PHARMAVIT, s.r.o.
Cimburkova 31, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Po dlouhém přesvědčování jaké to bude super, jsem se nechala přesvědčit a tento lékař mi napíchal do tváří kyselinu hyaluronovou.Zákrok se mu samozřejmě nepovedl, chodila jsem celý rok jako nateklá.Kdybych hlavu strčila do včelího úlu ,bylo by to stejné s tím rozdílem, že bych nepřišla o peníze, které nevrátil.Rád nabízí výplně, botox, ale neumí to.

K panu doktorovi jsem chodila opakovaně na aplikaci botulotoxinu a byla jsem vždy spokojena. Bohužel to, že naopak výplně aplikovat neumí, jsem poznala i já na vlastní kůži při minulé návštěvě. Proto od příště - už zas jen botox. Kromě toho jsem vždy vyslechla mnoho vyprávění páně doktora, kde všude v nejluxusnějších hotelích se pohybuje, kde cestuje, jak se mu daří na golfu a že už měl být dávno na trvalo v USA, což nevím, jestli si všichni rádi poslechnou...

Byla jsem u pana doktora na zvětšování horního rtu a aplikaci botoxu. Musím říct, že právě při zvětšování rtu při aplikaci látky postupoval velice opatrně a po malých dávkách, kdy jsem se vždy mohla podívat do zrcadla a korigovat tak množství látky.Po aplikaci jsem měla rty mírně bolestivé a opuchlé 3 dny,ale nato mě pan doktor upozornil.
S aplikací botoxu jsem spokojená,pan doktor nejdřív zjišťuje pohyb mimických svalů a místa kde se tvoří vrásky více a kde méně a pak teprve látku aplikuje. Vpichy jsou trochu bolestivé,ale nic strašného, účinky začaly tak po 3 dnech.
Předtím než jsem začala chodit k panu doktorovi jsem byla na aplikaci botoxu na jedné renomované klinice v centru a spokojená jsem nebyla, 4. den po aplikaci botoxu jsem měla tvář nepřirozeně umrtvenou jak masku.

Pan doktor by se měl věnovat své odbornosti, která je vnitřní lékařaství.Co se týká estetickych zákroků, by se měl vazne zamyslet, zda raději nepřenechat tuto činnost odborníkům-chirurgům, kteří estetické zákroky provádí každy den na skutečně vybavených klinikách, kde v případě komplikací naleznete odborný personál, který pomuze.V Pharmavitu s r.o. panu doktorovi asistuje paní psycholožka, tak že po nepovedeném zákroku pana doktora se Vam také dostane skutečně odborné pomoci, pokud rovnou neskončíte na psychiatrii, jelikož vysledek jeho zasahu muze byt dlouhodoby.Protoze jsem si prožila své, varuji vsechny zeny před neodbornými zásahy.Pan doktor by s bolestí zubu take nespechal ke kováři aby si vydelal, ale zcela jistě by zasel k zubari!Skutečný odbornik spravne odhadne stav kůže, probere množství aplikovane latky a lokalitu.Pri aplikaci mate u skutecneho odbornika moznost se divat do zrcadla a korigovat mnozstvi aplikovaneho materialu treba do rtu. Pan Dr.Vybiral do Vas napicha kolik uzna za vhodne, prohlasí ze on je se svoji prací spokojen a pokud vy ne, tak hold mate smulu. S takovým profi pristupem jsem se setkala zase ja.

Naprosto profesionální přístup, spokojená se zákrokem jsem byla opakovaně.

bez problémů

mam po jeho zakroku zdravotni potize