Vídeňská 800, Praha
Thomayerova nemocnice

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

2.5

O
Umístění: Thomayerova nemocnice Jiný

Vynikající odborník, který dokázal vyřešit urologický problém, se kterým si na jiném pracovišti nevěděli rady. Věcně a empaticky komunikuje a reaguje na dotazy pacientů. Mohu jen doporučit.

Umístění: Thomayerova nemocnice

Co napsat o člověku, co se podílel na záchraně mého života a i na tom, že zůstanu mužem?
V Thomayerově nemocni jsem byl hospitalizován několik týdnů s velice vzácným, ale zároveň velice závažným a život přímo ohrožujícím onemocněním.
Ano, pan primář Jarabák mluví stručně, ale jasně. Jedná rychle, ale přímo. Do teď si pamatuji ten moment, kdy on poprvé řekl stručně a jasně jak se při mé léčbě bude postupovat. Byl to on, kdy mi přímo věnoval péči. Není tak "ukecaný"? Není na první pohled takový pohodový "sympaťák"? Možná a to jen na první pohled. Za pár týdnů toho člověk vidí malinko víc.
Co vím jistě je, že panu primáři Jarabákovi opravdu záleželo na tom, abych se z toho dostal. A vím jistě, že pro to dělal to nejlepší.
Kdyby mi příště šlo opět o život, budu rád když někdo opět přijde a stručně, jasně a rychle řekne jak mi pomoct a to na základě nezpochybnitelné odbornosti a také rozhodnosti.

Dnes jsem měla tu čest s panem doktorem Jarabákem a musím souhlasit s předchozími hodnoceními. Takto arogantní, protivný lékař nemá ve zdravotnictví co dělat. I přes upozornění že jsem kojící matka, mi předepsal léky pro nekojící, přestože v příbalovém letáku bylo jasně napsáno, že lék kojící nesmí. No něco neskutečného. A takoví doktoři chtějí zvýšit plat!!! Vyhněte se mu velkým obloukem!

Ležela jsem několid dní v Thomayerově nemocnici - urologickém oddělení. Vedoucím tohoto oddělení je MUDr. Jarabák. Za svůj život mám již několik zkušeností s různými nemocnicemi v ČR, ale jen velmi sporadicky jsem se stekala s tak neosobním a arogantním přístupem ze strany lékaře, jaký předváděl tento doktor. Říká se, že "ryba smrdí od hlavy". On a celý jeho tým postrádají základní předpoklady, kterými se musí vyznačovat opravdu dobrý lékař : a a to je empatie a lidský přístup. Nezpochybňuji jejich odbornost, jakkoliv dobří jsou operatéři - pokud budou přistupovat k pacientům jako k pořadovým číslům - neměli by pracovat ve zdravotnictví. Myslím, že na každé lékařské fakultě se vyučuje, jak nesmírně důležitá je pro pacienta psychika. Na těchto hodinách MUDr. Jarabák a jeho lidé pravděpodobně chyběli. Toto oddělení - včele s jejich vedoucím lékařem - vřele nedoporučuji.

Dnes v 5,30 jsem přivezla manžela s velice silnými bolestmi břicha na urologii v Thomayerově nemocnici v Krči. Sloužil dr. Jarabák. Chtěla jsem s manželem zůstat v ordinaci, protože vím, že má pacient právo mít u sebe, i při vyšetření, doprovod. Dr.jarabák chtěl, abych odešla, já jsem to odmítla. chvíli jsme se dohadovali, kdo má jaké právo, a nakonec dr.Jarabák řekl, že jestli neodejdu, odejde on...Neodešla jsem. Jsem také lékař a je mi hanba, když jsem svědkem toho, jak se doktor dokáže arogantně chovat ke svému pacientovi nebo k jeho doprovodu. Kromě toho komunikace pana doktora s pacientem při vyšetřování byla naprosto nedostatečná. Lékař by měl pacienta informovat o krocích, které hodlá podniknout...zvláště na vyšetření přes konečník by měl pacienta upozornit. Pan doktor by měl strávit nějaký čas v nemocnici jako pacient, možná by se jeho chování zlepšilo.