Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou (mapa)

Precizni, profesionalni a vysoce odborny pristup.

Neprofesionální přístup a příšerné jednání s pacienty, především ze strany sestry a zastupující lékařky. Doba objednání několik měsíců, i přes objednání pak několikahodinová čekací doba v ordinaci. Několik hodin si v ordinaci posedíte i s akutním případem a bolestivým úrazem. Pokud to ani po několika hodinách nevzdáte a neomdlíte bolestí, čeká vás hrubé jednání, ponižování, špatná diagnostika a neodpovídající léčba. Po několika nepříjemných zkušenostech mých i rodiny důrazně nedoporučuji.

dlouhé objednací termíny, při ambulantním ošetření velmi neochotná a nevstřícná, asi ji pacienti obtěžují

Velmi milá aodborně zdatná. Doporučuji

Já mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti, a to i s velmi malými dětmi. Vždy mi pomohla - velmi ochotně, až nadstandardně ochodně, řekla bych. Přístup se mi líbí, odbornost nemohu příliš soudit, vzhledem k tomu, že s očima nemám žádné velké problémy. Jediné, co můžu za sebe vytknout, je to, že na vyšetření se čeká velmi dlouho, i při objednání se na určitý čas.

Vysoce odborný přístup, vše jasně vysvětlí, velmi vstřícné jednání.
Žádnou aroganci jsem nezaznamenala. I přes delší objednací dobu všem doporučuji.

Velmi nevstrictna
Livie M

Profesionální přístup a "zlaté ruce" manželce zachránila oko.

Precizni, profesionalni a vysoce odborny pristup.

Velmi milá aodborně zdatná. Doporučuji

Vysoce odborný přístup, vše jasně vysvětlí, velmi vstřícné jednání.

Velmi nevstrictna
Livie M

Profesionální přístup a "zlaté ruce" manželce zachránila oko.