Jaromír Adamus, pediatr Praha

MUDr. Jaromír Adamus

Pediatr

26 názorů

Uložit


Adresa

Sokolovská 304/810, Praha
Ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Neznám lepšího doktora a sestřičku. Nepotkala sem nikde tak lidský přístup u lékaře. Vše vždy 100%. K nim se ani očkování holky nebojí. A chodí tam rády. Organizace na1*


A
Ověřeny pacient

Za mne dost tabulkový doktor, i když je tam vlastně hlavou ordinace sestřička, ta je dost dobrá, po porodu přišla domu mi vše vysvětlit a podívat se na mimi. To bylo hodně sympatické, to už se dnes moc nevidí.


M
Ověřeny pacient

Skvělá dvojka - pan doktor i paní sestřička ! Kvalitní péče a velmi lidský přístup k malým pacientům i rodičům. Za celých 18 let, co tam chodíme s dětmi si nepamatuji žádný problém, oba vždy usměvaví, rychlí a ochotní - kéž by to všude u lékaře bylo takovéto!


B
Ověřeny pacient

Pan doktor je fakt super doktor, vždy se snaží o veškerá vyšetření a nikdy nic nezanedbal. Moje obě děti ho mají rádi a já taky:-) Další výhoda je, že se u pana doktora nikdy nečekají nějaké dlohé fronty, umí pracovat tak, aby se ani ty nejmenší v čekárně hodinu nenudili. A paní sestřička? Taková se rodí jednou za sto let, usměvavá a příjemná, můžu se s ní bavit snad o všem. Děti si pamatuje jménem a to jich je! Kdykoliv potřebuji i mimo ordinační hodiny pomoci, zavolám a ochotně mi vše vysvětlí! Prostě se pro toto povolání narodila a já doufám, že pan doktor i sestřička Růženka budou ordinovat ještě spoustu let. Máme Vás rádi!


L
Ověřeny pacient

Pan doktor i sestřička jsou perfektní. Musím říct, že i já bych chtěla mít takového lékaře jako je tento. Pan doktor je vždycky velmi pečlivý a radši udělá spoustu testů zbytečně než aby něco podcenil. A i přes negativní testy mi sdělil že medicína není matematika a nic není stoprocentní. Opravdu mě tímto moc potěšil, jelikož většina lékařů člověka označí za blázna pokud testy nic neukáží. Sestřička je taky úžasný člověk, vše si pamatuje, poradí .. Oba dva mají skvělý přístup k dětem, malý vždy ještě dotane malou hračku, takže odcházíme spokojení :) I teď když jsme se přestěhovali za Prahu, k panu doktorovi budeme dojíždět, stojí to za to! Víc takových lékařu a medicína by byla uplně na jiné úrovni.


Super doktor a super sestřička


Pan doktor je super a sestřička úžasná žena která poradí kdykoliv po tel. Bomba!


Zodpovědný a spolehlivý doktor, nikdy nic nezanedbal, raději pošle na testy, než aby něco zanedbal :-) 17 let praxe :-)


Ověřeny pacient

Chodil jsem k panu doktorovi od malička, do dospělosti. Nemůžu vynachválit.
I teď, když jen kolem projdu po deseti letech, je k neuvěření, jakou mají paměť na své i bývalé pacienty. Je to doktor i sestra na svém místě, oba jsou úžasní. :)


Nejlepší pediatr, nikdy nic nepodcenil. :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti