Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Kojenecká poradna +6 Více

Krevní test

Možnost nadstandardní péče

Nastřelování naušnic

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Milí rodiče a děti, vítám Vás na mých stránkách. Více než desetileté praktické zkušenosti jsem získala na dětských a novorozeneckých odděleních ne...

• praktické lékařství pro děti a dorost

Nastřelování naušnic

Očkování

Preventivní prohlídky

Ordinace praktického lékaře pro děti

Stanovení crp pro určení potřeby atb léčby

Ordinace praktického lékaře pro děti

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti ambulantní vyšetření a ošetření dětí a dorostu ve věku 0-19 let

Paní doktorka je ve svém oboru naprosto profesionální. Máme u ní více jak 6ti leté zkušenosti s našimi dvěma syny a jak po odborné, tak po lidské stránce si neumíme představit lepší paní doktorku a samozřejmě to platí i pro sestřičku. Toto je pro nás mnohem důležitější, než-li čekací doba v čekárně. Pro nás je naopak důkazem kvalitní péče, která je poskytována. Děkujeme a pokud chcete pro své děti to nejlepší, doporučujeme naší paní doktorku.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti očkování

Pani dokyorka i sestricka jsou hodne mile, dobre se s nimy mluvi a maly na ne take velmi pozitivne reaguje.
Nevnucuje zadne oldschool nazory nebo lecby, da se s ni domluvit.
Neda se dovolat v ordinacnich hodinach.
Pri objednani se ceka, klidne i pres hodinu, coz je s malym miminkem v plne cekarne neprijemne a za soucasne situace dvojnasobne.
Prednostne vezme sve zname a pak se s nimi 'vykecava' v ordinaci 3/4 hodiny, ackoliv ostatni cekaji.
Do ordinace vzdy bere dva naraz, je tam hluk a neni moc prostoru s pani doktorkou vse probrat v klidu.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti kojenecká poradna

Nekonečné čekání při každé návštěvě, roztěkanost a nepozornost lékařky během vyšetření, špatná organizace a dokola se opakující diskuze při každé návštěvě.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

K paní doktorce Dostálové chodíme již šestým rokem, máme tři malé děti a jsme tam naprosto spokojení. Paní doktorka i sestřička jsou milé, usměvavé, empatické a hlavně vždy poradí a problémy řeší. To, že můžeme chodit právě k ní, bylo to nejlepší co si rodič pro své děti může přát. Do poradny se těšíme a odchazíme vždy s úsměvem.
Moc Vám děkujeme!
Anna, Dan, Teodor, Lilien a Matyáš Kašparovi

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti kojenecká poradna

Paní doktorka je fakt anděl, to samé sestřička. Snad v životě jsem nezažila tak empstickeho a lidského lékaře. Chodíme k ni s miminkem od narození a je neuvěřitelné, s jakou péči MUDr. Dostálová k dětem přistupuje. Do ničeho netlaci, vše vysvětli, nabídne možné alternativy. Pro nás je to nenahraditelná bytost a jsme za ni moc vděčni.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

Je pravda, ze se mi stalo malokdy, ze jsem prisla na radu v presne dany termin. Ale ja nikam nespecham a vim, ze pokid ma doktor nalehavejsi pripad, tak se mu logicky venuje. A za to si pani doktorky nesmirne vazim. Ona presne takova je. K detem se chova hrozne hezky. Pro me je to celkem nevidana zkusenost. Navic se hezky chova i ke mne. I sestricka je mila a nemaji problem komunikovat i mimo pracovni dobu, coz tedy obdivuji. Z ostatnich nazoru, ktere pani doktorku hani, je mi trochu smutno. Respektive si rikam, kde dotycni pracuji a zda davaji svemu zamestnani tolik. Vsichni jsme jen lidi a ja za lidsky pristup pani doktorku a seszricku obdivuji

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Jsme pacienti

Naše paní doktorka je zlato... Ano, má hodně pacientů - to je fakt, nejspíš moc neříká ne, protože kdo sháněl pediatra v Praze ví, že to není jen tak... nejlepší je, že se s ní dá na všem domluvit. Ptá se na názor : jasně : díkybohu, že to není dogmatická zapšklá “oldschool” doktorka! Díky práci znám nabídky léků na trhu jakožto volně prodejných, tak i na předpis a musim říci, že paní doktorka se orientuje výborně a medikaci doporučuje dle informací dostupných pro lékaře, ale také na základě zkušenosti jiných maminek, protože je vyslechne: VŠECHNY!! A že tam čekáte?! Ano, čekáte, ale když máte nemocné dítě, stejně si na ten den, kdy jdete k lékaři, berete volno a když potřebujete někam a spěcháte, dá se domluvit! Mám tříletého kluka a půlročné mimino a jsem vděčna jak za paní doktorku, tak za sestřičku, se kterou se fakt moc hezky doplňují... a taky z vlastní zkušenosti vím, že odpoví na sms i v neděli večer, nebo o svátcích. Také jsem naposledy byla objednána s miminem na kontrolu a paní Dr se spozdila kvůli nemoci syna (ano i ona má děti!! 4!!!!) a sestřička promptne volala a přeobjednala nás, aby se nestalo, že bychom s dítětem přišli do kontaktu s nemocnými... takže když to tak shrnu : jediná věc je: ano čekáte, ale dočkáte se vlídného, vysoce profesionálního přístupu! Dočkáte se doktorky, která Vám v klidu vysvětlí- i když jste již v ten den 150tá s virozou, se kterou paní doktorka nic neudělá- všechny varianty a možnosti co udělat, aby se dítěti ulevilo... vysvětlí Vám možnosti dalších postupů, vyšetření a rad, jak zvládnout nemoc, nebo postupovat s miminkem...

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti

U MUDr. Dostalove jsme už 7 let. Mame tri deti bydlíme v Kladne a samozřejmě musíme dojíždět. Lepší doktorku jsem nepoznala a to jsem se jednou pokusila ji vyměnit jen z důvodu dojíždění. Po 1 měsíci u jiné doktorky jsem se rozhodla ze mi nevyhovuje! Přístup byl hrozny do vseho nás tlačila. Pacienti byli pro ni jen další kus který jde k ni na kontrolu. Vrátila jsem se tedy opět k MUDr. Dostalove. Ani jednou mi neporadila špatně, vždy měla lidsky přístup. Ochotně Vám poradi, najde vždy řešení. Vždyť doktorka je další člověk který se o Vaše dítě stara i deti k ni mají hezky vztah! Sestřička u paní doktorky je úžasná! Cokoliv ji člověk poprosi vždy rada pomůže, poradi. Kolikrát jsem ji volala i v noci! Pokaždé mi zvedla telefon a poradila mi s daným problémem! Samozřejmě ze jsou tam fronty ale to jen z toho důvodu ze tam jsou i úpjaty maminky který tam přijdou s blbou rymou nebo kaslikem! Paní doktorka je pak vyšetřuje a straci čas na všechny ostatní! Ona se snaží tem maminkam tam vysvětlovat ze rýma není nic smrtelného a ze na ten kasel stačí normální sirup! Ona nebere rodiče a deti jako jen dalšího pacienta! Věnuje Vám svůj čas a svoji trpělivost na hloupé otázky typu “ má velkou rýmu nemůže mi v noci spat. Co mám dělat? Nestane se mu ni?” Proboha jasné ze se mi nic nestane! Rýma a kašek není smrtelná choroba! Každá matka by mnela umět zhodnotit zda je zapotřebí jít k doktorce či ne! Když nemá horecky a dítě se chová normálně tak tam nechodte a nezdrzujte ostatní! Problém nás všech je ze si nevazime slušného chování a hledáme chyby tam kde nejsou! Neobvinujte doktorku a hledejte chyby v sobě ze neumíte být ohleduplný k ostatním a chodíte tam někdy úplně zbytečně! Nasivin a Mucosolvan je volne prodejny! A když někdo není spokojený tak ať od ni odejde! Nikdo vás tam násilné nedrží! Spis nám vsem ostatním ulevite tím ze tam nebudete otravovat s nesmyslama! Za mne lepšího člověka a lepší doktorku jsem nemohla pro svoje deti najít!

Názor přidán dne 17.01.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti

Nejlepší paní doktorka a sestřička pod sluncem, se starší dcerou už jsme prošly pod rukama více pediatru, ale nedá se vůbec srovnávat, jedine minus je, že se čeká i když jste objednani, ale tady nám to i za to čekání stojí.

• praktické lékařství pro děti a dorost