Zlatnická 4, Praha
Oční ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Já i dcera jsme jejími pacientkami deset let a jsme s jejím přístupem k nám velice spokojeny.Velice ochotná, příjemné chování, pacientovi vše vysvětlí, pomůže i poradí.

K paní doktorce chodím přes 10 let, je moc milá, vstřícná, vždy vše vysvětlí... Nikdy se ani slovem nezmínila o tom, že na prohlídky chodím dost nahodile - vlastně jen když něco potřebuji, to je od ní velmi taktní (znám lékaře, kteří Vám za to doslova vynadají)

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a vřele doporučuji. Čekání asi deset minut, příjemný a profesionální přístup. Navíc ordinace dostupná v centru!

K paní doktorce Mládkové chodím už tři roky a je opravdu moc milá, přátelská a vždy mi pomohla od problému. Paní sestřička je taky moc fajn.
Doporučila jsem ji i svému manželovi a kamarádce a jsou také moc spokojeni.

Výborná lékařka, výborný přístup k pacientům, není co dodat - doporučuji!

S péčí paní doktorky jsem maximálně spokojena, její přístup k pacientům je příkladný, je odpovědná a její způsob komunikace s pacientem je dokonalý.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé.Je evidentně pečlivá a odborně zdatná a věřím, že se jí podaří můj problém brzo vyřešit.

I já se připojuji ke kladnému hodnocení paní doktorky Mládkové.Je milá a má příkladný
přístup pacientům.S každým problémem mi vždy dodře poradila.Myslím,že takových lékařů by mělo být co nejvíce.

Paní doktorka je milá, pečlivá a jemná. Navíc, když si domluvím dobu prohlídky, tak nemusím čekat.