Palackého třída 8, Brno-Královo Pole, Brno

Coaching • 1 000 Kč +16 Více

Hypnóza • 1 000 Kč

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Koučování • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychologické poradenství, Hypnoterapie

Jmenuji se Honza Pokluda, jsem psycholog a psychoterapeut. Mimo jiné mám výcvik v hypnoterapii a s hypnózou s klienty často pracuji. Nabízím jednorázo...

• psychoterapie

Umístění: Psychologické poradenství, Hypnoterapie psychologické konzultace

U pana doktora jsem absolvoval přibližně 8 sezení během posledních několika měsíců. Progres, který si od své první návštěvy postupně uvědomuji je opravdu markantní. K řešení problémů a témat, jaká jsem přinášel, jsme společně s panem Pokludou přistupovali s jistou systematičností a díky jeho rozvážnému, klidnému postoji i se správnou mírou nadhledu. Nejen toto jsem velmi oceňoval, pan doktor zároveň v průběhu diskusí přicházel se zajímavými, užitečnými vhledy, které velmi šikovně a citlivě nabízel k zamyšlení a které mi dopomohly k výraznému přerámování dřívějších zkušeností a zkostnatělých pohledů na moje starosti. Celkově mohu říct, že seznámení a práci s panem Pokludou vnímám jako výbornou zkušenost a něco, co mne ve stěžejním životním období hodně pomohlo a posunulo dál.

Umístění: jiné místo alkohol

Centrum Podané ruce (PDR) v Brně jsem se odhodlala kontaktovat v létě 2018, kdy jsem si uvědomila, že mé problémy s alkoholem musím nějak řešit, a že sama to pravděpodobně nezvládnu. Po první návštěvě Centra PDR mi byl doporučen individuální přístup samotného psychoterapeuta/psychologa, kdy jsem si vybrala PhDr. Pokludu. Pravidelné sezení s Dr. Pokludou mi pomohly objasnit mé priority, tedy že v mém stavu není naprosto nejdůležitější hledat si práci, dokud nebudu zdráva, tedy zbavena závislosti na alkoholu. Zajímavý byl jeho postoj, kdy se odmítá pitvat v minulosti, kterou už stejně nezměníme. Dr. Pokluda nenápadně, krůček po krůčku, člověka dovede k tomu, aby se zaměřil na to, co změnit chce a může, tedy na přítomnost/budoucnost. Na sezení jsem se upřímně těšila, vždy mě nějakým způsobem nabyla novou energií. Chtěla bych doktoru Pokludovi velmi poděkovat, že mě uměl nastartovat tím správným směrem, že na této nové cestě rozhodně nehodlám a nechci klopýtnout, a pokud přeci, tak si rozhodně nebudu brát na pomoc Démonovu alkoholovou berličku, tančit na tenkém ledě se nevyplácí!
Díky a jako lékaře-odborníka doporučuji!
Pavla.

Umístění: Psychologické poradenství, Hypnoterapie

Přišla jsem k panu Pokludovi na jednorázovou konzultaci. Jeho přístup byl pro mě nový, nezaměřovali jsme se tolik na minulost, ale na to, jak můžu zlepšit svou situaci v budoucnu. Jeho vhledy mi přišly zajímavé a myslím, že mi moc pomohlo uvědomit si a přijat mou situaci v pozitivním světle a možná hledat i nějaké změny. Byla jsem ráda, že cítím pokrok už po této jedné konzultaci a nemusím vyhledávat dlouhodobou terapii.

PhDr. Jan Pokluda

Martino, děkuji za zpětnou vazbu. Těší mě, že Vám sezení se mnou bylo k užitku. Přeju Vám, ať vám jde v životě vše, tak jak si přejete.