolely tak, že jsem téměř nemohla spát a pracovat. Již po první návštěvě se můj stav výrazně zlepšil, byla jsem o všem důkladně poučena a pan doktor mi pomohl vyvrátit řadu mýtů o léčbě, které jsem za ta léta posbírala. Do té doby mi nikdo tam kompletní servis neposkytl. Nyní procházím systematickou léčbou. Je pravda, že mastí mám předepsaných opravdu hodně, ale vše co jsem u pana doktora užívala a užívám mi pomohlo. Vřele doporučuji všem, kteří mají chronické kožní problémy.

• C

K panu doktorovi chodím přes patnáct let.Na Zeleném pruhu měl vždy práznou čekárnu, což také ovlivňovalo moji volbu lékaře.Pravdou bylo telefonování a pozdní příchody.Jeho schopnosti diagnostikovat nemoci byly omezeny zkušenostmi.Nyní má ordinaci Na Vinohradech, v čekárně lidi a nebýt jeho, domnívám se, že by mi můj problém nepomohl nikdo jiný řešit.
      Dnes můžu jen doporučit.

• Pro me je nejskvelejsi dermatolog a to ze jsem jich za zivot musela vystridat snad 20, nez jsem ho nasla. pak si prestehoval ordinaci a ja ho 2roky nemohla najit! mezitim jsem s temi ostatnimi trpela jako pes! pak jsem pana doktora nasla a vynadala mu ze tak zmizel,zmenil cislo a jsem stastna ze ho nakonec nasla! Jeste ma syna dermatologa se stejnym jmenem,ale s nim zkusenost nemam...

• Pana doktora si nemohu vynachválit. Sice má svérázné způsoby, ale mě nevadí a dalo by se říci, že se mi tento způsob jednání a postojů i líbí. Opravdu dokáže pomoci a ač se nezdá je i velmi vnímavý, co se týká psychiky pacienta. Jestli se chcete skutečně uzdravit a to ještě tim nejlevnějším způsobem, doporučuji MUDr. Krauskopfa.

• Pan doktor má sice někdy zvláštní styl komunikace a jednání, je holt "svůj":-), ale je naprosto vynikající diagnostik!!! Vždy mi maximálně pomohl! Nejen s vyrážkami, alergickými reakcemi, ekzémem atp., ale i s "odporným cosi" na obličeji. Tři lékaři před ním mi řekli, že se jedná o pásový opar... On se jen letmo podíval, řekl, že se jedná o plíseň. Na kožní klinice to ze vzorku kůže potvrdili. Nasadil mastičku a po pár dnech jsem zas "vypadala jako člověk"!:) DOPOROČUJI!

• Pan doktor je moc fajn. 2 roky jsem si léčila miniaturní bércový vřed u 2 lékařů, teprve u pana doktora jsem za 3/4 roku byla svého problému zbavena. Je pravda, že pan doktor je bez sestry, ale já chodím na objednání v odpoledních hodinách a čekám maximálně 15 minut. Holt není člověk ten aby se zalíbil lidem všem. Já bych se nebála pana doktora komukoliv doporučit.

• Chodím k němu již léta, podle mě je opravdu odborník, veškeré potíže vždy s úspěšným výsledkem vyléčí a nejen u mě, ale i mých znamých.Pomohl už i v beznadějných případech, kdy si jiní lékaři nevěděli rady. Je sice trochu svérázný, ale osobně mám radši lékaře-odborníka než lékaře tzv. "papírového", který je přesný jak hodinky atd. Pokud se týká odbornosti lze doktora Krauskopfa jen chválit a to je myslím u lékaře nejdůležitější.

• J

Byl jsem u MUDr. Kraukskopfa zhruba před rokem - poté co se mi po jedné návštěvě bazénu v cizině objevily na chodidle bradavice. Čekárna tenkrát byla myslím poloprázdná. Na řadu jsem se tak dostal poměrně rychle. Zde jsem byl po prohlédnutí předobjednán na termín, kdy nejspíš bude dusík. Zároveň jsem ihned dostal předpis na framykoin, abych byl vybaven a příště na to nemusel myslet + ještě nějakou mast. Následně jsem se již telefonicky domluvil na konkrétním datu, kdy dusík budou mít. Při další návštěvě jsem šel na řadu takřka hned, vypálení proběhlo za pár minut. Je pravda že je to drsná metoda a dlouho se to pak hojí, ale od té doby je to OK.
      Trochu mne udivilo, že jsem ani jednou neplatil poplatek 30Kč. Dokonce ani v záznamech pojišťovny platby za vyšetření a ošetření nefigurují. Tak nevím z čeho pan doktor žije, ale mě pomohl.
      Je pravda, že mi přišlo, že je pan doktor trošku méně obratný, ale na mé ošetření to nemělo výraznější vliv, takže mohu doporučit.