Újezd 39, Praha
Gynekologická ordinace

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Sestřičky, pan doktor vše na úplnou 1*. Lepší přístup sem ještě v žádné jiné zdr.ordinaci nezažila, vždy se na vyšetření těším.

Umístění: Gynekologická ordinace potíže, kontrola

pan doktror je skvělý, dokud nejsou problémy, je to stará škola, nerad říká špatnou diagnózu, mně se zamlklým potratem poslal na Homolku a nic mi neřekl, nechal to na nich a přitom už věděl, pač mi to pak potvrdil. Po letech, kdy jsem chtěla interrupci, kvůli partnerovi, který si postavil hlavu, a já jsem dost váhala, mně dával najevo, že to nemám dělat,pak když jsem ho neposlechla mi při kontrole položil na stůl těhotenskou průkazku, jen tak nenápadně mi ji strčil pod nos, abych měla výčitky svědomí. Toto mu mám hodně za zlé. Ta situace pro mně nebyla lehká a on si dovolil mi dát najevo svůj názor, tím mi teda náladu moc nepozvedl.

Pan doktor je vynikající odborník. Provedl mě dvěma těhotenstvími, kterým předcházely nepříjemné komplikace, dva potraty a operace dělohy na kterou mě poslal na špičkové pracoviště na Homolce. Nyní jsem ho poznala i jako skvělého operatéra a oceňuji jeho schopnosti stále více. V naší rodině už pomohl několika ženám a vždy s pochopením pro naše problémy a bolesti.

Pan doktor je výborný,chodím k němu již skoro 20 let,doporučuji,umí poradit i s antikoncepcí...

Pana doktora Petránka si nesmírně vážím. Zejména v porovnání s mými předchozími zkušenostmi u jiných doktorů musím ocenit jeho profesionalitu, empatii a odbornost. Je to jeden z mála lékařů, kterým plně důvěřuji a kterého skutečně hluboce respektuji. Mohu jej s naprostou důvěrou doporučit.

Pan doktor je skvělý lékař, jsem jeho pacientkou 19 let a vřele ho doporučuji. Chodila k němu na moje doporučení i moje maminka a nyní se přidala dcera. Je velmi pečlivý, trpělivý a laskavý. V případě potřeby velmi rychle zajistil zákrok v nemocnici. Trpělivě pečoval o moji maminku, byť byla velmi málo pohyblivá a její vyšetření bylo vždy náročné.

Já chodím k panu doktorovi dlouhou dobu, vlastně od narození dcery, která je dnes již dospělá. Jsem velice spokojená, vždy je příjemný a vždy mne vysvětlí, co a proč vyšetření dělá. Sestry jsou také příjemné.

K panu doktorovi jsem chodila už docela dávno, ale moje vzpomínky jsou: neustálé čekání (mohlo se změnit) nepříjemná sestra (mohlo se změnit) ale důvod proč jsem odešla - tehdejší přátel mě upozornil, že mu byly diagnostikovány chlamidie, pan doktor to vubec neřešil, po mých opakovaných žádostech byl hrubý a dokonce mi odmítl vydat k ofocení pro novou gynekoložku moji zdravotní dokumentaci. Naprosta nedůvěra.

K panu doktorovi jsem přišla se spoustou gynekologických potíží. Jinde mně byla doporučena operace odstranění dělohy. Léčba pana Dr Petránka mně pomohla dostat se na cestu bez potíží. Nabyla jsem jistoty, že pod jeho lékařským dohledem bude vždy učiněn potřebný zásah.

Ráda přidám zkušenost. K panu doktorovi chodím od 16let a vlastně tak i dlouho chodím (jéjé to letí).
Doktor je opravdu kapacita a jsem moc ráda, že mne mamka k němu přihlásila.
Ano, čekací doba v čekárně bývávaly dlouhé, ale poslední dobou vnímám rozdíl, už to není tak hrozné.
Co se týká sester, je pravda, že ta mladší nemývá moc často spokojený den, ale zažila jsem kdy měla. Já tedy s nimi vycházím velmi dobře, co mi bylo potvreno těhotenství, od té doby jsou vůči mne vždy moc fain. Zvláštní, ale jsem ráda. No ale za co je musím pochválit, vždy urgují roční prohlídky.
Navíc jsem zažila záskok za pana doktora a taky spokojenost, sice to byla doktorka, ale věnovala se mi stejně.
Opravdu není co vytknout.