Mgr.

Ján Lukány

Psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• S

Pomohl nám zachránit manželství a dětem úplnou rodinu. To je služba k nezaplacení. Co více dodat? doporučuji.

• Zkušenosti a dovednosti

• Psychologická a manželská poradna - psychoterapie - psychiatrie. Psycholog - nabízí komplexní psychologické služby. Psychiatr - poskytuje farmakoterapii a psychoterapii. Pracujeme s jednotlivci i páry formou individuální, párové a skupinové psychoterapie.

• psychoterapie

Služby

Sukromá psychologická praxe - psychologická poradna

Ladova 2042/7, 128 00 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• S

• Sympatický, milý, inteligentní, profesionální!

• I mně tento psycholog pomohl, doporučuji.

• K

Pan Lukány mně i mojí partnerce dokázal klást relevantní otázky s takovou mírou vhledu a zároveň nezávislého nadhledu, že nám to opravdu velmi pomohlo najít si cestu k pocitům toho druhého. Nevysvětloval, ale s inteligentním vhledem kladl otázky, které jsme si sami už neuměli položit. Výborný terapeut, jeho silnou stránkou je velká inteligence spojená s taktem.

• M

Je to již 7 roků, co jsem poznala pana magistra Lukányho.
      Vedl mne opravdu mistrně, díky jeho terapii jsem poznala, co mne stahuje ke dnu, dokázala jsem se osvobodit ze zajetí iluzí, vyrovnat se s původní rodinou, pochopit jednání mojí psychiatričky. Moc a moc mu děkuji, že se mě nyní žije mnohem lépe.