Všeobecná zdravotní pojišťovna

Kojenecká poradna +6 Více

Krevní test

Možnost nadstandardní péče

Nastřelování naušnic

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Milí rodiče a děti, vítám Vás na mých stránkách. Více než desetileté praktické zkušenosti jsem získala na dětských a novorozeneckých odděleních ne...

• praktické lékařství pro děti a dorost

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Jiný

Naprosto neskutečné paní doktorka a sestřička. Moderní a smysluplný přístup bez jakýchkoliv stereotypního chování "protože se tak dělalo vždy", je vidět, že ke každému přistupuje individuálně. Rozumí potřebam děti a jejích rodičů. Navíc jsou obě moc zajímavé a příjemné osobnosti a s paní doktorkou je vždy chuť zůstat pokecat i na jiné témata. Můžu jedině doporučit.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

Paní doktorku a sestřičku si nemůžu vynachválit. Jsou obě velice empatické, příjemné, naslouchající. Čekárna je uzpůsobena tak, aby zahnala případnou nudu rodičům i dětem (kuličkovou dráhu pochvalujeme i my, dospělí). Ordinace také vypadá jako hernička - žádné kachlíkové nemocniční prostředí. Těšíme se na další návštěvu!

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

To, proč paní doktorka není dochvilná se říká individuální přístup:) Někdo potřebuje kratší lékařské vyšetření a někdo delší. My jsme naprosto spokojení. Pro mě je nejdůležitější kvalitní lékař a stejně tak důležitý je lékař který chápe, že o všem rozhoduje rodič. Sestřička i lékařka jsou báječné a to píšu jako velmi náročný pacient.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti preventivní prohlídky

Chodili jsme několik let se dvěma detmi. Pani doktorka zásadně chodí pozdě, kdy je cekarna úplně plna. Průměrné čekání (i přes objednání na přesný čas) tak hodinu a půl. Několikrát se mi stalo, ze paní doktorka vůbec nebyla přítomna a vyšetření včetně vydávání léků na předpis (!!!) delala pouze sestra. Telefony paní doktorka nikdy nezvedala a na sms temer nikdy neodpovídá. Absolutní fail, když se s nemocným dítětem táhnete k doktorovi a pak se musíme otáčet, protože se vám nechce čekat cele dopoledne mezi nemocným dětmi. Jsem rad, ze jsme přešli jinam - neporovnatelná změna k lepšímu.

Š
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

Možnost být v péči paní doktorky Dostálové pro nás byla učiněná spása po špatných zkušenostech s předešlým pediatrem. Přecházeli jsme k ní ve stavu, kdy se náš syn, tehdy půlroční, bál jakýchkoli doktorů. Hned po první návštěvě jsem byla v šoku, protože náš syn na sebe od paní doktorky i sestřičky nechal bez problémů sahat, dát si injekci, prohlédnout. Dokonce se i smál a odcházel úplně v pohodě. Dodnes dochází k paní doktorce s úsměvem a má ji i sestřičku moc rád. Také přístup k rodičům je naprosto skvělý. Vůbec nemám pocit, že bych obtěžovala nebo pokládala hloupé dotazy. Vždy je nám vše vysvětleno, můžeme kdykoli napsat email nebo se na cokoli doptat. Paní doktorka je také přístupná různým dalším specialistům, takže nám doporučila skvělého kožního lékaře a právě díky spolupráci její a pana doktora má náš syn dnes kůži v mnohem lepším stavu a věřím, že ekzém zvládneme. Paní doktorka i sestřička jsou neskutečnou oporou jak pro děti, tak pro rodiče. Opravdu jsem moc ráda, že má náš syn takovou péči a mohu paní doktorku Dostálovou pouze doporučit.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti ambulantní vyšetření a ošetření dětí a dorostu ve věku 0-19 let

Pani doktorka i Sestricka jsou skvělý. Taková empatie se u doktoru jen tak nevidí. Vše vysvětlí a poradi. Nikdy jsme nemeli žádný problém. Je z nich cítit lidskost a profesionalita. Radši si pockam v čekárně, než aby děti poradne neprohledla. Děti je mají rády. V neposlední řadě jsou ochotný poradit i mimo ordinacni hodiny při akutním případu klidně i v noci.

Názor přidán dne 04.04.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti preventivní prohlídky

Jsem velmi vděčná za tak úžasnou paní doktorku a paní sestřičku,opravdu úžasné bytostí. V dnešní době málo kde. Sice je to tam trochu na déle,ale neměnila bych. Obě vždy úžasně poradí a pomohou, oni to nemají jako práci, ale opravdu to dělají s velkým a láskou k těm dětem .Oběma moc, moc,moc DĚKUJI.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti kojenecká poradna

Paní doktorka je neuvěřitelná !!! Snad si ani nelze představit více empatickou a lidskou bytost než je právě ona. Vše vysvětlí, nabízí alternativy a na každého má tolik času kolik je třeba. Člověk nikdy nemá pocit, že obtěžuje. Synovi dokonce nabídla i své celozrnné sušenky. Opravdu přímo dojemný přístup. .. Sestřička je právě tak srdečná.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti kojenecká poradna

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a ochotné. Mám dvě malinké děti a vždy mi se vším poradily. Musí se občas v ordinaci čekat, ale paní doktorka je trpělivá a vše poctivě řeší a tudíž chápu, že u některých případů se může doba v ordinaci protáhnout. Za mě určitě lepší přístup něž mít na každého 10minut a nevěnovat se individuálně. Jsem moc spokojená!

• praktické lékařství pro děti a dorost