Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Senovážné náměstí Jiný

Paní doktorka je člověk na svém místě. Měla jsem rizikové těhotenství, skrz které mne provedla až ke zdárnému konci a porodu zdravého miminka. Nenechá nic náhodě, je velmi pečlivá. Udělá si na mě vždycky dostatečně dlouhou dobu během vyšetření, zajímá se o celkový zdravotní stav, ne jen ve své specializaci. Už se u ní léčím osmým rokem a jsem za ni moc ráda. A sestřička je ta nejúžasnější sestřička na světě. Skvěle se doplňují.

Umístění: Poliklinika Senovážné náměstí

K paní doktorce chodím několik let a vždy se chovala vlídně a s pochopením pro mé zdravotní obtíže. Udělala mi celkové vyšetření včetně odběrů a nakonec zjistila důvod mých potíží, na který nemohli přijít dva lékaři před ní. Díky ní jsem si ušetřila náročný zákrok a zjistila, že je třeba léčit něco jiného, než se dosud lékaři domnívali. Její úsilí přijít nemoci na kloub je ojedinělé. Jsem velmi spokojená.
El. Dvořáková

K paní doktorce chodím jednou za půl roku,nechá mi udělat laboratoře,EKG a předepíše mi léky na vysoký tlak,mám prý hodně vysoký cholesterol,ale léky mi na něj předepisovat prý zatím nebude.Zato mi při mé poslední navštěvě sdělila,že se u ní vybírá 300,-Kč ročně na pokrytí různých věcí,jako jsou telefonáty pacientům nebo zasílání předvolánek.Za dobu co k paní doktorce chodím tj.asi 10 let,mi nikdy od ní nebylo voláno,naopak vždy si na objednání volám já a žádnou předvolánku jsem od ní nikdy nedostala.Co se týče objednací doby musí pacient počítat asi tak s 2 hodinovým zpožděním.Takže po poslední návštěvě jsem se rozhodla změnit lékaře,nebotˇkaždá z mých návštěv,které jsou 2 do roka by mě přišla na 150,-Kč což se mi nelíbí,protože jsem důchodce a mám pojištovnu,která jí za úkony platí.J.M.

Ю

P. Cisarova zacala prijem tim, ze volala nekolikrat "Prevence!", sice se nikdo v cekarne tak nejmenoval; zjistilo se, ze volala na me. Kdyz jsem ji ukazala, ze ma moje papiry v ruce a ze ja mam jmeno, rekla: "Nez prectu to vase jmeno, radeji na vas zavolam takhle".
Na moje "Myslela jsem..." prerusila: "Myslet si muzete, co chcete. Muzete odejit, ale papir pro zamestnavatele nedostanete," - a takhle pokracovala i dale. I kdyz ja nerikala vubec nic, pozadala, abych ja se k ni chovala slusne.
Pani Cisarova svoje praci a pacienty zjevne nenavidi, dokaze vam to vysvetlit behem prvnich 30 vterin a pokracuje s tim do konce vasi navstevy. Bude se divit, ze se tvarite nejak zvlastne, a pri vasem odchodu vam popra "do zivota s trochu veselosti". A z toho se vam hned ulevi.
Jedna vec na tom byla dobra: porad na me mluvila cesky, coz zjevne znamena, ze moje cestina je mnohem lepsi, nez jeji anglictina.

Objednávka na 9:30 můj příchod do čekárny v 9:33. Byla jsem jediná v čekárně v 9:38 raději zaklepu na dveře. Paní doktorka přišla jste pozdě, už jsem vzala pacienta co tady měl být, až po vás. Já v pořádku počkám. Po asi 40 minutách pacient konečně vyšel z ordinace. V čekárně už čekali další 3 pacienti. Pán co přišel asi 20 minut po mém příchodu, dala přednost se slovy máte chodit včas. Upozorňuji, že jsem 14 dní po operaci v hýžďové části těla a dlouhé sezení je pro mě problém. Jednání hrůůza. Paní doktorka by asi potřebovala lekce chování....

Arogantní lékařka, nelidský přístup. Zásadně nedoporučuji, takový povýšený přístup jsem ještě nezažila... O tom, že mi chtěla prodat Mind Master, který vytáhla ze šuplíku a její krabičce na stole se vzkazem - poplatek 30 Kč plaťte přímo u lékaře (samozřejmě bez potvrzení) - se mi nechce ani rozepisovat. Je mi líto těch důchodců, kteří jí neumějí říct ne a důvěřivě si koupí, co jim paní doktorka doporučí. Smutné...

W

Dobrý den, bohužel je tomu tak - paní doktorka je útočná,.. I má příbuzná mi její nepříjemné chování potvrdila.
Nejhorší je, že ani jako lékař není dobrá.
Prošla mé výsledky rozboru krve a uzavřela jako dobré a stejné jako jindy. Později jsem se sama zeptala na jednu velmi zhoršenou hodnotu mimo limit (nahlédla jsem předtím do rozboru krve ležícího přede mnou na stole) a paní doktorka mě kvůli tomu velmi urazila. Pak vysvětlila pravděpodobný důvod zhoršení této hodnoty. To ale neodpovídalo pravdě.
Nejde však o moji laickou neznalost. Kvůli mírnému zvýšení této hodnoty před 1,5 rokem mě můj imunolog hnal na vyšetření rakoviny ženských orgánů, což se nepotvrdilo. Nyní je ta hodnota ještě horší a spolu s mírně zvýšenými dalšími hodnotami signalizuje jedině to, že se měla paní doktorka zabývat mými jí jmenovanými zdravotními problémy a zvýšit dávku jednoho léku.
Bohužel je nevybíravým a útočným způsobem bagatelizovala a ještě mě urazila....

Velmi nepříjemná paní doktorka, povyšuje se a vyloženě křičí bez důvodu. Akorát z ní mám velice nepříjemné pocity. Už k paní doktorce nepůjdu.

X

Dobrý den. Musím říci, že už dlouho jsem se nesetkala s tak povýšeneckým až útočným chováním u lékaře, jako právě u paní Císařové. Byla jsem u ní pouze jednou v souvislosti s EKG vyšetřením v těhotenství, předtím jsem s podobnými vyšetřeními neměla zkušenost a tudíž jsem netušila, jak bude vše probíhat a neznám ani správnou terminologii v tomto oboru používanou. I přesto paní doktorka neváhala zneužít svoji informační převahu a při mých dotazech mě dosti nevhodným způsobem opravovala a reagovala až útočně, nakonec mě nazvala zcela dezorientovanou osobou. Zmínila jsem, že je snad logické, že nerozumím jejímu oboru, když jsem vystudovala VŠ úplně jiného zaměření. Odvětila jen, že mám asi nos nahoru, když se zmiňuji o svém titulu. Netuším, co si o sobě paní doktorka myslí, podle mého názoru je velmi nevyrovnaná a slabá osoba, která si potřebuje dokazovat svoji převahu nad pacienty. Možná jí to prochází u některých starších ročníků, kterých je přeci jen mezi jejími pacienty převaha, ale u mě tímto skončila. Takového člověka odmítám respektovat a např. oslovovat jeho titulem, i když je to u doktorů zcela běžné. Nutno dodat, že má neskutečně milou a příjemnou sestřičku, která, bohužel, nevykompenzuje drzost a aroganci paní Císařové. Osobně je pro mne velkou záhadou, jak spolu tyto dvě dámy mohou spolupracovat.

C

Bohužel musím souhlasit s tím, že je paní doktorka nepříjemná a arogantní. Pokud nemusíte k internistovi - velmi často postačí návštěva praktického lékaře, tak tam nechoďte. Jinak se připravte na dlouhé čekání a výběr 30,- Kč málem ihned mezi dveřmi a velmi nepříjemné povyšování nad pacientem. Připadáte si jak malé dítě, které nic neví a neumí.