FNUSA Oddělení dětského zubního lékařství
Pekařská 53, budova S2, 5. poschodí, Brno

Vynikající lékařka, zkušená, vždy příjemná a je radost ji navštívít. Děti se zubaře, díky ní - nikdy nebály.

Jsem spokojená.
Trhala mi již několik zubů, mléčných i stálých (ovšem zdravých) a všechno vpořádku. Nevnucuje, co pacient nechce (a že jinde je to docela běžné).
Budu doufat, že mi jednou neřekne, že mě pro věk vyřazuje z evidence.
Pohled na památný platan z křesla ordinace je jen pěkný bonus ;)

Paní doktorka Jarmila Kuklová se mne ujala, když si na jednom renomovaném oddělení s mým zubem, který dlouho marně léčili, už nedovedli poradit. Problém při jediné mé návštěvě vyřešila a myslím, že mi od té doby mnoho zubů zachránila. Je svědomitá, pečlivá a vždy si pro mne najde čas. V poslední době jsem ji potřebovala velmi často a chci tímto jí i její sestřičce poděkovat. Jsou sehraný tým, vždy příjemný, a snad proto, že dbají na termíny mých preventivních prohlídek, problémy zachytí vždy včas a ošetření skoro nebolí. Proto dík a samé šťastné pacienty!
Helena Pavlacká

K paní doktorce chodím od 7 let, kdy jsem po velmi špatných zkušenostech se závodní ( tedy spíše jsem chodila do vojenských kasáren) zubařce. Paní doktorka se mnou měla svatou trpělivost, patlala se se mnou a díky ní jsem se v 18 vyrovnala se ztrátou zubu a i s jejím zlatým náhradníkem. Budu se stěhovat mimo Brno, ale u paní doktorky chci zůstat, ikdyž to bude znamenat hodinu cesty. Navíc budu zanedlouho maminkou, takže snad i moje ratolest k ní bude moct chodit.

!!! Nejlepší zubařka !!!
Dokáže to, co jiní zubaři nikoli a jiní zubaři, když si neví rady, posílají za touto paní zubařkou, ta si vždy ví rady a paní zabařka Kuklová dokáže nemožné!

Tuto paní doktorku mohu jen doporučit, moje děti k ní chodí velmi rádi, za 10 let jsme neměli jediný problém, vždy vyléčila bolavý zub a byla moc příjemná.
Dceru k ní poslali jako neošetřitelnou ( po drastických zkušenostech se zubařkou Kouřilovou odmítala i otevřít pusu a plakala už v čekárně)a paní doktorka svým přístupem dokázala malý zázrak, dcera se asi po třech návštěvách ordice přestala bát a myslím, že z ní byl díky laskavému přístupu paní doktorky bezproblémový pacient.

U téhle zubařky jsem byla a musím říct, že je skvělá. Bohužel, naposledy mě ošetřila v 18letech a poté už ne. Nyní jsem 2 roky bez zubaře a je to znát. Chci zubařku Kuklovou :(

HODNÁ,PŘÍJEMNÁ, DĚTI JI MAJÍ RÁDI NEBOJÍ SE JÍ,NIKDY NÁS NEZKLAMALA.

K paní doktorce jsou posíláni malí pacienti,které už nikdo nikde neošetří a se kterými si jiní stomatologové nevědí rady.
Je to doktorka s krásným přístupem k malým dětem,odbornice na stomatol.klinice,nikdy nikoho nodmítne,stále napravuje chyby jiných a hlavně chyby rodičů,kteří děti dopují sladkými potravinami i nápoji(Fruko apod).Ošetřuje děti postižené,děti v narkóze a svým krásným přístupem a trpělivostí si dovede získat děti i jejich rodiče.
Děkujeme,že máme paní doktorku Kuklovou!

Nejlepší zubařka, zachránila synovi zub pod kterým měl zánět.Syna už k jinému zubaři kromě paní doktorky Kuklové nedostanu.Zkušená,příjemná mužu všem jen doporučit.