Jaroslav Hulvert, gynekolog Praha

Prim. MUDr. Jaroslav Hulvert

Uložit

Gynekolog Více

62 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Na Florenci 19, Praha
Gynekologicko-porodnická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Jankovcova 1569/2c, Praha
ISCARE Klinické centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Specializace: reprodukční medicína (léčba neplodnosti)


Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřená osoba
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

Já určitě nedoporučuji. Jsem i po letech postupy pana doktora velmi traumatizovaná. Ano, on je velmi milý a komunikativní, na to ve špatném nevzpomínám a když vše běží dobře, tak to musí působit skvěle, ale i já považuji jeho přístup za nebezpečně laxní. I přesto, že jsem opakovaně byla objednávána až po půl roce a čas tím dost rychle plynul, tak nepovažoval za nutné mne převést přímo do IVF centra a moje obavy z toho zlehčoval. Jinak pan doktor mne vzhledem ke krátkosti mého vztahu ve 41 letech poslal domů, ať to ještě rok zkouším přirozenou cestou bez náběrů u mne a zjištění spermiogramu partnera. Až na inseminaci - prvním zákroku více jak 1,5 rok poté!!! jsem se velmi nešetrně od cizího lékaře dozvěděla, že spermiogram (první vyš. od pana primáře) je špatný a naprosto nevhodný na tento zákrok, ale jestli chci, tak to tedy aplikuje, a takto ve velmi pomalém tempu to šlo dál. Samozřejmě přibývalo od pana doktora více informací o tom, jak narůstající věk hraje proti ženě.
Jsem sama lékař, tudíž jsem z kolegiality dlouho váhala zda hodnocení zveřejním, ale nacházím nyní, ve srovnáním s péčí v jiném IVF centru další a další pochybení, včetně zjištění, že se spermiogramem mého partnera se dá něco dělat, stačí ho poslat k andrologovi.. Tudíž již mám potřebu se podělit. Možná jsem se i styděla, že jsem neodešla dřív.

P
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

MUDr. Jaroslav Hulvert je jedním z nejlepších lékařů v oblasti potíží s otěhotněním v České republice. Profesně je velice erudovaný, na sále extrémně šikovný. Také jeho lidská stránka pomáhá k jeho skvělým výsledkům, umí podpořit a dodat optimismus i když se oplodnění delší dobu nedaří. Já osobně jsem šťastná, že jsme na něj získali doporučení a naše očekávání spíše předčil. Má rozumný přístup a věnuje se jen podstatě, netahá z lidí peníze.

Š
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

Nechápu negativní komentář vyčítající hrubost pana doktorovi. Jsem jeho pacientkou několik let, včetně těhotenství a vždy byl milý, pečlivý, vysvětloval atd.
Jediné co je fakt šílené je časté a dlouhé čekání (klidně hodinu i víc) navzdory objednání. Jako lékaři mu ale nemám co vytknout.

A
Umístění: jiné místo Jiný

Bohuzel mam velice negativni zkusenost. Chybi empatie, slusne chovani k zenam a profesionalita. Nekonecne cekani (nejkratsi doba cekani 45 min.), hrube a agresivni zachazeni pri chirurg. zasahu, absence partnerskeho pristupu a arogance. Zenam, ktere v takto delikatni oblasti pece cekaji od lekare empatii, slusnost, profesionalitu a partnersky pristup, rozhodne nedoporucuji.

E
Ověřená osoba
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance

Pan doktor Hulvert je největší profesionál na svém místě. Prošla jsem si řadou ordinací, kde byli arogantní lékaři, kteří neléčili můj problém s PCOS a chtěli mě hned hnát do IVF a někteří hrozili i neplodností. Vždy jsem od nich odcházela s brekem. Od pana doktora jsem vždy odcházela s úsměvem, dobrou náladou a pocitem, že jsem v těch nejlepších rukou. Přišla jsem k němu v listopadu na první konzultaci a v březnu mě předával mému regulérnímu gynekologovi s prvním ultrazvukem našeho miminka. Vždy usměvavý, vše v klidu vysvětlí, je empatický a netrpí božským syndromem. Každému ho mohu doporučit. Ačkoliv jsem se bránila hormonům pro podporu těhotenství, nebylo u mě jiné varianty, ale pan doktor mi dal takové prášky, že vše bylo úspěšné napoprvé, bez jakéhokoliv vedlejšího účinku...…

L
Ověřená osoba

Musím říct, že zpětně hodnotím pana doktora ne příliš kladně. Díky jeho laxnímu přístupu teď musím na hysteroskopii. Zkrátka to, co on považuje za normální věc, jiný doktor nikoliv. Věřím, že tedy vše dobře dopadne, ale jsem ráda, že už u něj nejsem.

Z
Ověřená osoba

Pan doktor je výborný profesionál a dobrý člověk. Vděčím mu za to, že se moje dvojčata narodila přirozenou cestou, ve 39. týdnu těhotenství. Musím ho pochválit ve všech ohledech.

J
Ověřená osoba

Pan doktor je moc milý a na vše mi odpoví.. V těhotenství se ke mě taky choval moc hezky a pořád se ptal, jestli nemám nějaké otázky. A když mám nějaký problém, tak ho se mnou hned vyřeší. Jen jednou ho zastupovala nějaká paní doktorka a ta mi moc nesedla.. Hned mi vnucovala očkování proti rakovině děložního čípku (V tu dobu mi bylo 22 a pořád mám stálého partnera- manžela). Já pana doktora mohu jen doporučit.

M
Ověřená osoba

S panem doktorem jsme velmi spokojena-úžasný přístup. I navzdory delší čekací době. Poplatek je pouze 500kc-pro ty které chodi na kontrolu 2-3x za rok. Určitě doporučuji.

S
Ověřená osoba

K panu doktorovi chodím již 4. rokem a jsem nadmíru spokojená. Přijal mne i přes naplněnou kapacitu, protože jsem měla problémy s neustálými záněty, které vyléčil a já jsem následně otěhotněla. Péče, kterou jsem v těhotenství měla byla nadstandardní a ráda jsem si za ni připlatila. V poplatku byl i prvotrimestrální screening a při každé kontrole v měsíci 3D ultrazvuk, který nám byl vždy nahrán na flash disk, který jsme dostali. To, že se v čekárně někdy čeká, je fakt a nevadí mi to, vzhledem k péči a tomu, že občas musí nenadále vyjet (což se v jeho profesi stává. Rozhodně doporučuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Specializace: reprodukční medicína (léčba neplodnosti)


Specializace

  • gynekologie a porodnictví

Související vyhledávání