Aura Medical Clinic
Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Je mi líto, ale s takto neprofesionálním přístupem ze strany lékaře jsem se ještě nesetkal. Je možné, že je pan doktor odborník, který ovládá 100% svou profesi, avšak jakákoliv lidská stránka v přístupu k pacientovi mu je cizí. Při návštěvě ambulance si pacient připadá jako "obtížný hmyz",se kterým nikdo nekomunikuje, pan doktor se na něho téměř nepodívá, natož, aby provedl před sepsáním doporučení či závěru zprávy vyšetření (jak může někdo opsat aktuální stav pacienta, když se lékař na nic nezeptá ani neprovede prohlídku?.
Domnívám se, že pacient se necítí dobře již při návštěvě lékaře a očekává, že mu lékař pomůže a ne, že se k němu bude chovat přezíravě, jako kdyby obtěžoval. (pohled do počítače nebo z okna, místo na pacienta, asi není to pravé.
Škoda, každý si vybíráme profesi podle toho, co chceme dělat.

Takovou laxnost lékaře jsem ještě nezažil. Pan doktor Suchý si vyslechl popis mých urologických problémů, ovšem neobtěžoval se provést vůbec žádné vyšetření s tím, že když už je provedl jiný urolog asi před dvěma měsíci, tak to už není třeba! A závěrem bylo, že vlastně neví, co mi je. Časté bolesti, kvůli kterým se poslední měsíc každou noc budím, mu asi nepřipadaly dost závažné...

Vrcholem všeho bylo, když si za tuto "vstupní prohlídku", která de facto obsahovala jen deset minut povídání s lékařem, nechali na recepci tohoto pracoviště Aura Medical Clinic v Praze zaplatit 1350,- korun !!!