Adres

Belgická 23, Praha
Soukromá psychologická praxe (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
724 05.....

Vzdělání, výcviky, kompetence: Vystudoval jsem Vv pro Zuš na JčU v Českých Budějovicích, Psychoterapeutickou fakultu v Praze, Arteterapii v Č. Buděj...

• emocionální krize
  • stres
  • emoční poruchy

Ukončené školy

• Psychoterapeutická fakulta v Praze
  • Psychologie na Filozofické fakultě Karlovy univerzity v Praze
  • Arteterapie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Soukromá psychologická praxe

Velmi citlivý a odborný přístup, velmi příjemné místo. Pan PhDr. Chráštanský mi velmi pomohl se lépe vyznat sám v sobě a i v určitých životních situacích. Určitě doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Význam terapie vedené PhDr. Chrášťanským se mi těžko formuluje byť jen v hlavě, pro mne osobně je nedozírný v tom nejlepším smyslu slova!!!
Pokud hledáte bezpečné,přívětivé i na oko příjemné místo, kde Vám naslouchající, vstřícný profesionál pomůže- troufám si tvrdit, s čímkoliv ve své mysli přicházíte, pak se rozhodně obraťte na PhDr. Jaromíra Chrášťanského.
Při vzpomínce na spolupráci s panem doktorem mě vždy zahřeje u srdce....a to je za mě TOP doporučení jakého jsem schopná :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K Jaromírovi mě přivedl zásadní zvrat v osobním životě. Nevěděla jsem, co dělám špatně a potřebovala jsem se zorientovat v tom, co se kolem mě dělo. Tuto recenzi píši proto, že než jsem se k němu objednala, zajímalo mě, co o něm lidé píší a jaké jsou jejich zkušenosti. Za mě ho vnímám jako velmi schopného terapeuta. Chodím k němu již rok a výsledy jsou velmi dobré. Ukázal mi, že své mechanismy, které mám v životě automaticky nastavené, aby mě chránily, mi spíše ubližují a že se s tím dá něco dělat... osobně jsem velmi ráda, že jsem se před rokem rozhodla k němu objednat...

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K Jaromírovi jsem začala chodit na terapii, protože jsem potřebovala změnit práci, kde jsem se dlouhodobě necítila dobře. Měla jsem ale mnoho zábran a důvodů, proč to vlastně nejde, a tak jsem se neustále točila v kruhu. V terapii jsem dostala prostor vyjádřit své obavy, úzkost, ale i očekávání. Jaromír byl vždy velmi trpělivý, empatický a vstřícný. Zároveň nijak nehodnotil, nepotřeboval spoustu velkých slov, ale citlivě a věcně reflektoval to podstatné, co mi třeba unikalo. Že bych chtěla změnit zaměstnání, jsem věděla několik let, od zahájení terapie do nástupu do nové práce to trvalo 4 měsíce. Co víc si přát?! :-) Všem, kteří hledají a váhají, směle doporučuji!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jaromír mi pomohl najít víru v sám sebe, co umím, co cítím.
Na počátku pro mě byla výraznou překážkou přímá platba, ale jsem rád, že jsem vytrval. Pokud je totiž něco velmi kvalitního, má to taky svou cenu. Před ním jsem chodil na terapie na pojišťovnu skoro 10 let, ale měl jsem pocit, že už se točím v kruhu.
Jaromír je velmi empatický člověk, vždy poskytující zajímavou zpětnou vazbu, rozhodně ne "instantní". Naše vzájemná spolupráce nebyla jen na pár sezení, vlastně skoro 3 roky, a na 1.sezení přicházela a z posledního sezení odcházela stejná osoba, ale úplně jiná osobnost. Ono je totiž lepší zkusit přeplavat řeku, občas si třeba i loknout, než neustále přešlapovat na břehu, který mi sice nevyhovuje, ale je "bezpečný".

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor mi v současné době velmi pomáhá. Dlouhá léta jsem se trápila nad problémy, které vlastně ani někdy nebyly. Začít chodit na terapie bylo jednoznačně jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě a volba
terapeuta byla dokonalá. Pan doktor je profesionál, rozhodně doporučuji. Hana

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor Chrášťanský je odborník na svém místě. Inteligentní, ale hlavně přátelský a empatický. Dokáže člověka rychle analyzovat, ale nechává pacienta, ať si na všechna důležitá zjištění přijde sám (byť se snaží nasměrovávat). Všem, kteří váhají, můžu dát svoje plné doporučení. Jaromír Vám může pomoci odhalit příčiny svého utrpení a zlepšit kvalitu života, stačí jen trochu otevřenosti a upřímnosti, hlavně sám k sobě.

U

Pan doktor mi opravdu hodne pomohl. Pojmenoval problem, ktery jsem mela a diky tomu jsem se mohla zamerit tim spravnym smerem. I kdyz jsem pred kazdou navstevou nevedela, co mu vlastne budu povidat, vzdy polozil ty spravne otazky a ja mluvila a mluvila.. :) Doporucuji kazdemu, kdo se hleda a nevi jak v zivote dal.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jaromír má velmi dobré teoretické zázemí v podobě Gestalt-terapie, tedy z území mezi psychologií a filozofií; jeho přístup je nedogmatický a metody velmi volné. Drží se ale důležité zásady, že hnací silou terapie není teorie, nýbrž vztah. To jsem zjistila už na prvním sezení. A protože pro mě proces terapie není nikdy ukončen, stejně jako dobrý vztah, budu se chtít k Jaromírovi stále vracet. Lenka

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Chrášťanský mi velice pomohl v sebepoznání. Skvělý přístup, opravdový profesionál, rozhodně doporučuji!

Umístění: Soukromá psychologická praxe

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jaromír mi pomohl najít víru v sám sebe, co umím, co cítím.

terapeuta byla dokonalá. Pan doktor je profesionál, rozhodně doporučuji. Hana

U