Ordinace praktického lékaře pro děti

Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Ambulantní vyšetření a ošetření dětí a dorostu ve věku 0-19 let

Běžný termín

Kojenecká poradna +6 Více

Krevní test

Možnost nadstandardní péče

Nastřelování naušnic

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Milí rodiče a děti, vítám Vás na mých stránkách. Více než desetileté praktické zkušenosti jsem získala na dětských a novorozeneckých odděleních ne...

Ambulantní vyšetření a ošetření dětí a dorostu ve věku 0-19 let

Nastřelování naušnic

Očkování

Preventivní prohlídky

Ordinace praktického lékaře pro děti

Stanovení crp pro určení potřeby atb léčby

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti

Sháněla jsem doktorku v blízkosti bydliště, aby když bude dcera nemocná jsem se s jí nemusela trmácet daleko. Teď vidím, že kdybych jezdila někam půl hodiny, budu doma ještě dřív než tady od té. Čekaní přes hodinu, s malým děckem je neskutečné. Dospělí to vydrží, ale dítě? Objednala nás v době, kdy dcera chodí standardně spát, ale co, jednou to holt vydrží, tam jdete, narvaná čekárna nemocnými, pro které ordinační doba skončila už před hodinou a půl, tak čekáte venku, aby to vaše zdravé dítě nechytlo. Ale čekat 2 hodiny, kdy už dítě usíná, vy stále nevíte, kdy půjdete na řadu, tak se snažíte ho držet při životě, samozřejmě je nevrlé, má hlad, chce spát. Pak přijde paní doktorky kamarádka, která samozřejmě všechny předběhne a ještě si tam nějakou dobu poklábosí. A když se konečně po 2 hodinách dostanete na řadu, otázka, zda ještě kojíte, když už půlroku nekojím vás vytočí. Prohlídla rychlá, k příkrmům jsem dostala 3 brožury a nastudujte si.
Když jsme chtěla nastřelit naušnice, tak to paní doktorka teď nedělá, protože špatně vidí. Jenže než si dojde na oční, dceři bude 15. Šla jsem tedy na ORL. Paní doktorka podle mě ani moc neví. Neustále se mě ptá, co si o tom myslim. Např. Dcera plakala, již to čekání na ní bylo prostě dlouhé, hladová, ... no a paní doktorka, udivená, co se jí děje, říkám, že se jí chce spát a má hlad. Dcera mi i před 4 dny spadla z postele, doktorce jsem se samozřejmě nedovolala, tak jsem jela do nemocnice. Měla jsem sledovat zorničky, hematom apod. Když jsem paní doktorce řekla co se stalo, dala jí zprávu a poprosila o kontrolu, řekla mi, že to by se projevilo do 72 hodin a že už to nemá cenu. Ale nechtěla mi dceru naočkovat, protože kdyby zvracela, tak abychom věděli, z čeho to je. Co si o tom myslíte? Co já si o tom mam myslet? Já vystudovala pedagogiku a ne medicínu, abychom mohla rozhodnout.

Se sestrou se v ordinaci navíc baví neustále o soukromých věcech, takže na pacienty čas prostě není. Odcházím! Nemám na to nervy!
Celé prázdniny v ordinaci není a na kontroly se chodí hodně málo. Dcera byla 2 měsíce o hladu. Paní doktorce jsem se snažila dopsat, telefony nezvedá, že mi pořád pláče, odpověď pořád stejná, že je to normální, že to jsou koliky a vždy jiné kapky mi doporučila. Když pořád 2 měsíce v kuse plakala, vydala jsem se tam. Dcera nepřibejvala na váze. To se mohlo zjistit už dávno.
Na preventivní půlroční prohlídku jsem šla s dcerou l měsíc později. Když jsem byla udivená, odpověděla mi, že tu mezi vánocemi prostě není. Ale ono by to krásně vyšlo, dcera je 15. což bylo pondělí a celý týden byl ještě pracovní. Když jsem se ohradila, že by to vyšlo, tak mi bylo vysvětleno, že ze zákona má na prohlídku měsíc.
Další prohlídka je v 8 měsících, na kterou bychom šly v 9 měsících. Na tu už ale půjdeme jinam!

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti

Nejlepší paní doktorka a sestřička pod sluncem, se starší dcerou už jsme prošly pod rukama více pediatru, ale nedá se vůbec srovnávat, jedine minus je, že se čeká i když jste objednani, ale tady nám to i za to čekání stojí.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Byla naší ošetřující lékařkou.

Souhlasím, že paní doktorka si nabrala více pacientů než může zvládnout. Vždy jsem s nemocnou dcerkou čekala nejméně 2 hodiny než na nás přišla řada a několikrát jsme si z čekárny odnesly i nějaký další bacil. Z hlediska času je přístup paní doktorky velmi bezohledný a neprofesionální. Odešly jsme k jiné paní doktorce a jsme moc spokojení.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti

Rád bych touto cestou poděkoval paní doktorce i sestřičce za skvělou péči o naše 2 děti. Paní doktorka je velice milá, pečlivá, dle mého laického názoru velice profesionální, důkladná, vše srozumitelně vysvětlí, má opravdu krásný přístup k dětem, je k zastižení na mailu i telefonu téměř nepřetržitě. Paní doktorka i sestřička jsou obě usměvavé, milé a naše děti k nim do ordinace chodí rády, už to hovoří o skvělém a profesionálním přístupu. Paní doktorku mohu určitě doporučit, takových lékařů je v dnešní době opravdu málo.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti vyšetření syna

Zásadní nespokojenost!!!!!!!!!! Na netu jsou ord.hodiny od 8:00. Na dveřích je uvedeno od 9:00. Paní Dostálová si přikráčí v 9:30. Plná čekárna nemocných malých dětí!!! Je to profesionální??? Nemusí mě zajímat, že má 4 děti. Ostatně kdyby s nimi přišla do školy a nechala je tam v prázdné místnosti s tím, že paní učitelka přijde bůhvíkdy, také by se jí to asi nelíbilo. A to se děje zřejmě častěji. Možná, že je to dobrá doktorka, ale kazí si to sama. Jdeme jinam!!!!!

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti

Nejlepší lékařka se kterou jsem se v životě setkala. Stále milá, chápající. Poradí pomůže. Sestřička je taky úžasná.

Skvela lekarka s rodinnym pristupem. Na navstevu se vzdy tesime,pani doktorka je velmi prijemna,vse se s ni da rozumne probrat. Je videt,ze deti miluje a jde ji predevsim o jejich zdravi. Jsme za ni moc radi :)

Já na paní doktorku nemůžu říct jediného křivého slova. Je pravda, že čekací doba je delší, to nemůžu říct, ale za to čekání mi to stojí. Vřelý, lidský, osobní přístup, hodnocení léčby byl vždy profesionální a po vyhodnocení s mou osobou. Zápal plic mé dceři diagnostikovala v podstatě během jedné minuty, je opatrná a k dětem velice milá. My jsme k ní naopak utekli od velmi nepřípustné lékařky a její přístup mě naprosto vyrazil dech, přestala jsem řešit maličkosti díky jejímu přístupu. Proto si raději vždy počkáme a voláme vícekrát, než se dovoláme, ale za to mi to stojí...DOPORUČUJI

Od paní doktorky jsme utekli. Paní Dostálová toho má hodně jak v práci tak mimo ni. Člověk s ní může lidsky soucítit, já osobně ocením spíše profesionální chování. K paní doktorce ani k sestřičce se není možné dovolat a dopsat. To byl problém, když jsme potřebovali zjistit krevní výsledky (které byly velmi zlé a s novorozencem jsme skončili v nemocnici). Poté si řádně nepřečetla zprávu z nemocnice (jaké další testy je třeba udělat). Na vyrážku novorozence nám předepsala lék s kortikoidy, aniž by nám toto sdělila. To pro nás byla poslední kapka. Čekací doba u našich čtyř návštěv nikdy nebyla kratší než hodinu, a to i po objednání.

• praktické lékařství pro děti a dorost