MUDr. Jana Maděránková Filipová

Zubař Více

Brno 1 adresa

Soukromá zubní lékařka
Eleonory Voračické 32, Brno

Ordinaci nedoporučuji. Ceny průměrné,srovnatelné s ostatními ordinacemi, práce a materiály již nesrovnatelné, nekvalitní,nejlevnější,což jsem bohužel zjistila pozdě. Protetická náhrada horní čelisti spadla po roce, náhrada dolní čelisti se začala lámat po 2 letech používání. Dle vedoucí lékařky mají těchto případů hodně, sic měl být ještě jeden implantát, ale je po 2leté záruce, takže musím vše platit znovu, ceny zvedla o třetinu.
Nevšimla si ani paradentozy, přešla jsem ke svědomitějšímu lékaři

Po par velmi zlych zkusenostech se zubari (ucpany zanet bez drenu => horecky, otoky, bolesti; amalgamova plomba bez vlozky - tohle snad bez komentare.. atd) jsem si vypestovala k zubarum takrka panickou hruzu. Na doporuceni jsem prisla k pani Filipove uz tehdy se zanetem v kosti, bolestmi a s problemy na vice zanednabych zubech. Ze zacatku jsem mela klasicke obavy a v cekarne me poleval studeny pot, ale po par navstevach, profesionalnich osetrenich a prikladne peci a pristupu jsem se zacala k pani Filipove dokonce tesit :) Je videt, ze si pri praci opravdu "vyhraje" a ze nic nezanedba. coz je zejmena dulezite u vyplni zubnich kanalku, ktere, kdyz jsou spatne osetreny, mohou zpusobit jeste hodne problemu v budoucnu. Jedina vec, ktera me mrzi je, ze jsem na takto profesionalni zubarku nenarazila jiz pred mnoha a mnoha lety. Doporucuju vsem!

Paní doktorka je šikovná!! Velice ochotná,vždy všem vyhovi,usmívá se a arogantni?? Nikdy!!zažila jsem ji,když ji nebylo zdravotně moc dobře a i přesto se pořad usmivala!! Proste nej!!

Já mám s ordinaci zminene doktorky jen špatně zkušenosti. Na doporučení mého zubaře jsem dceru telefonicky objednala na první preventivní prohlídku. Termín mi byl stanoven za 4 mesice. Pote jsem se dostavila do ordinace, kde jsem dalších 20 minut čekala. pote si sestřička vzala kartičku pojišťovny a za chvíli přišla S tím, ze malou nevezme a neprohlidne, poněvadž nema S pojišťovnou smlouvu nebo ze si prohlídku zaplatím sama 500,-. Argumenty typu, ze se mě měla zeptat dopředu po telefonu při objednání, jakou máme pojišťovnu nebrala a nezajímalo ji to. Řekla jsem ji, ze dítěti, které ma 6 zubu asi nic vrtat nebude, takže po materiální strance ji to stát nic nebude, ať se alespoň malé do pusy podívá a připadne poradi co používat atd., ze si najdem na příští prohlídku již jiného zubaře mi řekla, ze ona ZADARMO nic dělat nebude. Chápu, ze všichni děláme pro peníze, ale u lékařů bych očekávala alespoň trochu jiný přístup, zvlášť, když byla chyba u nich v ordinaci. Opravdu velmi profesionální a vstřícný přístup. Arogantní lékařka. Naprosto nedoporučuji.

Už od vyklubání prvních zoubků jsem chodila do ordinace ke své tetičce Jitce, která se mně a celé rodině perfektně starala o zuby. V současné době praxi takřka převzala její dcera Jana, která je velice pečlivá, profesionální a příjemná. Posledních aspoň 10 let chodím jen na kontroly, prakticky není co kontrolovat - vše v cajku, takže do ordinace přívádíme současné partnery a partnerky, kterým Janička dává zuby dohromady. Není nad to, když vám někdo řekne, že máte pěkný úsměv!

Chodím k paní doktorce víc jak 15let (nejdříve k Jitce a pak k Janě) a vždycky odcházím spokojená. Jejich profesionální a rychlý jednání mi zachránilo ne jeden zub a to podotýkám, že mám jednu z nejhorších kvalit zubů a k tomu panický strach ze zubaře :-) Kdykoliv zavolám, že je to urgentní dostanu termín skoro hned....Můžu jen doporučit.

Pani doktorka Janicka je profesional, navic hezka ma krasny usmev po mamince.

Paní doktorka je úplný profesionál,svou praci odvádí na 100%,s celou rodinou k ní chodíme moc rádi!vřele doporučuji :)AD

Pani doktorka ja velice sikovna, profesionalni a uplne bezbolestna. Uz mi zachranila dva zuby a je to poprve co se k zubari i tesim. Vrele vsem doporucuji.

Slečna doktorka je skvělá!moc šikovná,nikdy mně od ní nic nebolelo!pichá injekce i na obycejný zubní kámen,pokud si to přeji.Nic pro ni není problem:)Navic se na ni hezky dívá!