Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zlatnická 4, Praha
Oční ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Oční ordinace Jiný


Paní doktorce Mládkové děkuji za péči, kterou mně věnuje po řadu let, kdy k ní chodím na vyšetření. Věnuje se mi s mimořádnou pozorností a vždy dokáže maximálně vyhovět. Nejen po odborné, ale i po lidské stránce vyslovuji absolutní uznání.
Dr. Jaroslav Líska, Praha
30.11. 21022

J
Umístění: Oční ordinace Jiný

Paní doktorka je milá, jemná, precizní. Po dvou zákrocích, při kterých mi pomohla s vleklými ječnými zrny, mohu jen doporučit.

B
Umístění: Oční ordinace Jiný

K paní doktorce chodím asi 15 let, po celou dobu je velice milá, vždy se pacientovi věnuje s maximální pozorností, vše vysvětlí, nepospíchá, mluví zřetelně. S její péčí jsem velice spokojena.
Po odborné stránce mohu vyslovit velké uznání

Já i dcera jsme jejími pacientkami deset let a jsme s jejím přístupem k nám velice spokojeny.Velice ochotná, příjemné chování, pacientovi vše vysvětlí, pomůže i poradí.

Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím přes 10 let, je moc milá, vstřícná, vždy vše vysvětlí... Nikdy se ani slovem nezmínila o tom, že na prohlídky chodím dost nahodile - vlastně jen když něco potřebuji, to je od ní velmi taktní (znám lékaře, kteří Vám za to doslova vynadají)

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a vřele doporučuji. Čekání asi deset minut, příjemný a profesionální přístup. Navíc ordinace dostupná v centru!

M
Ověřeny pacient

K paní doktorce Mládkové chodím už tři roky a je opravdu moc milá, přátelská a vždy mi pomohla od problému. Paní sestřička je taky moc fajn.
Doporučila jsem ji i svému manželovi a kamarádce a jsou také moc spokojeni.

I

Výborná lékařka, výborný přístup k pacientům, není co dodat - doporučuji!

S péčí paní doktorky jsem maximálně spokojena, její přístup k pacientům je příkladný, je odpovědná a její způsob komunikace s pacientem je dokonalý.

E

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé.Je evidentně pečlivá a odborně zdatná a věřím, že se jí podaří můj problém brzo vyřešit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti