Praktický zubní lékař
Křenová 35, Brno

Profesionalita, kvalita, výborná péče, rychlost, vlídný přístup. To jsou charakteristiky pana doktora, kam chodím již více než 10 let. Vděčím mu za záchranu a "opravu" nejen zubů, ale i dásní. Umí mě i "postrašit", abych o své zuby řádně pečovala. Pozn. K jednomu z minulých komentářů - pokud p.doktor opravuje zub na více krát, je to v případě potřeby, probíhá tak lepší hojení, než se dá definitivní výpln. A to vím, nebot jsem základy stomatologie absolvovala ;-) Toto není doporučení p.doktora, ale osobní poděkování :-)

Výborný zubař, profesionál. Při první návštěvě, před jakýmkoliv zákrokem mě nejprve poslal na rentgnen a teprve poté opravoval. S každým zákrokem si vyhraje, postupuje pomaleji, precizně, v rámci možností bezbolestně. Opravené zuby vydrží roky bez potřeby dalšího zásahu.

Profesionál a člověk na svém místě!!!! A řekla bych, že v dnešní době jeden z mála doktorů, který to nedělá pro prachy!!! Lepšího doktora jsem neměla!!!

precizní praktik,lepšího neznám

Veliká spokojenost!

Je to můj nejlepší zubař za celý život.

Kvalitní ošetření, objednává na určitou hodinu a člověk nikdy nečeká. Objednání do týdne,akutní případy bere ihned. Vztah k pacientovi výborný. Mohu doporučit.

Velice schopný a pracovitý člověk. Chodím k němu i s dětmi.Jeho práce je velice precizní.Tak schopného a rychlého zubaře jsem ještě nezažila.

velmi dobry a profesionalni pan doktor, uz mi trhal i vrtal nekoli zubu a musim rict, ze to dela precizne, trhal mi dve dolni 4ky druhe zuby a paradicka i nervy v 7ce mi trhal a musim rict zadna bolest umrtvil to precizne.:-) doporucuji, ale myslim, ze ma plny stav..:-)

Po stránce odobrné a hlavně lidské výborný lékař