Pomohl nám zachránit manželství a dětem úplnou rodinu. To je služba k nezaplacení. Co více dodat? doporučuji.

Ladova 2042/7, Praha
Sukromá psychologická praxe - psychologická poradna (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Psychoterapie

Partnerská psychoterapie

Manželská poradna

Psychologická a manželská poradna - psychoterapie - psychiatrie. Psycholog - nabízí komplexní psychologické služby. Psychiatr - poskytuje farmakoterap...

• trauma
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Sympatický, milý, inteligentní, profesionální!

I mně tento psycholog pomohl, doporučuji.

Pan Lukány mně i mojí partnerce dokázal klást relevantní otázky s takovou mírou vhledu a zároveň nezávislého nadhledu, že nám to opravdu velmi pomohlo najít si cestu k pocitům toho druhého. Nevysvětloval, ale s inteligentním vhledem kladl otázky, které jsme si sami už neuměli položit. Výborný terapeut, jeho silnou stránkou je velká inteligence spojená s taktem.

Je to již 7 roků, co jsem poznala pana magistra Lukányho.
Vedl mne opravdu mistrně, díky jeho terapii jsem poznala, co mne stahuje ke dnu, dokázala jsem se osvobodit ze zajetí iluzí, vyrovnat se s původní rodinou, pochopit jednání mojí psychiatričky. Moc a moc mu děkuji, že se mě nyní žije mnohem lépe.

Psychoterapie

Partnerská psychoterapie

Manželská poradna

Sukromá psychologická praxe - psychologická poradna

Sympatický, milý, inteligentní, profesionální!

I mně tento psycholog pomohl, doporučuji.

Je to již 7 roků, co jsem poznala pana magistra Lukányho.

• trauma
  • deprese