Jaroslav Krauskopf, dermatolog Praha

MUDr. Jaroslav Krauskopf

Dermatolog

19 názorů

Uložit


Adresa

Vinohradská 1513/176, Praha
Dermatovenerologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Umístění: Dermatovenerologie Jiný

navštívila jsem pana doktora za účelem exzému na hrudi, pan doktor mi nejdřív sepsal kartu, kde napsal špatně mé telefonní číslo a když jsem se ho snažila opravit-nerozuměl, tak jsem to nechala být. Pak vypisoval 20 minut recept, během toho 10x usnul a rozumět mu bylo každá druhá věta. Po 20 minutách vypisování receptu mu došlo že tento lék na recept být nemusí a napsal mi jméno léku na kus papíru. Myslím že kožní lékař to špatný není ale existují i mnohem lepší volby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Umístění: Dermatovenerologie Jiný

Pan doktor je malinko svérázný, ale musím rict, ze je super. Problém chce nejen zalecit, ale také jako první a jediný lékař projevil snahu, ze po zaleceni bychom mohli zkusit zapracovat na tom, aby se mi už nevracel (mam vyrazku ze slunicka). Doporučuji všemi deseti :)


K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Neidentifikovatelný bolestivý zánět prsu

Pan doktor Krauskopf je odlišný naprosto diametrálně, je jak z jiného světa, je velmi lidský, má neskutečně "citlivé radary", je velmi vnímavý. Po třech návštěvách u něj, kdy první byla správná diagnostika, kdy rok jiná lékařská pracoviště, neodhalila, že to zarudlé na prsu a bolestivé je exem a ne zánět prsní žlázy ba ani naštěstí rakovina. Kouknul, poptal se a správně vyhodnotil. Měla jsem s sebou výsledek ze sona a mamografu a podezření vyřknuté alergoložkou, že možná růže?...Ano, špatně se k němu dovolává, ano je bez sestry, ano, nemá v 21. století moderně vybavenou kancelář, ano píše ručně či na historickém stroji, ano, během vyšetření usíná, ale je vtipnej, vnímavej a skvělej diagnostik. A hrozně upovídanej a křičí, že je to slyšet i mimo ordinaci skrz zavřené dveře. Ale jeho lidské a lékařské kvality vítězí na celé čáře!


N
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerologie

Pana doktora mohu jen doporučit. Je sice svůj, ale je vidět, že svému oboru opravdu rozumí. Dříve jsem navštěvovala dermatologa, který mi vnucoval jen přípravky od společností, se kterými měl uzavřenou spolupráci. S tím se u pana doktora nesetkáte a proto si cením jeho férového jednání.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerologie Bradavice

Je super, že pan doktor bere bez objednání. Vyřešil mi bradavici bez dusíku, kterého se bojím. Předepsal mi na ni roztok, který jsem si 3x namazala a bradavice zmizela!!! Opravdu neuvěřitelné.


D
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Já se omlouvám, nevím čím to bylo způsobené, ale pan doktor usnul 4x během psaní ať propiskou, nebo na PC. To co napsal následně po sobě nemohl přečíst. Rozuměla jsem mu každé 3. slovo. Na vyrážku po antb mi napsal kotykojdy. Ty si ale nevyzvednu a hned ráno jdu na jiné kožní. Nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Jak si může lékař ve 21. století dovolit jednat tak, že se Vám po tom, co za ním jdete s problémem vysměje, že chcete odběr krve, následně Vám sdělí, že jste “zoufalej” a bez jakékoli prohlídky vypisuje recept? Tak může. Je to přesně tento lékař, jehož recept nepovažuju za kompetentní stejně jako jeho jednání a přístup. Absolutně neprofesionální.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Dobrý den,a s panem doktorem vždy příjemný a pěkný...Hluboce smekám,s jakou péčí se věnoval mé hluboké ráně a i psychicky mě podržel..Veliké díky za vše,jsem šťastná,že k Vám mohu chodit a že jste...N.Rysová


V
Ověřeny pacient

Téměr od narození trpím atopickým ekzémem. Péče u pana doktora je vynikající. Více než dvacet let jsem obcházela různé kožní lékaře a nikdo mi nedokázal pomoci a poradit. K panu doktorovi jsem se dostala ve stavu rozsáhlého zánětu, ruce mi svědily a bolely tak, že jsem téměř nemohla spát a pracovat. Již po první návštěvě se můj stav výrazně zlepšil, byla jsem o všem důkladně poučena a pan doktor mi pomohl vyvrátit řadu mýtů o léčbě, které jsem za ta léta posbírala. Do té doby mi nikdo tam kompletní servis neposkytl. Nyní procházím systematickou léčbou. Je pravda, že mastí mám předepsaných opravdu hodně, ale vše co jsem u pana doktora užívala a užívám mi pomohlo. Vřele doporučuji všem, kteří mají chronické kožní problémy.


C
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím přes patnáct let.Na Zeleném pruhu měl vždy práznou čekárnu, což také ovlivňovalo moji volbu lékaře.Pravdou bylo telefonování a pozdní příchody.Jeho schopnosti diagnostikovat nemoci byly omezeny zkušenostmi.Nyní má ordinaci Na Vinohradech, v čekárně lidi a nebýt jeho, domnívám se, že by mi můj problém nepomohl nikdo jiný řešit.
Dnes můžu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti