Gynekologicko-porodnická ambulance
Na Florenci 19, Praha

Specializace: reprodukční medicína (léčba neplodnosti)

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

O miminko jsme se s partnerem snažili necelých 5 let, z toho přes 2 roky na klinice v Lbc, kde se bohužel nedařilo a přišla jsem si tam spíše jako kdyby na mě zkoušeli všechno možné. Po 6 nezdařených transferech jsem se dostala k panu Hulvertovi a to změnilo vše. Nejen, že mi svým přístupem vlil novou energii do žil, ale opravdu dělal vše pro to, aby nám pomohl k miminku. Jeho přístup je naprosto úžasný a péče celého jeho týmu je skvělá. Panu doktorovi se povedlo na první pokus to, co jiným za celé roky ne. Takže pana doktora vřele doporučuji a nedám na něj dopustit, je to člověk se srdcem na správném místě a svou práci zbožňuje a dělá vše proto, aby ženám pomohl k vytouženému miminku.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

Čekací doba - nepodstatné, když čekáte 5 let na dítě a máte poslední pokus...Lokalita, vybavení - super, navíc chemie, empatie, starostlivost, péče, k tomu dostupné špičkové embryoložky, spolehliví kolegové, co chcete víc? Dvojčata bez mála 7 let (rodiči jsme nakonec od cca 35, otec 45 let), děti skvělí parťáci, sice nejmladší, ale nejlepší ve třídě - akorát nás přirozeně stále zkoušej...

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

Já určitě nedoporučuji. Jsem i po letech postupy pana doktora velmi traumatizovaná. Ano, on je velmi milý a komunikativní, na to ve špatném nevzpomínám a když vše běží dobře, tak to musí působit skvěle, ale i já považuji jeho přístup za nebezpečně laxní. I přesto, že jsem opakovaně byla objednávána až po půl roce a čas tím dost rychle plynul, tak nepovažoval za nutné mne převést přímo do IVF centra a moje obavy z toho zlehčoval. Jinak pan doktor mne vzhledem ke krátkosti mého vztahu ve 41 letech poslal domů, ať to ještě rok zkouším přirozenou cestou bez náběrů u mne a zjištění spermiogramu partnera. Až na inseminaci - prvním zákroku více jak 1,5 rok poté!!! jsem se velmi nešetrně od cizího lékaře dozvěděla, že spermiogram (první vyš. od pana primáře) je špatný a naprosto nevhodný na tento zákrok, ale jestli chci, tak to tedy aplikuje, a takto ve velmi pomalém tempu to šlo dál. Samozřejmě přibývalo od pana doktora více informací o tom, jak narůstající věk hraje proti ženě.
Jsem sama lékař, tudíž jsem z kolegiality dlouho váhala zda hodnocení zveřejním, ale nacházím nyní, ve srovnáním s péčí v jiném IVF centru další a další pochybení, včetně zjištění, že se spermiogramem mého partnera se dá něco dělat, stačí ho poslat k andrologovi.. Tudíž již mám potřebu se podělit. Možná jsem se i styděla, že jsem neodešla dřív.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

MUDr. Jaroslav Hulvert je jedním z nejlepších lékařů v oblasti potíží s otěhotněním v České republice. Profesně je velice erudovaný, na sále extrémně šikovný. Také jeho lidská stránka pomáhá k jeho skvělým výsledkům, umí podpořit a dodat optimismus i když se oplodnění delší dobu nedaří. Já osobně jsem šťastná, že jsme na něj získali doporučení a naše očekávání spíše předčil. Má rozumný přístup a věnuje se jen podstatě, netahá z lidí peníze.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

Nechápu negativní komentář vyčítající hrubost pana doktorovi. Jsem jeho pacientkou několik let, včetně těhotenství a vždy byl milý, pečlivý, vysvětloval atd.
Jediné co je fakt šílené je časté a dlouhé čekání (klidně hodinu i víc) navzdory objednání. Jako lékaři mu ale nemám co vytknout.

Bohuzel mam velice negativni zkusenost. Chybi empatie, slusne chovani k zenam a profesionalita. Nekonecne cekani (nejkratsi doba cekani 45 min.), hrube a agresivni zachazeni pri chirurg. zasahu, absence partnerskeho pristupu a arogance. Zenam, ktere v takto delikatni oblasti pece cekaji od lekare empatii, slusnost, profesionalitu a partnersky pristup, rozhodne nedoporucuji.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance

Pan doktor Hulvert je největší profesionál na svém místě. Prošla jsem si řadou ordinací, kde byli arogantní lékaři, kteří neléčili můj problém s PCOS a chtěli mě hned hnát do IVF a někteří hrozili i neplodností. Vždy jsem od nich odcházela s brekem. Od pana doktora jsem vždy odcházela s úsměvem, dobrou náladou a pocitem, že jsem v těch nejlepších rukou. Přišla jsem k němu v listopadu na první konzultaci a v březnu mě předával mému regulérnímu gynekologovi s prvním ultrazvukem našeho miminka. Vždy usměvavý, vše v klidu vysvětlí, je empatický a netrpí božským syndromem. Každému ho mohu doporučit. Ačkoliv jsem se bránila hormonům pro podporu těhotenství, nebylo u mě jiné varianty, ale pan doktor mi dal takové prášky, že vše bylo úspěšné napoprvé, bez jakéhokoliv vedlejšího účinku...…

Musím říct, že zpětně hodnotím pana doktora ne příliš kladně. Díky jeho laxnímu přístupu teď musím na hysteroskopii. Zkrátka to, co on považuje za normální věc, jiný doktor nikoliv. Věřím, že tedy vše dobře dopadne, ale jsem ráda, že už u něj nejsem.

Pan doktor je výborný profesionál a dobrý člověk. Vděčím mu za to, že se moje dvojčata narodila přirozenou cestou, ve 39. týdnu těhotenství. Musím ho pochválit ve všech ohledech.

Pan doktor je moc milý a na vše mi odpoví.. V těhotenství se ke mě taky choval moc hezky a pořád se ptal, jestli nemám nějaké otázky. A když mám nějaký problém, tak ho se mnou hned vyřeší. Jen jednou ho zastupovala nějaká paní doktorka a ta mi moc nesedla.. Hned mi vnucovala očkování proti rakovině děložního čípku (V tu dobu mi bylo 22 a pořád mám stálého partnera- manžela). Já pana doktora mohu jen doporučit.