Antala Staška 1670/80, Praha

Velmi profesionální přístup! Před i po operačním zákroku mi bylo vše precizně vysvětleno. Spokojenost!

Doktor s velkým D. Odborník na slovo vzatý. Naslouchá vašim problémům, je pečlivý a vždy se snaží vymyslet nejvhodnější řešení. S panem doktorem jsem více než spokojená.

Dobrý den.
Ráda bych touto cestou, chtěla moc poděkovat za pomoc, péči, profesionální a přitom lidský přístup, panu doktoru Drahoňovskému. 29.10. 2020, jsem byla operována v Podolí a vše
proběhlo bez problémů.
Mockrát děkuji

Pan doktor mě operoval v nemocnici v Podolí (mám endometriozu). Skvělý lékař, ke kterému je radost chodit. Dokáže povzbudit, uklidnit a zodpovědět všechyn dotazy.

Pan doktor je skvělý, byla jsem u něj v soukromé ordinaci a i mě operoval v Podolí, mám endometriozu. Je velmi empaticky, trpělivý, pečující....je to opravdu pan DOKTOR

Skvělý odborník i člověk, povzbudí, uklidní a po dlouhé době opravdu lékař, ke kterému je radost chodit. Děkuji.

Pan doktor me operoval v Podoli kvuli endometrioze a muzu rict jen to, ze je skvely jak v peci o pacientky, tak i jako clovek. Vsem velice doporucuji objednat se primo v Podoli.

Vynikající přístup a naprostá spokojenost. Byla jsem v péči pana doktora v průběhu těhotenství a při porodu. Při dalším těhotenství půjdu jedině opět k němu!!!

Prodělala jsem u tohoto doktora 2 operace a obě dopadly na jedničku. Jeho přístup je velmi lidský a je to velký profesionál. Doporučuji objednat se do jeho soukromé ordinace.