Jana Dostálová, pediatr Praha

Kojenecká poradna +6 Více

Krevní test

Možnost nadstandardní péče

Nastřelování naušnic

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Milí rodiče a děti, vítám Vás na mých stránkách. Více než desetileté praktické zkušenosti jsem získala na dětských a novorozeneckých odděleních ne...

• praktické lékařství pro děti a dorost

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Š
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

Možnost být v péči paní doktorky Dostálové pro nás byla učiněná spása po špatných zkušenostech s předešlým pediatrem. Přecházeli jsme k ní ve stavu, kdy se náš syn, tehdy půlroční, bál jakýchkoli doktorů. Hned po první návštěvě jsem byla v šoku, protože náš syn na sebe od paní doktorky i sestřičky nechal bez problémů sahat, dát si injekci, prohlédnout. Dokonce se i smál a odcházel úplně v pohodě. Dodnes dochází k paní doktorce s úsměvem a má ji i sestřičku moc rád. Také přístup k rodičům je naprosto skvělý. Vůbec nemám pocit, že bych obtěžovala nebo pokládala hloupé dotazy. Vždy je nám vše vysvětleno, můžeme kdykoli napsat email nebo se na cokoli doptat. Paní doktorka je také přístupná různým dalším specialistům, takže nám doporučila skvělého kožního lékaře a právě díky spolupráci její a pana doktora má náš syn dnes kůži v mnohem lepším stavu a věřím, že ekzém zvládneme. Paní doktorka i sestřička jsou neskutečnou oporou jak pro děti, tak pro rodiče. Opravdu jsem moc ráda, že má náš syn takovou péči a mohu paní doktorku Dostálovou pouze doporučit.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti ambulantní vyšetření a ošetření dětí a dorostu ve věku 0-19 let

Pani doktorka i Sestricka jsou skvělý. Taková empatie se u doktoru jen tak nevidí. Vše vysvětlí a poradi. Nikdy jsme nemeli žádný problém. Je z nich cítit lidskost a profesionalita. Radši si pockam v čekárně, než aby děti poradne neprohledla. Děti je mají rády. V neposlední řadě jsou ochotný poradit i mimo ordinacni hodiny při akutním případu klidně i v noci.

Názor přidán dne 04.04.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti preventivní prohlídky

Jsem velmi vděčná za tak úžasnou paní doktorku a paní sestřičku,opravdu úžasné bytostí. V dnešní době málo kde. Sice je to tam trochu na déle,ale neměnila bych. Obě vždy úžasně poradí a pomohou, oni to nemají jako práci, ale opravdu to dělají s velkým a láskou k těm dětem .Oběma moc, moc,moc DĚKUJI.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti kojenecká poradna

Paní doktorka je neuvěřitelná !!! Snad si ani nelze představit více empatickou a lidskou bytost než je právě ona. Vše vysvětlí, nabízí alternativy a na každého má tolik času kolik je třeba. Člověk nikdy nemá pocit, že obtěžuje. Synovi dokonce nabídla i své celozrnné sušenky. Opravdu přímo dojemný přístup. .. Sestřička je právě tak srdečná.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti kojenecká poradna

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a ochotné. Mám dvě malinké děti a vždy mi se vším poradily. Musí se občas v ordinaci čekat, ale paní doktorka je trpělivá a vše poctivě řeší a tudíž chápu, že u některých případů se může doba v ordinaci protáhnout. Za mě určitě lepší přístup něž mít na každého 10minut a nevěnovat se individuálně. Jsem moc spokojená!

Paní doktorka je ve svém oboru naprosto profesionální. Máme u ní více jak 6ti leté zkušenosti s našimi dvěma syny a jak po odborné, tak po lidské stránce si neumíme představit lepší paní doktorku a samozřejmě to platí i pro sestřičku. Toto je pro nás mnohem důležitější, než-li čekací doba v čekárně. Pro nás je naopak důkazem kvalitní péče, která je poskytována. Děkujeme a pokud chcete pro své děti to nejlepší, doporučujeme naší paní doktorku.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti očkování

Pani dokyorka i sestricka jsou hodne mile, dobre se s nimy mluvi a maly na ne take velmi pozitivne reaguje.
Nevnucuje zadne oldschool nazory nebo lecby, da se s ni domluvit.
Neda se dovolat v ordinacnich hodinach.
Pri objednani se ceka, klidne i pres hodinu, coz je s malym miminkem v plne cekarne neprijemne a za soucasne situace dvojnasobne.
Prednostne vezme sve zname a pak se s nimi 'vykecava' v ordinaci 3/4 hodiny, ackoliv ostatni cekaji.
Do ordinace vzdy bere dva naraz, je tam hluk a neni moc prostoru s pani doktorkou vse probrat v klidu.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti kojenecká poradna

Nekonečné čekání při každé návštěvě, roztěkanost a nepozornost lékařky během vyšetření, špatná organizace a dokola se opakující diskuze při každé návštěvě.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

K paní doktorce Dostálové chodíme již šestým rokem, máme tři malé děti a jsme tam naprosto spokojení. Paní doktorka i sestřička jsou milé, usměvavé, empatické a hlavně vždy poradí a problémy řeší. To, že můžeme chodit právě k ní, bylo to nejlepší co si rodič pro své děti může přát. Do poradny se těšíme a odchazíme vždy s úsměvem.
Moc Vám děkujeme!
Anna, Dan, Teodor, Lilien a Matyáš Kašparovi