Jaroslav Hulvert, gynekolog Praha

Na Florenci 19, Praha
Gynekologicko-porodnická ambulance

Jankovcova 1569/2c, Praha
ISCARE Klinické centrum

Specializace: reprodukční medicína (léčba neplodnosti)

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

MUDr. Jaroslav Hulvert je jedním z nejlepších lékařů v oblasti potíží s otěhotněním v České republice. Profesně je velice erudovaný, na sále extrémně šikovný. Také jeho lidská stránka pomáhá k jeho skvělým výsledkům, umí podpořit a dodat optimismus i když se oplodnění delší dobu nedaří. Já osobně jsem šťastná, že jsme na něj získali doporučení a naše očekávání spíše předčil. Má rozumný přístup a věnuje se jen podstatě, netahá z lidí peníze.

Š
Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

Nechápu negativní komentář vyčítající hrubost pana doktorovi. Jsem jeho pacientkou několik let, včetně těhotenství a vždy byl milý, pečlivý, vysvětloval atd.
Jediné co je fakt šílené je časté a dlouhé čekání (klidně hodinu i víc) navzdory objednání. Jako lékaři mu ale nemám co vytknout.

Umístění: jiné místo Jiný

Bohuzel mam velice negativni zkusenost. Chybi empatie, slusne chovani k zenam a profesionalita. Nekonecne cekani (nejkratsi doba cekani 45 min.), hrube a agresivni zachazeni pri chirurg. zasahu, absence partnerskeho pristupu a arogance. Zenam, ktere v takto delikatni oblasti pece cekaji od lekare empatii, slusnost, profesionalitu a partnersky pristup, rozhodne nedoporucuji.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance

Pan doktor Hulvert je největší profesionál na svém místě. Prošla jsem si řadou ordinací, kde byli arogantní lékaři, kteří neléčili můj problém s PCOS a chtěli mě hned hnát do IVF a někteří hrozili i neplodností. Vždy jsem od nich odcházela s brekem. Od pana doktora jsem vždy odcházela s úsměvem, dobrou náladou a pocitem, že jsem v těch nejlepších rukou. Přišla jsem k němu v listopadu na první konzultaci a v březnu mě předával mému regulérnímu gynekologovi s prvním ultrazvukem našeho miminka. Vždy usměvavý, vše v klidu vysvětlí, je empatický a netrpí božským syndromem. Každému ho mohu doporučit. Ačkoliv jsem se bránila hormonům pro podporu těhotenství, nebylo u mě jiné varianty, ale pan doktor mi dal takové prášky, že vše bylo úspěšné napoprvé, bez jakéhokoliv vedlejšího účinku...…

Musím říct, že zpětně hodnotím pana doktora ne příliš kladně. Díky jeho laxnímu přístupu teď musím na hysteroskopii. Zkrátka to, co on považuje za normální věc, jiný doktor nikoliv. Věřím, že tedy vše dobře dopadne, ale jsem ráda, že už u něj nejsem.

Pan doktor je výborný profesionál a dobrý člověk. Vděčím mu za to, že se moje dvojčata narodila přirozenou cestou, ve 39. týdnu těhotenství. Musím ho pochválit ve všech ohledech.

Pan doktor je moc milý a na vše mi odpoví.. V těhotenství se ke mě taky choval moc hezky a pořád se ptal, jestli nemám nějaké otázky. A když mám nějaký problém, tak ho se mnou hned vyřeší. Jen jednou ho zastupovala nějaká paní doktorka a ta mi moc nesedla.. Hned mi vnucovala očkování proti rakovině děložního čípku (V tu dobu mi bylo 22 a pořád mám stálého partnera- manžela). Já pana doktora mohu jen doporučit.

S panem doktorem jsme velmi spokojena-úžasný přístup. I navzdory delší čekací době. Poplatek je pouze 500kc-pro ty které chodi na kontrolu 2-3x za rok. Určitě doporučuji.

K panu doktorovi chodím již 4. rokem a jsem nadmíru spokojená. Přijal mne i přes naplněnou kapacitu, protože jsem měla problémy s neustálými záněty, které vyléčil a já jsem následně otěhotněla. Péče, kterou jsem v těhotenství měla byla nadstandardní a ráda jsem si za ni připlatila. V poplatku byl i prvotrimestrální screening a při každé kontrole v měsíci 3D ultrazvuk, který nám byl vždy nahrán na flash disk, který jsme dostali. To, že se v čekárně někdy čeká, je fakt a nevadí mi to, vzhledem k péči a tomu, že občas musí nenadále vyjet (což se v jeho profesi stává. Rozhodně doporučuji!

U Mudr. Hulverta jsem byla pouze jednou po te, co prevzal ordinaci po Mudr. Prichystalovi, spolecne i se slecnou Lucii. Pri rozlouceni, mi sdelil, ze doufa, ze az prijdu priste, ze budu tehotna, pripadne pokud by se nedarilo, tak ze ma specializaci na umely oplodneni. Trosku mi to vyrazilo dech, ale budiz. Bohuzel od te doby jsem se nedostala na termin k nemu, pouze k jeho zastupujici lekarce, jelikoz dle sdeleni sestry ma plne terminy a musela bych cekat i treba 2 hodiny zda se na me vubec dostane rada. Verim, ze muze mit spokojene pacientky/zakaznice, avsak ty, ktere zazily osobne i Mudr. Prichystala, urcite vi, jaky rozdil v pristupu je mezi temito dvema lekari. Nejde mi ani tak o zarizeni ordinace, nepopiram ze Dr. Hulvert ji ma modernejsi nez Dr. Prichystal, avsak lidsky pristup je zde opravdu rozdilny. Pri bolestech v pravem podbrisku rikam pri sonu jestli by se podival zda je tam vse v poradku a on ze gynekologicky ano a ze dalsi on nema na starosti at si to poresim jinde. Asi jsem divna, ale kdyz uz mi dela sono, tak nevidim problem zajet trosku bokem a podivat se? A kamentujte mne vy, ktere se ho zastavate. :) S Dr. ktera ho zastupuje, nemuzu rict na ni nic, prohlidka vzdy rychla, pri mem "postezovani" ze mne boli u leveho prsa, jestli mam jit na utz, je to na me. Ok, tak jsem byla a mam nalez, jsem zvedava, jak si s tim poradi, mam vsak obavu, ze budu pouze i nadale dalsi na pasu. V kazdem pripade mam uz vyhlidnuteho jineho gynekologa/porodnika/chirurga v jedne osobe, kde urcite nebude problem uz jen s objednanim, natoz resenim pripadnych problemu, ktere nyni mam. :)

Specializace: reprodukční medicína (léčba neplodnosti)

• gynekologie a porodnictví