Privátní zubní lékařka
Žampachova 3, Brno

Moc nechapu ta spatna hodnoceni. Ja k pani zubarce Drgacove chodila asi 10 let a byla jsem maximalne spokojena, co se tyka cen, je u vetsiny zakroku o 50% levnejsi, nez zubarka meho manezela, ktera sedi na Jostove. Bohuzel vsak pani zubarka Drgacova prestala ordinovat :( z duvodu dlouhodobe nemoci a to me fakt moc mrzi :( zitra musim volat jineho lekare. S pozdravem Lucie, Brno

Výborná zubařka, co se týče odbornosti i ochoty. Jakýkoliv zákrok byl bez problému a případná cena za zákrok byla dle mého názoru adekvátní.

Dr. Drgáčová se mi stará o zuby asi 10 let a nemám s ní problém. Je trochu upovídaná a nabízí homeopatika, ale můžu je odmítnout a samozřejmě se nic nestane. Plomba mi vypadla jednou, oprava byla zdarma jakožto reklamace. Vytrhla mi osmičku nahoře, naprosto bezbolestně s lokální anestezií, po rentgenu a pečlivé přípravě. Odstraňuje zubní kámen ultrazvukem. Ceny nedokážu srovnat s ostatními lékaři, ale pár stovek u ní vždy nechám.

Po čtyřech letech ošetřování nemám výhrady.

Ano také mi několikrát od ní vypadli blomby,ale zase to bere jako reklamaci a nic se neplatí.

Odešla jsem od ní po zákroku, kdy mne nedokázala ošetřit a zkončila jsem na zubní chirurgii, i když před zákrokm jsem se ji několikrát ptala, zda ten zbytek zubu, resp. kořen dokáže vytrhnout. Korunka od ní zasazená mě držela týden. V jednání byla příjemná, ale odborně jsem spokojená nebyla.