Tajovského 1310, Praha
Gynekologicko - porodnická ambulance (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance kontrola v těhotenství

Doktor má naprosto zoufalý ultrazvuk, vidět na něm není absolutně nic, nemá ani sestru, špína v ordinaci, z této návštěvy je mi zle a už tam nikdy nepůjdu.. hledala jsem si nového lékaře v Praze ať nemusím dojíždět, ale tohle opravdu ne!

U pana doktora jsem už leta a jsem vždy spokojena. O všem mě ihned pečlivě informuje, hlídá termíny mamogramu a je velice ochotný a lidský.
Možná že u něj platí heslo "když je člověk vstřícný, vstřícnost se mu vrátí"
Víchová

Tak nevím, já jsem s panem doktorem spokojena. Sestřičku asi nemá, ale nevím na co, když má vše v počítači a nemusí se hrabat v předpotopních kartách. Nemůžu si stěžovat, kamarádský milý a čekárna ve stylu retro je moc pěkná.

horšího gynekologa byste těžko hledali...sestřičku jsem nikdy neviděla, zřejmě ani žádnou nemá, rádio je opravdu hlasité, v ordinaci je nepořádek, na všechno předepisuje antibiotika bez nějakého vyšetření, je neochotný cokoliv řešit, je dobrý leda tak na předepisování antikoncepce...

v žádném případě nedoporučuji ani své nepřítelkyni .Neustálý řev rádia, který se snaží doktor překřičet...takže všichni kolemjdoucí slyší vaší diagnózu. Byla jsem u něj 3x a už vážně ne...

Byla jsem u tohoto doktora asi 2 roky, přehlašovala jsem trvalé bydliště, trvale se stěhovala do Prahy a měnila i doktory, vč. gynekologa. Vybrala jsem toho nejbližšího, kterého jsem měla k bydlišti. Nic jsem nepotřebovala, pouze předpis na hormonálku a pravidelnou kontrolu. V době, když jsem zjistila, že jsem těhotná, začala jsem přemýšlet, zda je vše OK a uvědomila si, že není. V čekárně jsem v jakoukoliv hodinu nepotkala jedinou ženu, setřičku jsem viděla naposledy při první návštěvě a na jakoukoliv otázku týkající se těhotenství a různých činností, mi vždy bylo odpovězeno, že těhotenství není nemoc. To mi fakt nestačí. Na první vyšetření v těhotenství jsem musela jít po různých místech v Praze, protože on nebere ani krev. Obratem jsem se přehlásila jinam, neptal se ani proč. U nového doktora jsem zjistila, že mi nekontroloval moč, nebral krev na protilátky, neřešil cukrovku, prostě nic a nová doktorka byla jaksi zděšená, že mi spoustu vyšetření chybí. A navíc se mi nelíbí ani jeho chování, ani jeho vzhled ordinace a zvláště skutečnost, že vždy musím přeřvávat rádio. Ne, děkuji, jsem ráda, že jsem pryč.

Pan doktor je vcelku milý, ale vadilo mi u něho, že je nepřizpůsobivý a neochotný. Když jsem ho žádala, zda bych se mohla objednat cca na osmou ráno či na večer po půl šesté kterýkoliv den (protože každý den takto pracuji), řekl mi, jestli bych si nenašla jiného lékaře blíž bydlišti nebo práci, kde bych si nemusela takto určovat čas. Teď jsem u jiného lékaře a tam se mohu objednat zcela na jakoukoliv hodinu a nemusím nic vysvětlovat. Také trpím na různé záněty a pokaždé, když jsem s tím pana doktora kontaktovala mi přišlo, jako bych ho strašně obtěžovala. Nový pan doktor mi na záněty nasadil léky, po ktrých už jsem delší dobu žádný zánět neměla a ještě mi doporučil prevenci. Tomu konečně říkám léčba.

Tototo lékaře mohu vřele doporučit.Po předešlých zkušenostech s gynekology mohu říct jen jediné a to, že tento lékař je naprostý profesionál, který ví jak jednat s pacienty.

CHODILA JSEM K TOMUTO PÁNOVI ,SCHVÁLNĚ HO NENAZÍVÁM LÉKAŘEM.PŘIŠLA JSEM DO JINÉHO STAVU,OKAMŽITĚ ANIŽ BY MĚ PROHLÉDL MĚ POSLAL NA POTRAT,JE MI TOTIŽ 44 LET.JEDNALO SE O MÉ PRVNÍ DÍTĚ,ALE BOHUŽEL TO DOPADLO DOOPRAVDY ŠPATNĚ A JÁ POTRATILA.PO ROCE SE SITUACE OPAKOVALA AŽ NA TO ŽE BYŤ JSEM BYLA V JINÉM STAVU NECHAL MI PRÁŠKY NA ŘEDĚNÍ KRVE I KDYŽ JSEM HO NA TO UPOZORŇOVALA.OD OBVODNÍ LÉKAŘKY JSEM SE DOVĚDĚLA,ŽE PRÁŠKY MAJÍ NEGATIVNÍ VLIV NA VÝVOJ DÍTĚTE.OKAMŽITĚ JSEM PŘEŠLA K JINÉMU DOKTOROVI A OPĚT POTRATILA.TEĎ CHODÍM K PANU DOKTOROVI ŘÁDKOVI A V ČERVENCI SE MI NARODILA KRÁSNÁ HOLČIČKA.TAKŽE PRO VŠECHNY ŽENY,VYHNĚTE SE TOMUTO "VŠEUMĚLOVI"CO SI ŘÍKÁ DOKTOR.JE TO AROGANTNÍ,NESKUTEČNĚ NAMYŠLENÝ A NECHUTNÝ ČLOVĚK.

Pan doktor je milý a přátelský