Všeobecná zdravotní pojišťovna

Kojenecká poradna +6 Více

Krevní test

Možnost nadstandardní péče

Nastřelování naušnic

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Milí rodiče a děti,

vítám Vás na mých stránkách. Více než desetileté praktické zkušenosti jsem získala na dětských a novorozeneckých o...

• praktické lékařství pro děti a dorost

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Jiný

K paní doktorce jsme přešli po velmi špatných zkušenostech a šli jsme k ní i s vědomím, že budeme čekat.
Nevadí mi to. Když jsme nemocné, nebo objednané, dojdeme a počkáme. Když je to akutní, tak přece jedu s dítětem na pohotovost/nemocnice, nebo jednám jinak a především dbám na to, abych i jako rodič byla informovaná a trochu znalá, abych věděla, co v jakém případě dělat a nemusela vyvolávat, vypisovat, někde se vykecávat a být doslova závislá na doktorovi nebo na druhých.
Osobně proto ani nechápu některé recenze níže.
Ona, i sestřička jsou úžasné ženy jak profesí, tak lidsky a já i partner jim oběma opravdu moc děkujeme, s jakou péčí přistupují k naší dceři.
K naší holčičce přistupují opravdu s láskou, citem a jsou velmi empatické, což je pro nás rozhodující a pro dítě to není stresující (a pro nás vlastně také ne).
Děkuji, děkuji, děkuji! Máte naši podporu a obdiv za to, kolik toho zvládáte a kolik toho pro druhé chcete zvládnout. To že jsou někteří sobci, hlupáci, nebo jen rádi dělají drama, není vaše starost.
Tereza, Michal a Tereza Krčmářovi

Ž
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti kojenecká poradna

Otřesná zkušenost. Čekání hodinu a půl, i když jsme byli objednaní. Když jsem přišla s novorozencem když bylo venku pod nulou (což by se správně s tak malým dítětem nemělo chodit ani ven) na pozvání paní doktorky na převážení (úkon trvá tři minuty) poslala nás sestra po hodině čekání pryč, ať přijdeme jindy. Na sms nereagují a telefony nezvedají, je to čiré zoufalství pro rodiče, kteří potřebují něco řešit. Dvakrát nám posunula prohlídku v 6 týdnech dítěte, takže by ji syn místo v 6. týdnu absolvoval ve 12. týdnu = absolutní nezájem o dítě. Už jsme naštěstí jinde. Nový pediatr okamžitě u syna poznal vrozenou novorozeneckou kýlu a odeslal nás na urologii. To paní doktorka Dostálová zcela přehlédla.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti preventivní prohlídky

Bohužel nemohu pani doktorku doporučit. Je sice moc milá, ale co se děje okolo to absolutne zastiňuje.
Neustále nabírá nové pacienty. Čekání minimálně hodinu až dvě je standart.
Do ordinace si bere dva pacienty zároveň, takže je tam hluk a pani doktorka je nesoustredena.
To nemluvim o tom, ze se tam nedá absolutne dovolat, takze preobjednani není možné.Na sms také nereaguji. Takže když něco potřebujete musíte tam jet a čekat zase hodinu než se na Vás dostane řada.
Dnes před námi bylo 10 děti a někteří evidentně nemocní a to jsme byli objednani na čas. Už mi bohužel došla trpělivost.

Názor přidán dne 09.12.22 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 09.11.22 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Jiný

Naprosto neskutečné paní doktorka a sestřička. Moderní a smysluplný přístup bez jakýchkoliv stereotypního chování "protože se tak dělalo vždy", je vidět, že ke každému přistupuje individuálně. Rozumí potřebam děti a jejích rodičů. Navíc jsou obě moc zajímavé a příjemné osobnosti a s paní doktorkou je vždy chuť zůstat pokecat i na jiné témata. Můžu jedině doporučit.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

Paní doktorku a sestřičku si nemůžu vynachválit. Jsou obě velice empatické, příjemné, naslouchající. Čekárna je uzpůsobena tak, aby zahnala případnou nudu rodičům i dětem (kuličkovou dráhu pochvalujeme i my, dospělí). Ordinace také vypadá jako hernička - žádné kachlíkové nemocniční prostředí. Těšíme se na další návštěvu!

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

To, proč paní doktorka není dochvilná se říká individuální přístup:) Někdo potřebuje kratší lékařské vyšetření a někdo delší. My jsme naprosto spokojení. Pro mě je nejdůležitější kvalitní lékař a stejně tak důležitý je lékař který chápe, že o všem rozhoduje rodič. Sestřička i lékařka jsou báječné a to píšu jako velmi náročný pacient.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti preventivní prohlídky

Chodili jsme několik let se dvěma detmi. Pani doktorka zásadně chodí pozdě, kdy je cekarna úplně plna. Průměrné čekání (i přes objednání na přesný čas) tak hodinu a půl. Několikrát se mi stalo, ze paní doktorka vůbec nebyla přítomna a vyšetření včetně vydávání léků na předpis (!!!) delala pouze sestra. Telefony paní doktorka nikdy nezvedala a na sms temer nikdy neodpovídá. Absolutní fail, když se s nemocným dítětem táhnete k doktorovi a pak se musíme otáčet, protože se vám nechce čekat cele dopoledne mezi nemocným dětmi. Jsem rad, ze jsme přešli jinam - neporovnatelná změna k lepšímu.

Š
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

Možnost být v péči paní doktorky Dostálové pro nás byla učiněná spása po špatných zkušenostech s předešlým pediatrem. Přecházeli jsme k ní ve stavu, kdy se náš syn, tehdy půlroční, bál jakýchkoli doktorů. Hned po první návštěvě jsem byla v šoku, protože náš syn na sebe od paní doktorky i sestřičky nechal bez problémů sahat, dát si injekci, prohlédnout. Dokonce se i smál a odcházel úplně v pohodě. Dodnes dochází k paní doktorce s úsměvem a má ji i sestřičku moc rád. Také přístup k rodičům je naprosto skvělý. Vůbec nemám pocit, že bych obtěžovala nebo pokládala hloupé dotazy. Vždy je nám vše vysvětleno, můžeme kdykoli napsat email nebo se na cokoli doptat. Paní doktorka je také přístupná různým dalším specialistům, takže nám doporučila skvělého kožního lékaře a právě díky spolupráci její a pana doktora má náš syn dnes kůži v mnohem lepším stavu a věřím, že ekzém zvládneme. Paní doktorka i sestřička jsou neskutečnou oporou jak pro děti, tak pro rodiče. Opravdu jsem moc ráda, že má náš syn takovou péči a mohu paní doktorku Dostálovou pouze doporučit.

Milí rodiče a děti,

• praktické lékařství pro děti a dorost