Adresa

Křenová 35, Brno
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

D
Ověřeny pacient

Profesionalita, kvalita, výborná péče, rychlost, vlídný přístup. To jsou charakteristiky pana doktora, kam chodím již více než 10 let. Vděčím mu za záchranu a "opravu" nejen zubů, ale i dásní. Umí mě i "postrašit", abych o své zuby řádně pečovala. Pozn. K jednomu z minulých komentářů - pokud p.doktor opravuje zub na více krát, je to v případě potřeby, probíhá tak lepší hojení, než se dá definitivní výpln. A to vím, nebot jsem základy stomatologie absolvovala ;-) Toto není doporučení p.doktora, ale osobní poděkování :-)


M
Ověřeny pacient

Výborný zubař, profesionál. Při první návštěvě, před jakýmkoliv zákrokem mě nejprve poslal na rentgnen a teprve poté opravoval. S každým zákrokem si vyhraje, postupuje pomaleji, precizně, v rámci možností bezbolestně. Opravené zuby vydrží roky bez potřeby dalšího zásahu.


M
Ověřeny pacient

Profesionál a člověk na svém místě!!!! A řekla bych, že v dnešní době jeden z mála doktorů, který to nedělá pro prachy!!! Lepšího doktora jsem neměla!!!


precizní praktik,lepšího neznám


Veliká spokojenost!


Ověřeny pacient

Je to můj nejlepší zubař za celý život.


Kvalitní ošetření, objednává na určitou hodinu a člověk nikdy nečeká. Objednání do týdne,akutní případy bere ihned. Vztah k pacientovi výborný. Mohu doporučit.


Velice schopný a pracovitý člověk. Chodím k němu i s dětmi.Jeho práce je velice precizní.Tak schopného a rychlého zubaře jsem ještě nezažila.


Ověřeny pacient

velmi dobry a profesionalni pan doktor, uz mi trhal i vrtal nekoli zubu a musim rict, ze to dela precizne, trhal mi dve dolni 4ky druhe zuby a paradicka i nervy v 7ce mi trhal a musim rict zadna bolest umrtvil to precizne.:-) doporucuji, ale myslim, ze ma plny stav..:-)


M

Po stránce odobrné a hlavně lidské výborný lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti