Adresa

Vídeňská 800, Praha
Thomayerova nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
5 názorů

O
Umístění: Thomayerova nemocnice Jiný

Vynikající odborník, který dokázal vyřešit urologický problém, se kterým si na jiném pracovišti nevěděli rady. Věcně a empaticky komunikuje a reaguje na dotazy pacientů. Mohu jen doporučit.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Thomayerova nemocnice

Co napsat o člověku, co se podílel na záchraně mého života a i na tom, že zůstanu mužem?
V Thomayerově nemocni jsem byl hospitalizován několik týdnů s velice vzácným, ale zároveň velice závažným a život přímo ohrožujícím onemocněním.
Ano, pan primář Jarabák mluví stručně, ale jasně. Jedná rychle, ale přímo. Do teď si pamatuji ten moment, kdy on poprvé řekl stručně a jasně jak se při mé léčbě bude postupovat. Byl to on, kdy mi přímo věnoval péči. Není tak "ukecaný"? Není na první pohled takový pohodový "sympaťák"? Možná a to jen na první pohled. Za pár týdnů toho člověk vidí malinko víc.
Co vím jistě je, že panu primáři Jarabákovi opravdu záleželo na tom, abych se z toho dostal. A vím jistě, že pro to dělal to nejlepší.
Kdyby mi příště šlo opět o život, budu rád když někdo opět přijde a stručně, jasně a rychle řekne jak mi pomoct a to na základě nezpochybnitelné odbornosti a také rozhodnosti.


N
Ověřeny pacient

Dnes jsem měla tu čest s panem doktorem Jarabákem a musím souhlasit s předchozími hodnoceními. Takto arogantní, protivný lékař nemá ve zdravotnictví co dělat. I přes upozornění že jsem kojící matka, mi předepsal léky pro nekojící, přestože v příbalovém letáku bylo jasně napsáno, že lék kojící nesmí. No něco neskutečného. A takoví doktoři chtějí zvýšit plat!!! Vyhněte se mu velkým obloukem!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Ležela jsem několid dní v Thomayerově nemocnici - urologickém oddělení. Vedoucím tohoto oddělení je MUDr. Jarabák. Za svůj život mám již několik zkušeností s různými nemocnicemi v ČR, ale jen velmi sporadicky jsem se stekala s tak neosobním a arogantním přístupem ze strany lékaře, jaký předváděl tento doktor. Říká se, že "ryba smrdí od hlavy". On a celý jeho tým postrádají základní předpoklady, kterými se musí vyznačovat opravdu dobrý lékař : a a to je empatie a lidský přístup. Nezpochybňuji jejich odbornost, jakkoliv dobří jsou operatéři - pokud budou přistupovat k pacientům jako k pořadovým číslům - neměli by pracovat ve zdravotnictví. Myslím, že na každé lékařské fakultě se vyučuje, jak nesmírně důležitá je pro pacienta psychika. Na těchto hodinách MUDr. Jarabák a jeho lidé pravděpodobně chyběli. Toto oddělení - včele s jejich vedoucím lékařem - vřele nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Dnes v 5,30 jsem přivezla manžela s velice silnými bolestmi břicha na urologii v Thomayerově nemocnici v Krči. Sloužil dr. Jarabák. Chtěla jsem s manželem zůstat v ordinaci, protože vím, že má pacient právo mít u sebe, i při vyšetření, doprovod. Dr.jarabák chtěl, abych odešla, já jsem to odmítla. chvíli jsme se dohadovali, kdo má jaké právo, a nakonec dr.Jarabák řekl, že jestli neodejdu, odejde on...Neodešla jsem. Jsem také lékař a je mi hanba, když jsem svědkem toho, jak se doktor dokáže arogantně chovat ke svému pacientovi nebo k jeho doprovodu. Kromě toho komunikace pana doktora s pacientem při vyšetřování byla naprosto nedostatečná. Lékař by měl pacienta informovat o krocích, které hodlá podniknout...zvláště na vyšetření přes konečník by měl pacienta upozornit. Pan doktor by měl strávit nějaký čas v nemocnici jako pacient, možná by se jeho chování zlepšilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti