Gynekologie a porodnictví
Vinohradská 176, Praha

Umístění: Gynekologie a porodnictví pravidelné prohlídky

U pana doktora jsem nikdy nemusela čekat. Jak pravidelné prohlídky, tak poradenství a kontroly během mého těhotenství proběhly naprosto profesionálně. Pan doktor je pečlivý, myslí na vše, ordinace je plně vybavena, sestřička hodná, injekce nebolí :-). Mohu jen doporučit, už k panu doktorovi chodím léta.

Umístění: GynCentrum Praha

Pana doktorka navštěvuji přes deset let a o změně zatím neuvažuji. Naštěstí jsem s ním nemusela řešit žádné problémy, nicméně chová se slušně, přistupuje odpovědně a poctivě.

Pana doktora Uhra si velice vážím. Je to odborník na svém místě. Skvělé je, že si své pacientky sám operuje. Před dr.Uhrem jsem vystřídala několik gynekologů a žádný nebyl tak výborný. Naprosto mů důvěruji. Eva Strnadová

moc ráda bych přidala svůj názor. Po zkušenostech,které mám, jsem opravdu šťastná a děkuju za dokopání k panu doktorovi.Měla jsem hodně velké obtíže, nad kterými všichni doktoři jen mávli rukou a nic neřešili.Mé problémy se ale stále stupňovaly a hodně omezovaly v životě.Pan doktor se mě okamžitě ujal a velice mi pomohl.Nyní už jsem bez jakýchkoliv problémů,bolestí a starostí.
Nad problémem s otěhotněním (již je to více jak dva roky), se pan doktor pozastavil,jak to bývala lékařka řešila a nepochopil, jak to, že nepoznala v čem je ten zakopaný pes.Nyní jsem se začala léčit a věřím, že vše půjde :-) Vím, že samozřejmě se může stát, že se nepovede (moc se mi líbí upřímnost pana doktora a ne sliby teď už to 100% vyjde a pak odchod s pláčem). ale pan doktor a i sestřička mi dodali novou energii a víru.
Rozhodně jen doporučuji!!!

K panu doktorovi chodím už několik let a nemohu si stěžovat. Po těch řeznících, kam jsem chodila dříve, je každé vyšetřená u něj naprosto bez problémů. Jeho péče v průběhu mého těhotenství byla skutečně pětihvězdičková. A mám radši racionální sestřičku, než nějakou sluníčkovou. Se setrou Radkou se dá vyjít úplně normálně. Určitě mohu jen doporučit...

ráda bych také přidala svůj názor na doktrora a jeho sestřičku.
Jsem v Praze pět let, když jsem se přistěhovala, tak jsem horko těžko sháněla gynekologa, protože všechny zajímalo, jestli tady mám trvalé bydliště atd., to nemám dodnes. Poté, co se mi konečně povedlo doslova ukecat sestru u MUDr. Svárovského na Řepích, jsem byla šťastná, že mě někde vzali. Ovšem zkušenot, která následně nastala byla katastrofální. Sestra nepříjemná až arogantní, dovolat se na objednání či cokoliv jiného bylo nemožné (naštěstí šla již zřejmě do důchodu), pan doktor arogantní, mým potížím se vždy smál a když jsem si přišla pro recept, tak mi aspoň změřil tlak, aby mohl vybrat poplatek 30Kč. A i když byla čekárna prázdná nikdy se mi nestalo, že by mě vzal na objednaný čas. Proto jsem začala hledat jinde.
Na doporučení své skoro tchýně jsem se objednala k panu doktorovi Uherovi. Už jen při vstupu do čekárny mi jak se říká spadla bradla. Žádné naštvané hodinu čekající pacientky, čisto, dětský koutek v čekárně....no prostě jsem neměla slov. První setkání s panem doktorem bylo úžasné....v ordinaci ze mě vše spadlo a vyklopila jsem mu celý můj příběh s bývalým gynekologem a problémy, které díky tomu nastaly. Je pravda, že se tomu zasmál, protože nevěřil svým očím a úsměvné to vše opravdu nakonec bylo. Vysvětlil vše na co jsem se zeptala, i možná hloupé otázky, ale nikdy jsem od žádného doktora nedostala jinou odpověď, než že je to normání. Teď jsem naproto spokojená. Asi týden zpět jsem po dlouhé době dostala zánět, než jsem nasadila jakoukoliv léčbu zavolala jsem setřičce, jestli mohu přijít nebo jestli by mi doporučila, co si mám v lékárně koupit. Sestřička Radka ochodně poradila, zeptala se jaké všechny přiznaky mám a že si mám koupit to a to a kdyby to nezabralo, že se mám okamžitě ozvat. Byla jsem velice mile překvapená jejím přístupem.
V tomto případě jsem opravdu ochotná si lékařskou péči připlatit a vím, že vždy mi bude vyhověno a dostane se mi péče, kterou potřebuji.
Vím, že toto je pouze můj názor, nemusí ho zdílet každá z vás, ale chtěla jsem se s vámi o to podělit.

Doktor Uher je velmi nepříjemný a arogantní. Měla jsem dlouhodobé potíže, se kterými si asi nevěděl rady, protože je odmítal léčit. Doporučil mi pouze zvýšit příjem vitaminu C. Odešla jsem k jinému doktorovi. Je velmi milý a přátelský. Udělal mi důkladné vyšetření, odeslal mé vzorky tkáně do laboratoře a předepsal prášky, po kterých můj problém ze dne na den přestal.

Musím se přidat se svojí zkušeností. Panu doktorovi jsem rok a půl říkala, že mě trápí nesnesitelné vaginální potíže - pálení, svědění, výtok, otoky. Vyzkoušel na mě snad vše, co exituje na léčbu kvasinkové infekce (udělal 2 rozbory - jeden vyšel pozitivně na kvasinky, druhý negativně na kvasinky - a tudíž mi nic není, i když já jsem potíže měla stále). Když ale nic nezabíralo, začal být pan doktor netrpělivý a říkal mi, že takovými problémy trpí každá žena, že to musím vydržet. Navíc se s partnerem snažíme o dítě a v poslední době se mi začaly objevovat potíže s vaječníky. Před měsícem jsem skončila na pohotovosti s šílenými bolestmi při močení. Navštívila jsem urologa a řekla jsem mu, že rok a půl trpím nějakoui vaginální infekcí, ale že s tím pan doktor už delší dobu nic nedělá. Urolog se velmi divil a ihned mi udělat veškerá laboratorní vyšetření (včetně moči) a tak vyšetření partnera - což dr. Uher nikdy nenavrhl. Z výsledků jsem se dozvěděla, že mám 5 bakterií, napadajících moč.cesty a pokud se neléčí, napadají i další orgány a mohou být původcem potíží s vaječníky, jsou ohrožující pro plod a navíc - způsobují nerovnováhu ve vaginální sliznici a tím dávají vzniknout kvasinkám. Partner má to samé. Dostali jsme oba dost náročnou antibiotickou a chemoterapeutickou léčbu a doufáme, že po roce a půl utrpení a se to podaří vyléčit. Tedy závěrem: pan doktor by mě do nekonečna mohl léčit Gyno-Pevarylem a vůbec by nezjistil, kde je opravdový původ našich potíží. Tímto zanedbáním péče mě nechal rok a půl trpět, uvedl mě do zoufalství z toho, že se mi nepodaří otěhotnět. Přitom stačilo udělat rozbor moči a rozšířenou kultivace z vaginy. Pan doktor asi rozumí reprodukční medicíně a umí udělat umělé oplodnění, ale už není schopen domyslet, že lze umělému oplodnění zabránit tím, že se zaměří na nápravu přirozeného prostředí ženských a mužských reprodukčních orgánů. Já nejsem nijak hysterická, jsem docela trpělivá a pokorná (chodila jsem k němu 5 let), ale zdá se, že to nebylo vůbec na místě a měla jsem odejít o hodně dřív. A sestřička je jedna z nejnepříjemnějších bytostí pod sluncem - působí, že jí všechny ženy obtěžují, problémy zlehčuje, je odměřená, často nebere telefony (vím dle toho, když jsem čekala v čekárně).
Také mi stanovil syndrom polycistických ovarií, vyděsil mě, že nebudu moci mít děti. Celý obraz ovarií mohl souviset s těmi bakteriemi. Můj nový gynekolog mi žekl, že mluvit o PCO bylo naprosto předčasné.
Takže já tuto svoji tristní zkušenost hodnotím termínem: velmi slabý výkon i přístup k pacientovi.

Chodím k panu doktorovi už několik let a musím souhlasit, že je milý pouze do chvíle, než přijde problém. Antikoncepci mi vnucoval ještě v době, kdy jsem neměla partnera a byla tedy naprosto zbytečná (žádný problém jsem neměla), ale prý pro jistotu. Jakýkoli problém si pouze vyslechne a pak diagnostikuje, aniž by se podíval. Je arogantní a také se vysmíval některým mým otázkám. Nyní mám krvácení z čípku a on mě odmítá poslat na mini zákork, který původně navrhoval a mám dále používat volně prodejné čípky a to 6 měsíců, které absolutně nepomáhají. Pak teprve mám přijít, kdyby to nepomohlo. Hledám si nového gynekologa!

Dokud jste bezproblémová pacientka, která chodí jednou za rok na kontrolu, nebo pokud jste těhotná, projevuje se pan doktor celkem příjemně. Jakmile se ale vyskytne jakýkoli problém nebo se potřebujete na něco zeptat, je neuvěřitelně arogantní a zejména v případě zánět jsem se u něj setkala s naprosto otřesným přístupem - volala jsem, že mám akutní zánět, sestřička mě hned přepojila na pana doktora, který mě odmítl objednat a jen tak po telefonu mi "naordinoval" týdenní léčbu Gyno-Pevarylem. Volala jsem za dva dny zas, že to vůbec nepomáhá a nemůžu to už vydržet, jestli můžu přijít. Pan doktor nařídil léčbu dokončil. Zánět potom přešel do chronického stadia, a když jsem se asi po dvou měsících odhodlala za doktorem opravdu zajít, vysloveně mě seřval že jsem neměla chodit a měla si v lékárně opět koupit Gyno-Pevaryl (!) Přitom uznal, že tam zánět stále je. Po této zkušenosti jsem odešla k jinému doktorovi, který jako první udělal stěr a poslal na kultivaci - zánět byl bakteriálního původu, takže celá protikvasinková léčba byla úplně mimo. Za nadstandardní prostředí a minimální čekací dobu mi tohle opravdu nestojí...