Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Cesta relaxace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Je skvělá lékařka,profík.zdenka

S negativni reakci se neztotoznuji.Mam jen ty nejlepsi zkusenosti.
Jak zde pise pacientka,že neni spokojena,určitě nemůže
být jako kamarádka.Musí si udržet odstup,jinak by měla ty samé diagnózy
jako My,pacienti.Bohužel má nemoc mne dostává do situací,kdy nechtěně
ubližuju lidem,které mám ráda.Bohužel i jí jsem se dotkla a moc mne to
mrzí.Vím,že je to lékařka poctivá,pracovitá,ochotná a její sestřička v ordinaci
je taky úžasně profesionální.Tvoři skvělý tým!Zdeňka

Nejlepší v tomto oboru, s kým jsem se zatím setkala. Empatická a profesionální lékařka, velmi pomohla i mojí mamince. Kéž by bylo více doktorů s takovýmto přístupem...

Paní doktorka svým milým a profesionálním přístupem dokázala změnit mou nedůvěru k psychiatrům, dříve bych k žádnému nešla, teď jsem ráda, vyslechne, poradí, neodsuzuje. Neměnila bych.

Paní doktorka je v posledním roce jaksi mimo.Sedí proti vám a myšlenkami je bůhví kde. Stav pacienta , vývoj nemoci, to ji nezajímá. Předepíše léky, které si nadiktujete a hlavně na hódně dlouho dopředu, aby pacient brzo neobtěžoval.

ze začátku se zdá kvalifikovaná a k tomu i milá, ale pak už je to jen špatné, neposlouchá, nekomunikuje, pacient ji jen obtěžuje...

Paní doktorka je příjemná, citlivá a má pochopení

Nejlepší psychiatr s jakým jsem se setkala. Nepíše jen léky, ale naslouchá a to je myslím velice důležité. Moc mi pomáhá zvládat mojí nemoc BAP.

Paní doktorka je velmi empatická a velmi dobře mi pomáhá při vedlejších důsledcích mé nemoci.

nekreativní, pomalá