Adresa

Ordinace specialisty - oční
Sídliště 1100, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: Ordinace specialisty - oční Jiný

Odbornice. Vybavená ordinace,personál na vysoké úrovni.Z mého pohledu velká spokojenost. Tak by to mělo být všade.

X
Ověřený profil

Setkala jsem se z touto paní "doktorkou" a vůbec nechápu jak tato paní získala titul Mudr. arogance , nadřazenost , neslušný a hlučný projev ..Naprostá katasrofa , všechny varuji .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ukažte mi jiného doktora, který kvůli Vám pojede v sobotu dopoledne na telefonické zavolání do ordinace! Paní doktorka Brychtová tam kvůli mně jela a nejednalo se o akutní trauma, ale "pouze" o začervenalé oko. Díky.
Jan Tumlíř


Profesionálka, perfektní vybavení ordinace, takže na CT se nemusíte trmácet jinam. Jasné, srozumitelné jednání, sestry rovněž bezva.


Tak já nevím, asi chodíme s rodinou jinam, než předchozí přispěvatel/ka. Tuto lékařku hodnotím jako, vstřícnou, odborně na výši, se špičkově sehmaranými sestrami a možností vyšetřit pacienta na úrovni kliniky.


Ověřený profil

Výborná odbornice, krapet hubatá, ale umí. Výborně vybavená ordinace a moc příjemné sestřičky! Doporučuji, již se u ní léčím přes třicet let a ani jednou mě nezklamala!
Honza Hrdina


Z vyprávění od své babičky jsem poslouchala o této paní doktorce. Přišlo mi to neuvěřitelné. Když přijdete o 3 minuty pozdě, protože jste důchodce a svý den trávíte tim, že chodíte od jednoho doktora k druhému a u každého si chvíli počkáte i když jste objednaní, paní doktorka stejně nadává a nadává a nadává. Nedej bože, že z toho špatného rozpoložení, které vám tato doktorka navodí si spletete levé a pravé oko. Sama jsem se tam jednoho dne vydala, svým chováním to tato MUDr. jen potvrdila..
Já samozřejmě tuto oční používat nebudu, mám zdravé nohy a můžu si jezdit po celé praze. Ale jak k tomu přijde má babička, která má za sebou pár operací a táhne jí na 80?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborná ,ochotná nemohu si stěžovat


Ověřený profil

Paní doktorka je podle mě zkušená praktička. (Sestry jsou taky šikovné.) Je fajn, že v Radotíně je tato ordinace. Myslím, že to občas dost přehání s rázností a měla by být zdvořilejší, zvlášť když je evidentní, že člověk není ani lajdák ani provokatér. Já se vždycky kousnu do jazyka a myslím si svoje: každý máme své dny, každý jsme občas na něco nebo někoho (nebo na celý svět:-) naštvaný. A umím si představit, že jsem lékař a že by za mnou v takový den přišlo 10 nebo 20 lidí, a to jen s problémy.:-) Takže vyjadřuji vděk za péči a děkuju.


Svědomitá, široké znalosti nejen z očního, vyhovující objednávací systém (do týdne! Zkoušel jsem to jinde v Praze - měsíc minimum!), naprostá spokojenost


Došlo k chybě, zkuste to znovu