Ambulantní vyšetření a ošetření dětí a dorostu ve věku 0-19 let

Krevní test

Možnost nadstandardní péče

Nastřelování naušnic

Milí rodiče a děti,

vítám Vás na mých stránkách. Více než desetileté praktické zkušenosti jsem získala na dětských a novorozeneckých o...

• praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Jiný

Profesionální a ochotný přístup paní doktorky a zdravotní sestry. Možnost telefonické i e-mailové komunikace, v případě nedostupnosti vždy zpětné zavolání z ordinace. Vysoká úroveň spokojenosti. Vřele doporučuji.

Do ordinace se nadá dovolat, na SMS neodpovídají, email nemají. Takový přístup patří do minulého režimu, pokud vůbec někam patří.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti ambulantní vyšetření a ošetření dětí a dorostu ve věku 0-19 let

Paní doktorka je úžasná. K dětem něžná, chápavá a empatická. Rodičům vše vysvětlí. Netlačí očkování na sílu (od známý vím, že jiní pediatři jsou daleko nátlakovější). Tady? Paráda.Rostou zuby? Je 35°C ve stínu a dítě nespí? Počká. Podporuje nošení, kojení a kontaktní rodičovství.

Jediné negativum je extrémní vytíženost, ale stojí za to čekání.

Moc mně mrzí,ale s paní Doktorkou žádná komunikace-tel.ne berou,nereaguje na SMS.Syn měl vysoké teploty a ani se nedalo zavolat,a už je to pár krat...Je to smutné

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

Paní doktorku nám doporučili kamarádi, věděli, že se stávající doktorkou jsme nebyli spokojeni. Doporučovala omezení kojení, říkala že je dcera (miminko) tlustá, tlačila na očkováni a celkově měla nevhodné poznámky, třeba že mám na syna raději mluvit česky (jsme dvojjazyčná rodina), ať se pak nechová jak ty Vietnamci a tak. V Praze už nás nikdo nemohl přijmout, a tak jsme se registrovali k jiné paní doktorce až na Moravě, kam občas jezdíme. Pak se nám podařilo dovolat se paní doktorce Dostálové a přijala nás. Věděli jsme že její kapacita je už nadmíru přetížená a že budeme čekat, ale o to víc jsme si vážili toho, že nás přes to přijala. Rozdíl v péči byl obrovský. Je to člověk na správném místě. Je vždy příjemná a usměvavá s dětmi i s rodiči, opravdu se nám věnuje. ano, je problém se dovolat, tak raději píšeme sms. A ano, čekací doba se může protáhnout na pár hodin, my ale dobře věděli do čeho jdeme a přístup paní doktorky nám to pokaždé vynahrazuje. Mockrát děkujeme!

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Jiný

K paní doktorce jsme přešli po velmi špatných zkušenostech a šli jsme k ní i s vědomím, že budeme čekat.
Nevadí mi to. Když jsme nemocné, nebo objednané, dojdeme a počkáme. Když je to akutní, tak přece jedu s dítětem na pohotovost/nemocnice, nebo jednám jinak a především dbám na to, abych i jako rodič byla informovaná a trochu znalá, abych věděla, co v jakém případě dělat a nemusela vyvolávat, vypisovat, někde se vykecávat a být doslova závislá na doktorovi nebo na druhých.
Osobně proto ani nechápu některé recenze níže.
Ona, i sestřička jsou úžasné ženy jak profesí, tak lidsky a já i partner jim oběma opravdu moc děkujeme, s jakou péčí přistupují k naší dceři.
K naší holčičce přistupují opravdu s láskou, citem a jsou velmi empatické, což je pro nás rozhodující a pro dítě to není stresující (a pro nás vlastně také ne).
Děkuji, děkuji, děkuji! Máte naši podporu a obdiv za to, kolik toho zvládáte a kolik toho pro druhé chcete zvládnout. To že jsou někteří sobci, hlupáci, nebo jen rádi dělají drama, není vaše starost.
Tereza, Michal a Tereza Krčmářovi

Ž
Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti kojenecká poradna

Otřesná zkušenost. Čekání hodinu a půl, i když jsme byli objednaní. Když jsem přišla s novorozencem když bylo venku pod nulou (což by se správně s tak malým dítětem nemělo chodit ani ven) na pozvání paní doktorky na převážení (úkon trvá tři minuty) poslala nás sestra po hodině čekání pryč, ať přijdeme jindy. Na sms nereagují a telefony nezvedají, je to čiré zoufalství pro rodiče, kteří potřebují něco řešit. Dvakrát nám posunula prohlídku v 6 týdnech dítěte, takže by ji syn místo v 6. týdnu absolvoval ve 12. týdnu = absolutní nezájem o dítě. Už jsme naštěstí jinde. Nový pediatr okamžitě u syna poznal vrozenou novorozeneckou kýlu a odeslal nás na urologii. To paní doktorka Dostálová zcela přehlédla.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti preventivní prohlídky

Bohužel nemohu pani doktorku doporučit. Je sice moc milá, ale co se děje okolo to absolutne zastiňuje.
Neustále nabírá nové pacienty. Čekání minimálně hodinu až dvě je standart.
Do ordinace si bere dva pacienty zároveň, takže je tam hluk a pani doktorka je nesoustredena.
To nemluvim o tom, ze se tam nedá absolutne dovolat, takze preobjednani není možné.Na sms také nereaguji. Takže když něco potřebujete musíte tam jet a čekat zase hodinu než se na Vás dostane řada.
Dnes před námi bylo 10 děti a někteří evidentně nemocní a to jsme byli objednani na čas. Už mi bohužel došla trpělivost.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Jiný

Naprosto neskutečné paní doktorka a sestřička. Moderní a smysluplný přístup bez jakýchkoliv stereotypního chování "protože se tak dělalo vždy", je vidět, že ke každému přistupuje individuálně. Rozumí potřebam děti a jejích rodičů. Navíc jsou obě moc zajímavé a příjemné osobnosti a s paní doktorkou je vždy chuť zůstat pokecat i na jiné témata. Můžu jedině doporučit.

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti Běžný termín

Paní doktorku a sestřičku si nemůžu vynachválit. Jsou obě velice empatické, příjemné, naslouchající. Čekárna je uzpůsobena tak, aby zahnala případnou nudu rodičům i dětem (kuličkovou dráhu pochvalujeme i my, dospělí). Ordinace také vypadá jako hernička - žádné kachlíkové nemocniční prostředí. Těšíme se na další návštěvu!