Úrazová nemocnice v Brně
Ponávka 6, Brno

K pani zubarke chodim s detmi zo Slovenska.Detom dala zuby do poriadku.Je trpezliva a mila. Ciste,nove prostredie

Umístění: Úrazová nemocnice v Brně zánět zubu

Paní Hušková mě ošetřovala na zubní pohotovosti v Brně ÚN se zánětem zubu a otokem tváře. Byla velmi milá a vysvětlovala mi co bude dělat a jak to bude bolet. Dostala jsem anestezii a paní doktorka počkala až začne působit. Zákrok byl bolestivý (čištění kanálků), ale asi to tak muselo být. Určitě se mi od nejhoršího v tu chvíli ulevilo. Poradila mi jak správně postupovat po opuštění ordinace. Cením lidského přístupu, který ke mě měla.

Umístění: Úrazová nemocnice v Brně Bolavý zub

Přišel jsem na pohotovost s velkou bolestí zubu. Odcházel jsem za 5 minut se stejnou bolestí. Dostal jsem umrtvení a ihned se začalo vrtat. Žádal jsem, ať mi napíšou alespoň nějaké prášky proti bolesti, protože mě to i 15 minut po zákroku bolelo úplně stejně, ale neempaticky mě vykázali, ať si koupím jakýkoliv lék proti bolesti v kterékoliv lékárně. Sedím teď doma a bolí mě to stejně, jak před zákrokem. Budu muset počkat na moji zubařku a nějak to přečkat.

K paní doktorce Huškové chodím léta, vždy když změnila středisko, tak jsme šla k ní. Je úžasná zubařka, mnohokrát mi pomohla. Dělá svoji práci dobře a je milá.

NEDOPORUČUJI! K této paní doktorce již nikdy více! Sloužila dnes na pohotovosti, kam jsem došla z rozlomeným zubem. Vrtala mi ho bez anestezie i přes mou žádost, že anestezii chci. Pak mi ji tedy dala, ale hned začala vrtat, takže mi stejně zabrala až půl hodiny po celém tom strašném trápení. Hrůza. Do úrazové nemocnice v Brně na zubní pohotovost už nikdy. To si ty zuby radši vyvrtám sama - vyšlo by to na stejno a nemusela bych platit ani 90Kč poplatek!!