Praktická zubní lékařka
Purkyňova 99, Brno

ŠKODA, ŽE UŽ JE PANÍ DOKTORKA V DŮCHODĚ, BYLA VÝBORNÁ, ODPOČINEK SI ZASLOUČÍ!!! OVŠEM JEJÍ NÁSTUPCE MUDR VONDRÁČEK JE NĚCO PŘÍŠERNÉHO, JEHO NEDOPORUČUJI, PAMPELIŠKA

Nejlepší paní doktorka,pečlivá,milá,poradí,pomůže.V čekárně nečekáte zbytečně dlouho,setřička je taky moc milá.Chodila jsem k ní 15let a že se mnou měla vždy práce:-).Dnes jsem od ní přišla s nemilou zprávou,paní doktorka nám odchází do důchodu:-(.Přeji hodně štěstíčka,zdravíčka a pohodu a za všechno moc děkuji!

Výborná paní doktorka. Utekla jsem k ní od své předchozí zubařky a paní doktorka Šebelová měla opravdu co napravovat, a ani to tolik nebolelo jak dříve. Ošetřuje i mé děti - a ty se díky ní zubaře určitě nebojí.

výborná paní doktorka.přešla jsem k ní od D.Slámové, která mně způsobila velké zdravotní komplikace a paní doktorka Šebelová mi pomohla.doporučuji všem

Ošetřuje mě už asi 15 let, dobrý způsob objednávání - zřídka čekání nad 15 minut, pacientům věnuje potřebnou péči, na případnou kritiku svého "díla" reaguje podrážděně - je na svou práci hrdá a zřejmě oprávněně. Někdy trochu razantní, ale u zubaře to asi jinak nejde.
Děsím se, že bych musel hledat jiného zubaře.