Nádražní 57, Brno
Zubní ordinace (mapa)

Koláčkova 14, Brno
Praktické zubní lékařství (mapa)

Velice příjemná, ochotná. Lepšího stomatologa neznám. Odvádí perfektní práci za kterou ji moc děkuji.

Paní doktorka nemá smlouvu s pojišťovnami, takže platíte úplně všechno, ale ceny za nadstandard jsou stejne nebo dokonce nižší než u ostatních doktorů.

Paní doktorka nemá sestřičku, ale práce ji jde od ruky a nikdy jsem to nebral jako negativum. Je nutné se objednávat, ale když přijdete na objednaný čas, tak taky za 15-20 minut odcházíte i s perfektním ošetřením.

Ošetření je vynikající. Nejbolestivější je zubní kámen, který čistí mechanicky, naopak vytahování nervu bylo dokonce až skoro příjemné (chemickou cestou) a naprosto bezbolestné.

Ordinaci má otevřenu v pozdně odpoledních hodinách.

Pro velkou bolest zubu jsem si ho uní nechala vyšetřit,řekla mi však že nic nevidí a že zub je zdravý - namůj protest ,že v zubu mám díru a že to nevidí proto ,protože díra je mezi dvěma zuby a že do této díry strčím párátko - její odpověď : musíte nějakou tu bolest vydržet (po této zkušenosti jsem si musela vyhledat jiného lékaře, který mi zub zaplomboval!!)
A ještě lže, když jsem ten zub chtěla umrtvit podívala se do záznamů a začala tvrdit že ho již umrtvila což byl samozřejmě nesmysl!Asi si připisuje pro pojišťovnu úkony ,které nerovedla !!!!!!!!!!!!!!
Vyvarujte se této lékařky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!